PDA

Zobacz pełną wersję : Ładowarka Olympus BU-300



Xysiu
27.09.03, 20:24
Witam,

Mam pytanie dot. tego modelu ładowarki. Czy po naładowaniu akumulatorów powinien on wyłączać diode Charge? Wg mnie chyba tak - w BU-100 tak sie dzieje. Jesli tak, to mam pytanie - czy ktos moze mi powiedziec jak rozebrac ta ladowarke? :) Odkercilem 2 sruby z tylu ale cos jeszcze wyraznie blokuje mozliwosc otwarcia. Nie chce jej uszkodzic a nie wiem co moze blokowac...

Pozdrawiam...

barber
28.09.03, 21:51
Jeżeli chcesz rozebrać to może jest jakaś śrubka, gdzieś pod naklęjką lub z przeciwnej strony. A często z jednego końca są śrubki, a drugi jest na zaczepy. (Ja też uwielbiam rozbierać)

Hans
9.10.03, 10:14
Witam,

Mam pytanie dot. tego modelu ładowarki. Czy po naładowaniu akumulatorów powinien on wyłączać diode Charge? Wg mnie chyba tak - w BU-100 tak sie dzieje. Jesli tak, to mam pytanie - czy ktos moze mi powiedziec jak rozebrac ta ladowarke? :) Odkercilem 2 sruby z tylu ale cos jeszcze wyraznie blokuje mozliwosc otwarcia. Nie chce jej uszkodzic a nie wiem co moze blokowac...

Pozdrawiam...
mam podobny problem kiedys sie wylaczala, teraz niestety ale pali sie caly czas, ale i tak wylaczam aku po 9 godz ladowania i na razie aku dzialaja tak samo
( przynajmniej nie zauwazylem roznicy w ilosci zrobionych zdjec na komplecie)
Pozdr