PDA

Zobacz pełną wersję : Jesienny konkurs fotograficzny



(A)rturo
14.10.05, 02:18
Tutaj mozemy komentowac zdjecia nadeslane na konkurs.

fotomic
14.10.05, 07:25
FAjnie !!!!!!

Tego temu miejscu brakowało ;)

Do dzieła :!:

Draxan
14.10.05, 08:14
:d milo wkoncu Jesien to taka piekna pora roku :D

Magus
14.10.05, 08:50
Lepszy konkurs w którym można wygrac konto email, niż żaden!!
Co prawda myślałem, że olympus club - w porozumieniu z olympus polska ufunduje E-500 jak główna nagrodę, ale nic to. My się przykładamy na innech forach by ludzie kupowali Olympusy, dzieki mnie to już kilkanaście, bądx kilkadziesiat lustrzanek cyfrowych olympusa sie sprzedało, dzięki innym userom tego forum pewnie również, więc uważam, że olympus powinien lepiej dbać o swoich AKTYWNYCh klubowiczów. Choćby mozliwość zakupu sprzetu po cenie hurtowej czy coś "w tym stylu".

Ale lepiej tak niż bez konkursu.

Pozdrawiam

(A)rturo
14.10.05, 09:49
ale wy jestescie pazerni na nagrody! :)
Ja wychodze z incjatywa a wy narzekacie:>
O wiekszym konkursie pomyslimy za jakis czas

Magus
14.10.05, 10:31
Nie narzekam, ależ wręcz przeciwnie!! Tak tylko mobilizuję Cię Adminie na przyszłość!!

Pozdrawiam

Andrzej125
14.10.05, 12:05
Nie bardzo mogę sobie poradzić z nadesłaniem zdjęcia na konkurs, nie mogę znaleźć regulaminu :(

wojtekd
14.10.05, 12:41
Nie bardzo mogę sobie poradzić z nadesłaniem zdjęcia na konkurs, nie mogę znaleźć regulaminu :(

:roll:

Prosta instrukcja specjalnie dla kolegi jak uploadowac zdjęcie na forum dyskusyjne.

:arrow: jak piszesz jakąkolwiek odpowiedź/wypowiedź na forum to na górze w menu masz kilka przycisków "B" "i" "U" "Quote" "Code" "List" "List=" "Img" oraz "url"

:arrow: należy kliknąć "Img" następnie wkleić link bezpośrednio do Twojego zdjęcia znajdującego się w serwisie Plfoto czy Onephoto [na przykład: http://onephoto.net/uploads/globtroter/thumbnails/onephoto_2002_12_18.jpg ] a po linku jeszcze raz kliknąć "Img"


https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://onephoto.net/uploads/globtroter/thumbnails/onephoto_2002_12_18.jpg)

:arrow: ABSTRAHUJĄC... najbardziej podoba mi się pies ;) ma fajny język :D trzeba mu dac koniecznie psie konto email :D

:arrow: FOTO KURIER 2005/10 zapraszam wszystkich do lektury - opublikowali na całej stronie moje zdjęcie prosto z Olympusa ;)

:arrow: do ADMINA :arrow: czy będą do wygrania gadżety z napisem Olympus ? na przykład smycze, kubki, koszulki, czapki na zimę jakieś ciepłe co bym mógł w plener z nimi jechać ;)

Avalon
14.10.05, 20:31
Z tych kilku zdjęć (jak na razie) najciekawsze jest "Jestem tak bardzo dumny" Autor < wojtekd >

robin102
14.10.05, 22:32
Do wojtekd

A które to konkretnie Twoje zdjątko w Fotokurierze - bo włąśnie go przeglądam ???
pozdrowionka i gratulacje

Oatl
16.10.05, 15:16
Kto będzie jury?

excel
22.10.05, 23:55
Witam,
musze przyznac, ze jakos mi trudno komentowac zdjecia, nie znajdujace sie w zasiegu mojego wzroku. Powrot na strone, gdzie zdjecia sie znajduja, zabiera i czas i cierpliwosc, ktorej nam wszystkim za malo. Poza tym trudno mi zapamietac szczegoly i szczegoliki, ktore kwalikfikuja wybrane przeze mnie zdjecie do zlego czy dobrego, kiedy wysyla sie mnie na strone..... Moim zdaniem to nie dziala, utrudnia wrecz, zniecheca do oceny, a przeciez kazdy z nas, ktory wysyla zdjecie, pisze posty, tlumaczy instrukcje, czy tez pisze podreczniki do nauki fotografii, lub dzieli sie czymkolwiek "fotograficznym" z innymi, oczekuje rzetelnej odpowiedzi, oceny i niekiedy zasluzonych pochwal, co niewatpliwie mobilizuje, inspiruje i wynagradza wniesiony trud.
Byc moze w przyszlosci bedzie mozliwosc komentarzy bezposrednio pod pracami klubowiczow, jakie by one nie byly, co na pewno uswietni nasze zaangazowanie w tak wspaniala dziedzine sztuki, jaka jest fotografia.
Pozdrawiam z jesienia.
excel

Jeronimo
23.10.05, 01:12
musze przyznac, ze jakos mi trudno komentowac zdjecia, nie znajdujace sie w zasiegu mojego wzroku. Powrot na strone, gdzie zdjecia sie znajduja, zabiera i czas i cierpliwosc, ktorej nam wszystkim za malo. nie rozumiem dlaczego wypowiadasz sie w imieniu innych - "nam" - proponuje troche pocwiczyc cierpliwosc i zainstalowac porzadna przegladarke...

excel
23.10.05, 09:31
Z wypowiedzi Twojej wynika, ze cwiczenie cierpliwosci bardziej Tobie, jak mnie jest potrzebne.
Sadzilem, ze szczegolnie panom moderatorom zalezec powinno na krytycznych uwagach, a okazuje sie, ze kazde slowo wypowiedziane niezgodnie z oczekiwaniami powoduje niecierpliwe przedeptywanie nozkami i rumiencem na twarzy spowodowanym podniesiona adrenalina.

Pozdrawiam, excel

(A)rturo
23.10.05, 10:53
Witam,
musze przyznac, ze jakos mi trudno komentowac zdjecia, nie znajdujace sie w zasiegu mojego wzroku. Powrot na strone, gdzie zdjecia sie znajduja, zabiera i czas i cierpliwosc, ktorej nam wszystkim za malo. Poza tym trudno mi zapamietac szczegoly i szczegoliki, ktore kwalikfikuja wybrane przeze mnie zdjecie do zlego czy dobrego, kiedy wysyla sie mnie na strone..... Moim zdaniem to nie dziala, utrudnia wrecz, zniecheca do oceny, a przeciez kazdy z nas, ktory wysyla zdjecie, pisze posty, tlumaczy instrukcje, czy tez pisze podreczniki do nauki fotografii, lub dzieli sie czymkolwiek "fotograficznym" z innymi, oczekuje rzetelnej odpowiedzi, oceny i niekiedy zasluzonych pochwal, co niewatpliwie mobilizuje, inspiruje i wynagradza wniesiony trud.
Byc moze w przyszlosci bedzie mozliwosc komentarzy bezposrednio pod pracami klubowiczow, jakie by one nie byly, co na pewno uswietni nasze zaangazowanie w tak wspaniala dziedzine sztuki, jaka jest fotografia.
Pozdrawiam z jesienia.
excel

Tylko zwykle konkursy nie polegaja na komentowaniu zdjec lecz na ich ocenianiu - ocena taka i owaka
Od komentarzy sluza galerie internetowe czy to plfoto czy inna galeria. I naturalnie nasz dzial Ocena Zdjec

Draxan
23.10.05, 15:15
ja tak tylko dodam, iz mozna wlaczyc w nowym oknie/panelu strone ze zdjeciami i juz nie zajmuje tak wiele czasu ogladanie i ocenianie/komentowanie, a nie trzeba wracac do strony a jedynie przelanczac sie miedzy panelami/oknami

zalezy od przegladarki ja polecam FireFox

http://firefox.pl

Oatl
23.10.05, 16:13
excel ma sporo racji, bo patrząc na zdjęcie trudno jest znaleźć komentarze do niego. Trzeba prześledzić wszystkie opinie, żeby wyłapać te które dotyczą danego zdjęcia.

To forum chyba technicznie nie jest przygotowane do takich konkursów, żeby można wygodnie przeglądać i oceniać. Chyba żeby każde zjęcie było oddzielnym tematem.

aranek
26.10.05, 01:06
gonzo, o co ci chodzi? Przecierz na pierwszy rzut oka widać, że to Zamość!

wojtekd
26.10.05, 18:31
chodzi o to, zeby wątek ze zdjęciami konkursowymi nie mial kilometra długości ;))))

konkurs jest OK ;)

może ktoś jakąś fajną dziewczyną przebije wszystkie foty ?



https://forum.olympusclub.pl/imgimported/2005/10/766171-1.jpg
źródło (http://www.plfoto.com/mini/766171.jpg)
http://www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=766171

gonzo
26.10.05, 19:47
gonzo, o co ci chodzi? Przecierz na pierwszy rzut oka widać, że to Zamość!

To jest widok z mojego dachu który niestety znajduje się w N. Wiśniczu a nie w Zamościu. :D

Draxan
26.10.05, 20:01
może ktoś jakąś fajną dziewczyną przebije wszystkie foty ?

Moze takie cos:


https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://draxan.olympusclub.info/Forum/AZ_Jesien.jpg)

mariush
26.10.05, 20:41
może ktoś jakąś fajną dziewczyną przebije wszystkie foty ?

hehe, a może Pani Jesień we własnej osobie :)

https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://img267.imageshack.us/img267/3121/asiajesie324018kb.jpg)

west73
27.10.05, 16:00
Draxan umieść ją we wszystkich wątkach ;)
cozrobiłeś jej z nużkami
Ogólnie bardzo łedne zdjęcie
Najciekawsze dla mnie to zdjęcie autora: wojtekkd

(A)rturo
27.10.05, 16:46
Jak zauwazyliscie doszly kolejne nagrody jak i przedluzylem termin konkursu :)

Draxan
27.10.05, 21:23
Draxan umieść ją we wszystkich wątkach ;)
cozrobiłeś jej z nużkami
Ogólnie bardzo łedne zdjęcie

ad1 - promuje swieza modelke :D dopiero wkracza w ten swiat, to byly jej pierwsze foty, dzien przed 18 urodzinami

ad2 - schowala pod kiecka, na przykucka

ad3 - dzieki :D

west73
28.10.05, 08:57
Draxan masz tylko jeden problem masz pięknych modeli a możesz tylko jedno zdjęcie wystawić, chyba że pstrykniesz im razem ;)

hubert_nartowski
29.10.05, 00:24
Patrząc zupełnie obiektywnie :twisted: to dla mnie najbardziej podchodzi fotografia Draxan'a - ta dziewczyna na tle liści. Ładne, mięciutkie foto, technicznie bez zarzutu. Luźno traktuje o tematyce złotej jesieni ale jest jak najbardziej trafione. Mnie się podoba i to bardzo :)

golden
30.10.05, 11:09
Patrząc zupełnie obiektywnie :twisted: to dla mnie najbardziej podchodzi fotografia Draxan'a - ta dziewczyna na tle liści. Ładne, mięciutkie foto, technicznie bez zarzutu. Luźno traktuje o tematyce złotej jesieni ale jest jak najbardziej trafione. Mnie się podoba i to bardzo :)

dla mnie te zdjęcie ma za mało wspólnego z jesienia czyli tematem konkursu czyli powinno być więcej jesieni a gdzieś w oddali modelka a na tym zdjęcie głównym motywem jest modelka a powinni być odwrotnie

Draxan
30.10.05, 11:35
Draxan masz tylko jeden problem masz pięknych modeli a możesz tylko jedno zdjęcie wystawić, chyba że pstrykniesz im razem ;)

modelki :D

Wyzej suka imieniem Hera

nizej

Asia ;D

Wiem ze moge, jedno, ale skoro juz dalem psa, nie chcialem sie wycofywac,
Ja naprawde nie musze wygrac :D Zdjecie niech powisi a ja zostane zdyskfalifikowany ;]


Patrząc zupełnie obiektywnie :twisted: to dla mnie najbardziej podchodzi fotografia Draxan'a - ta dziewczyna na tle liści. Ładne, mięciutkie foto, technicznie bez zarzutu. Luźno traktuje o tematyce złotej jesieni ale jest jak najbardziej trafione. Mnie się podoba i to bardzo :)

Dzieki, kolorystyka jest swietna i to tez mi sie podoba, dobrane ciuszki no i we wczesnej jesienie znalezienie miejsca :D z taka ilosci listkow :D



Patrząc zupełnie obiektywnie :twisted: CIACH....
dla mnie te zdjęcie ma za mało wspólnego z jesienia czyli tematem konkursu czyli powinno być więcej jesieni a gdzieś w oddali modelka a na tym zdjęcie głównym motywem jest modelka a powinni być odwrotnie

Zdjecie bylo robione, przed konkursem, nie robilem tego zjecia pod konkurs. Glownym tematem miala byc modelka i jest, a Jesien miala ja otaczac. I tak tez jest.

Ktos prosil o zdjecie ladnej (oczywiscie pojecie wzgledne, bo o gustach sie nie dyskutuje) dziewczyny pasujacej do konkursu, pogrzebalem po fotkach i znalazlem cos.

hubert_nartowski
1.11.05, 18:01
Po ponownym przejrzeniu nadesłanych na konkurs prac chciałem zwrócić uwagę żiri na pracę Grzesia55. Całkiem fajna, naturalna fotografia. Zasługuje na wyróżnienie. Jest okej :)

Thuggish
3.11.05, 14:07
...Zdjęcie Draxana i to zmiękczenie całkowicie nie pasuje tutaj...ta fotka jest za bardzo sielankowa...pod względem technicznym nie zarzucam jej nic, bo nie ma najmniejszego sensu...

Ewa
4.11.05, 12:01
A ja mam uwagi do strony organizacyjnej. Defaultowe segregowanie w ten sposob, ze najnowsze prace umieszczane sa na poczatku zaoszczedziloby zbednego klikania. To samo jesli chodzi o posty.


Ewa

(A)rturo
4.11.05, 17:37
Ewa: inaczej sie tego nie da rozwiazac .
1. Dodawanei fotek to juz kwestia forum i tyle
2. A jesli byly by komentarze pod zdjeciami to by bylo z kilkanascie podstron jak nie wiecej a wtedy ogromny hałos