PDA

Zobacz pełną wersję : c-5050 czy g3 a moze g5-pomocy!!!!



Michu22
1.09.03, 23:52
po 3 miesiacach poszukiwan zdecydowany byłem na c-5050....ale nagle wpadł mi do glowy pomysł ...moze g3 a moze g5 pomuszcie. :? :? :? :? :?

SatH^Raa
2.09.03, 00:43
Miałem podobny dylemat... Dodatkowo rozważałem jescze C-750UZ. Suma sumarum wziąłem G3.

Dlaczego G3? Czas baterii (akumulator litowo-jonowy z ładowarką), pilot, dobry wyświetlacz twist & rotate, atrakcyjna cena (udało mi się)... tak to się jakoś wszystko do kupy zebrało.

Z obu będziesz zadowolony. Kwestia tego co bardziej lubisz - najlepiej wziąć oba w sklepie do łapki.

Michu22
3.09.03, 14:33
własnie wczoraj sobie wziołem i gosc z media powiedzał "ja bym go nie kupował bo sie psuja matryce, juz mielismy 4 zwroty" troszke mnie to zdziwiło "matryce" srednio mi sie w to chce wierzyc bo o tym nie słyszałem i podchodze do gosci z media i ich wiedzy o sprzecie z rezerwa....ale juz sie zdecydowałem to bedzie olek -5050 juz nie moge sie doczekac:) ...ale wielkie dzieki za rade .Pozrawiam

rio96
3.09.03, 23:48
Mialem ten sam dylemat.......wybralem jednak Olka.
W sumie bylbym do konca zadowolony gdyby nie trzy rzeczy ktore mi przeszkadzaja.
Pierwsza.
Wyswietlacz w Olku jest do bani.
W duzym sloncu niestety kompletnie nic nie widac.
Tutaj Minolta i Canon bija Olka o glowe.
Druga sprawa to szybkosc.
Moim zdaniem czas reakcji po przycisnieciu ktoregos z przyciskow jest zbyt dlugi.
Aparat tak jakby zastanawial sie czy oby na pewno o to mi chodzilo.
Trzecia to lampa blyskowa....
hmmm...w sumie fajnie bo jest naprawde mocna w porownaniu z konkurencja ale kiedy robie zdjecia w nocy np. grupie osob niestety automat ustawi lampe tak, ze twarze sa przeswietlone.
Na szczescie jest mozliwosc obnizenia mocy lampy.
Moimi poprzednimi aparatami byly
Canon s200
Canon a70
Minolta f300
Mialem tez mozliwosc bawic sie pare godzin G3.
Na podstawie tych modeli pisze o moich spostrzezeniach.
Zdecydowalem sie jednak na Olka ze wzgledu na jego ergonomie.
Po prostu idealnie pasuje do reki.
To jest naprawde cafrak przez duze "C".....
Zrobilem moim Olkiem okolo 500 zdjec i po za tymi wadami o ktorych pisalem, uwazam ze Olek jest super.
No i chyba rzecz najwazniejsza, robi naprawde wysmienite zdjecia.