PDA

Zobacz pełną wersję : c750uz problem



jasiu
13.09.03, 16:12
witam
jestem tu od wczoraj i juz sie cos nauczylem :D
mam maly problem, otoz moj aparat pochodzi z japoni i mam wszystko w krzakach :shock:
instrukcje podstawowa juz sobie zalatwilem, ale nic tam nie ma, jest poprostu idiotyczna
czy ktos moglby przeslac mi pliczek z instrukcja z cd??????
zpts@wiencek.com.pl
pozdrawiam
jasiu

patrixjer
15.09.03, 17:57
witam
jestem tu od wczoraj i juz sie cos nauczylem :D
mam maly problem, otoz moj aparat pochodzi z japoni i mam wszystko w krzakach :shock:
instrukcje podstawowa juz sobie zalatwilem, ale nic tam nie ma, jest poprostu idiotyczna
czy ktos moglby przeslac mi pliczek z instrukcja z cd??????
zpts@wiencek.com.pl
pozdrawiam
jasiu
ja ci przesle, ale po angielsku,
pozdrawiam

patrixjer
15.09.03, 18:04
ja ci przesle, ale po angielsku,
pozdrawiam[/quote]

sorki, teraz skapowalem ze chodzi ci o 750, ale wysle ci moja angielska wersje do 740, zasada dzialania ta sama
jak ktos znjadzoe 750 to tez niech ci dosle

patrixjer
15.09.03, 18:19
niestety plik jest zbyt duzy, ponad 7MB, nawet skompresowany kilka razy mi wracal, dziadostwo w tym kraju, dluzszego pliku nie mozna przeslac :x :x :x :x :x :x

kano
15.09.03, 21:24
Link do pliku PDF na amerykanskiej stronie Olympusa:
http://www.olympusamerica.com/files/C750UZ_Ref_Eng.pdf
Pozdrowienia

jasiu
15.09.03, 21:34
dzieki wielkie, juz tez znalazlem wlasnie na stronce w usa, ciekawe dlaczego nie na polskiej, co???
widac amerykanie nie daja se robic kolo piora i automatycznie sa obslugiwani jak trzeba, a u nas?!?!?!
do k...... nedzy, tylko probowalem kupic jakies akcesoria oryginalne do aparatu !!!!!!!!!!!!!!!!!!
oczywiscie przedstawiciel na polske eurocolor czy cos ma klientow w ***** i na maile tez nieodpisuje
zyc nie umierac niech zyje polska

jasiu
15.09.03, 21:34
dzieki wielkie, juz tez znalazlem wlasnie na stronce w usa, ciekawe dlaczego nie na polskiej, co???
widac amerykanie nie daja se robic kolo piora i automatycznie sa obslugiwani jak trzeba, a u nas?!?!?!
do k...... nedzy, tylko probowalem kupic jakies akcesoria oryginalne do aparatu !!!!!!!!!!!!!!!!!!
oczywiscie przedstawiciel na polske eurocolor czy cos ma klientow w ***** i na maile tez nieodpisuje
zyc nie umierac niech zyje polska

jasiu
15.09.03, 21:35
dzieki wielkie, juz tez znalazlem wlasnie na stronce w usa, ciekawe dlaczego nie na polskiej, co???
widac amerykanie nie daja se robic kolo piora i automatycznie sa obslugiwani jak trzeba, a u nas?!?!?!
do k...... nedzy, tylko probowalem kupic jakies akcesoria oryginalne do aparatu !!!!!!!!!!!!!!!!!!
oczywiscie przedstawiciel na polske eurocolor czy cos ma klientow w ***** i na maile tez nieodpisuje
zyc nie umierac niech zyje polska