PDA

Zobacz pełną wersję : Jest problem z niektórymi 50-200?



P
11.10.05, 23:56
http://forums.dpreview.com/forums/readflat.asp?forum=1022&thread=15386689

Coś się trzęsie przy zoomowaniu. O ile dobrze rozumiem termin cranked out to w tym kontekście oznacza on zoomowanie w kierunku dłuższych ogniskowych.
Wspomina się jeszcze o tym, że śruby trzymające wszystko w kupie potrafią się rozkręcić. Ktoś słyszał cokolwiek na ten temat?

KaarooL
12.10.05, 07:36
hmm, no to marzenie ciutkę zbladło. w takim razie trzeba kupować w Polsce żeby lipy nie było w razie jakiejś usterki...

jeśli 50-200 potrafi się rozkręcić to całkiem nieźle. goście coś piszą, że z jednego obiektywu powstają dwie jego części. może powinni pokrywać czymś śruby żeby ciaśniej siedziały. klej do gwintów albo lak...

może Azazel się wypowie??? albo jakiś inny szczęśliwy posiadacz tego potwora?

Draxan
12.10.05, 08:41
Nie zauwazylem, ale nie odczuwam problemow z gwarancja, fakture zakupu mam, gwarancje WorldWIDE mam, jak cs bedzie nie tak, sle i mowie ze jestem przejazdem z chameryki ;] i chce miec to naprawione bo bede tu jeszcze ze 2 miesiace, nie maja prawa mi odmowic, a sprwdzic czy jestem obywatelem chamerykanskim ;] tez nie maja jak,
no i malo to turisten chodzi po miescie :D

P
12.10.05, 09:28
Chyba nawet baz turystycznych kombinacji można normalnie korzystać z gwarancji . Drobny problem jest tylko taki, że WWG jest jednoroczna a PL dwuletnia. Poza tym rok to chyba wystarczająco dużo, żeby ewentualne problemy miały okazję się zamanifestować.