PDA

Zobacz pełną wersję : Olympus Master



Oblat
21.10.05, 18:24
Witam wszystkich, wiecie może czy istnieje możliwość wgrania nowszego firmware do Olka E-300 bez konieczności posiadania Olympus Mastera? Jeśli nie, to może ktoś orientuje się skąd można ściągnąć ten program - chyba na pewno nie ze strony Olympusa, bo tam są tylko updaty :cry: ...
A może ktoś byłby tak wspaniałomyślny i poratował mnie wrzucając programik na jakiegoś ftpa :wink: ?
Pozdrawiam!

Jeronimo
21.10.05, 18:33
jesli nabyles droga legalna aparat to powinienes miec ten program!

Oblat
21.10.05, 19:35
Aparat kupiłem na Allegro jako powystawowy, po targach w Hiszpanii. Niestety sprzedawca dołączył tylko Camedia Master, co chyba nie jest oprogramowaniem do e300.
Czy da się jakoś inaczej zaktualizować firmware?

Morley
23.10.05, 14:20
A przypadkiem Olympus Viewer nie ma tej funkcji? Bo nie mam teraz jak sprawdzić?

pietro77
23.10.05, 14:55
przypadkiem Olympus Viewer nie ma tej funkcji?
w przypadku E1 tak, ale nie wiem jakie programy są dołączane do e300
tak czy siak wystarczy chyba, że będziesz miał program Olympus Viewer, jak go nie masz to jest do ściągnięcia chyba...

Oblat
24.10.05, 00:24
Dzięki za odpowiedź, wprawdzie nie ściągnąłem Viewera bo na stronie olka były jedynie aktualizacje, ale za to natrafiłem na wersję demonstracyjną programiku Olympus Studio. Dzięki niemu bezproblemowo zapodałem aparacikowi nowy firmware i jestem teraz bardzo szczęśliwym posiadaczem wersji 1.3:lol: !
Pozdrawiam wszystkich!