PDA

Zobacz pełną wersję : co lepsze dla poczatkujacego? C4000 c740 czy 5050?



jakubgaw
11.09.03, 18:05
chcialem sie dowiedziec ktory aparat kupic mam na C4000 ale jesli bedzie lepszy jakis inny to poczekam i dozbieram kase na ten aparat. prosilbym o odpowiedz. niemam pojecia ktory kupic!!!!!!!!!!!!!

patrixjer
12.09.03, 21:11
to poczekaj na skompilowaną wersję C740 jesli chodzi o zoom i c-5050 jesli chodzi o parametry techniczne , to bedzie cudo dla amatroki nie do pobicia, uzasadnienia szukaj w poprzednich tematach
pozdrawiam

Siro
14.09.03, 00:56
to raczej niezmozliwe bedzie :P nie w dzisiejszych czasach

co do zakupu aparatu to jak zawsze trzeba sie zastanowic czego nam potrzeba bo c-4000 jest bardzo fajnym aparatem. Fotki nim robione sa ladne i dobrej jakosci. Seria c-7xx natomiast troche drozsza ale ma wiekszy zoom co tez czesto sie przydaje (przynajmniej wedlug mnie). Natomiast c-5050 to juz aparat profesjonalny i jego mozliwosci amator nie wykorzysta poprostu a cena jest nieporownywalnie wieksza niz powiedzmy c-4000

Spider
28.09.03, 14:48
Ja mam c 4000 i także zaczynałem jako zielony... aparat jest doskonały z tego względu, że możesz sobie ustawić albo full automat albo półautomat gdzie będziesz musiał coś ustawić albo manual... gdzie 90% funkcji musisz sam ustawiać... proponuję go dlatego, że zanim się nauczysz obsługi całego aparatu to minie jakiś czas... a z c 4000 będziesz na prawdę zadowolony ! polecam !