PDA

Zobacz pełną wersję : Adobe Photoshop Camera Raw

SatH^Raa
5.09.03, 08:08
Używa(ł) ktoś Adobe Photoshop Camera Raw? Jakieś opinie? Wydaje mi się że warto się tym zainteresować...
http://www.adobe.com/products/photoshop/cameraraw.html

SatH^Raa
12.09.03, 09:25
Całkiem fajna wtyczka, pomimo problemów z instalacją. Polecam.

Setka
13.09.03, 12:17
Ma ktoś tę wtyczkę za darmo? Szukałem i znalazłem $99,śmiech sobie robią !!!!! Mam prośbę jakby ktoś miał i ewentualnie mógł mi podrzucić mailikiem byłbym zobowiązany!!!A może ktoś zna jakiś inny darmowy program do obsługi tych "cyfrowych negatywów"?? Pozdrawiam!!!!

bazi
14.09.03, 17:48
Ma ktoś tę wtyczkę za darmo? Szukałem i znalazłem $99,śmiech sobie robią !!!!! Mam prośbę jakby ktoś miał i ewentualnie mógł mi podrzucić mailikiem byłbym zobowiązany!!!A może ktoś zna jakiś inny darmowy program do obsługi tych "cyfrowych negatywów"?? Pozdrawiam!!!!

Heh, gdybym zaplacil za wtyczke $99, to napewno bym jej za darmo nie rozdawal :roll: :lol:

IMHO mozna sie wykazac 'niezwyklymi umiejetnosciami', odpalic emule i zassac wtyczke... a jak sie spodoba to dopiero kupic :mrgreen:

SatH^Raa
15.09.03, 08:30
IMHO mozna sie wykazac 'niezwyklymi umiejetnosciami', odpalic emule i zassac wtyczke... a jak sie spodoba to dopiero kupic :mrgreen:
Otóż to. :twisted:

deko
15.09.03, 17:15
Jakoś nikt nie wspomiał że musi być vet.7.1 Photo..... a ta nie jest po polsku i uprgate działa tylko z wersją angielską.

SatH^Raa
16.09.03, 08:28
Jakoś nikt nie wspomiał że musi być vet.7.1 Photo..... a ta nie jest po polsku i uprgate działa tylko z wersją angielską.
Jest jak wół na stronie Adobe, poza tym wspominałem o problemach z instalacją. Można to zresztą obejść - najprościej jest zainstalować trial'a Adobe Photoshop Elements 2.0 później na to APCR. Później wystarczy skopiować pliki pluginu (dokładnie dwa) do katalogu z Photoshopem CE, ewentualnie dokumentacje w pdf'ach i całośc śmiga jak ta lala przynajmniej na 7.0.1 CE (Elements można usunąć). W kolejnej wersji Photoshop'a ten plugin ma być w standardzie (można więc poczekać).

Sory za chaos wypowiedzi. :twisted:

bazi
17.09.03, 13:21
W ogole mozna update'owac Photoshop'a 7.0 CE [PL] do wersji 7.0.1? Na stronie Adobe, w sekcji Download sa update'y, ale do PL nie ma... :|

SatH^Raa
18.09.03, 08:34
W ogole mozna update'owac Photoshop'a 7.0 CE [PL] do wersji 7.0.1? Na stronie Adobe, w sekcji Download sa update'y, ale do PL nie ma... :|
No właśnie wiem. Jak kupowałem 7 to przysłali mi już wersję 7.0.1 więc problem dla mnie nie istnieje.

Esperak
18.09.03, 18:08
Kupiłeś.???? łoł no to gościuwa jesteś... ja se musiałem ukraść.. :? :lol:

bazi
18.09.03, 22:19
Mnie niestety nie stac :(

SatH^Raa
30.09.03, 13:43
Zainteresowanych odsyłam do http://www.dpreview.com/reviews/adobephotoshopcs/.