PDA

Zobacz pełną wersję : E-300 a akumulator



drNo_
22.06.05, 18:16
Pytanie do właścicieli e-300: ile fotek można zrobić bez doładowania akumulatora. Fotografująć 765 musiałem mieć pod ręką drugi aku, bo na jeden dzień jeden był za mało....

belmotybe
22.06.05, 21:39
jesli bez lampy to ja licze srednio okolo 400-600, ale wiekszosc robie bez lampy... pamieci 1gb x 3 - jpg w najlepszej jakosci... ale w razie czego drugi akku nosze w plecaku:)

z lampa mysle ze miedzy 250 a 350 sie pstryknie - dalej mowie o najlepszej jakosci jpg - plik wynikowy okolo 5-6 mb

drNo_
23.06.05, 07:31
Dzięki za info, myślę, że jeden aku na dzień mi wystarczy....ale kupię drugi :wink: coby głowa nie bolała.....

KaarooL
23.06.05, 16:09
drNo:

noo, widzę że zostajesz przy marce OLY, to dobrze.

nie ma się co czarować, przy poważniejszym podejściu do sprawy i tak powinieneś kupić dwa zamienniki żeby stresu nie było.

niezależnie czy to 8080, E-1 czy E-300, BLM-1 spokojnie wytrzyma minimum 400-500 fotek. to nie to co mini aku w nowych UZ.

zakupiłem takie combo i sobie chwalę:

http://www.foto-net.pl/sklep/pokaz_karte.php?&idt=5560

za ten kesz raczej nie dostaniesz nic lepszego.

drNo_
23.06.05, 16:58
Od czasu, kiedy jeden profi powiedział mi jak wyciągałem z torby Eosa: fotografowie dzielą się na tych co robia zdjęcia i na posiadaczy Canonów - zmieniłem dostawcę sprzętu :cry: :wink:
P.s.co nie znaczy, że popieram jego zdanie....

KaarooL
24.06.05, 09:45
fotografowie dzielą się na tych co robia zdjęcia i na posiadaczy Canonów - zmieniłem dostawcę sprzętu

dobre, dobre. pewnie coś w tym jest... ale widziałem wiele kozackich fotek robionych Kamuniami, więc od tej - jak i od każdej - reguły są odstępstwa.

co by nie mówić, to naprawdę sprzęty OLY należą chyba do najbardziej udanych, zarówno wśród hybryd (8080), jak i lusterek (kultowy E-1).

nie mają jakichś wielkich niedoróbek a jakość fotek powala.