PDA

Zobacz pełną wersję : C5050 - Komunikat: POWER OFF lub FORMAT CARD



Coil
26.08.03, 16:00
Witam
Już trzeci raz (nie na pustej karcie) pojawił mi się komunikat: "POWER OFF lub FORMAT CARD". Na górnym ekraniku pojawia się migająca literka -F-. Dodam jeszcze, że co jakieś 30-50 zdjęć trafia się zapisane z błędem czyli obcięte lub nałożone inne.
Czy ktoś miał już podobny problem, czy to wina aparatu czy karty.
Jak ktoś ma pomysł proszę o sugestie.
Coil

ps. Aparat C5050, Karta CF256 Kingston.

deko
26.08.03, 17:57
Nie chcę Cię martwić ale współpraca kart Kingston-a z C5050 maże wyglądać nienajlepiej.Nie wiem dlaczego, ale tak piszą w necie,a szkoda bo firma znana.A może to lepiej ,że to nie Olek?

bazi
26.08.03, 18:40
To przez Kingstona... Kingston robi b.dobre SM, ale z CompactFlash jest tak, ze jednym chodza, innym nie tak, jak powinny, albo w ogole. :(

BTW Od pewnego czasu widze w FotoJoker'ze promocje C-5050+karta 512MB Kingston :mrgreen::mrgreen:

Coil
26.08.03, 18:45
A niech to, najgorsze, że takie argumenty nie są podstawą do wymiany karty (o zwrocie nie marzę).
Dzięki za odpowiedzi.

Coil

bazi
26.08.03, 18:57
Nie wiem, ale ja bym poszedl tam, skad masz aparat i powiedzial, ze juz Cie szlag trafia, bo nie mozesz fotek robic i w internecie na powaznych forach dyskusyjnych :P jak i na grupie dyskusyjnej poswieconej fotografii wyczytales, ze duzo osob ma z tymi [Kingston] kartami problemy w aparatach. Lepiej sprobowac, niz nic nie robic ;)

rekin
26.08.03, 19:27
Ja mam Compactflash-a 256 MB Kingstona i z moim c5050z chodzi bez zarzutu. Wiem to nie pociesza, ale może uda Ci się wymienić w sklepie gdzie kupowałeś Twoją kartę na inną - jak wytłumaczysz o co chodzi nie powinni robić problemów - przynajmniej z próbą z inną kartą.