PDA

Zobacz pełną wersję : Gazetowi dyletanci robią wodę z mózgu !!!



robin102
11.12.05, 14:21
Przecztałem dziś w gazecie o fotografi coś takiego. Chyba z pod póra tego samego autora bo to jeden duży artykuł:

Panasonic FZ30 budową i funkcjami jest jak lustrzanka !!!
Olympusowi E-300 konstrukcją , funkcjonalością i wyglądem bliżej jest dokompaktu niż do lustrzanki !!!

Normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Nie żebym niedoceniał dość udanej hybrydy panasonica , ale takie gnioty wypisywać.

marwit
11.12.05, 15:06
szkoda nerwow:)

Kordek
11.12.05, 15:15
Tak, my wiemy mamy super aparaty, szkoda tylko tych co dopiero bedą je kupować.

nurek
11.12.05, 20:10
Ech....... Szkoda gadać....
Tak jak powiedział Kordek. Szkoda tych co dopiero mają je kupić :cry:....
Wygląda na to że ludzie piszący te artykuły nie wiedzieć czemu chyba nie lubią Olympusa ???
Najważniejsze że my je lubimy :wink:

ps. w tych artykułach o Olkach powinni dodawać ".... użytkownicy tej marki oprócz najwyższej jakości mają jeszcze fajne forum..." :wink:

robin102
11.12.05, 21:16
Chyba Olympus Polska powinien wysałać jakiegoś LWA RYWINA do wszystkich gazet, albo panom redaktorom odpalić po sztuce E-500 na święta jak zapewne inni producenci czynią.

Homek
11.12.05, 22:44
Panason ic kojarzy mi się z masonem (więc ja to na miejscu tego redaktora naprawdę bym uważał 8) ) bo prawdziwy peace, make love not war mają w sercu ci, którzy - jako bogowie - zamieszkują Olimp...

nurek
11.12.05, 22:45
Chyba Olympus Polska powinien wysałać jakiegoś LWA RYWINA do wszystkich gazet, albo panom redaktorom odpalić po sztuce E-500 na święta jak zapewne inni producenci czynią.

Ja tak pomyślałem a Ty to napisałeś :) A może poprostu Olympus Polska ma ich gdzieś ?! W końcu jak ktoś na łamach prasy krytykuje Jaguara czy Porsche to i tak nikt się tym raczej nie martwi. Każdy wie co oznacza ta marka i koniec. A jakiekolwiek słowa krytyki są raczej wyssane z palca no bo w końcu do czegoś przyczepić się muszą.

Homek
11.12.05, 22:49
...a nierozgarniętym redaktorom, no to smycz, taką niebieską, nie? :lol:

nurek
11.12.05, 22:55
Ciekawe czy będą wiedzieli jak jej użyć :lol: ?? Może powiedzą że ma opóźnienie przy rozpinaniu i brak wbudowanej lampy :lol:

kerry
12.12.05, 11:26
Proste - artykuł był sponsorowany... :evil:

robin102
12.12.05, 19:48
fajnie się to teraz nazywa - artykuł sponsorowany !!
Canon chyba jest mistrzem sponsoringu szczególnie gdy testują amatorskie konstrukcje