PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o poradę - E1



Robix
24.05.05, 09:58
Jestem wieloletnim użytkownikiem F90X, E1 trochę przypomina mi 90x ;-), a D70 jakoś do mnie nie przemawia....
Jak oceniacie E1 ? Jak u niego jest z szybkością i pewnością autofokusa ? Ile działa na w pełni naładowanym akumulatorze ? Ile czasu akumulator jest ładowany ? Jak ustawia ostrość w trudnych warunkach ?

Draxan
24.05.05, 11:29
E1 - swietny sprzet
AF ja nie mam zadnych problemow, wspomaganie af i radzi sobie dosc dobrze.
Od 300 do 500 zdjec raw/jpg zalezy jak czesto sie uzywa monitorka, czy sie go ma wylaczonego podczas robienia zdjec (czyli po cyknieciu fotka sie nie pokazuje na monitorku)
Akumulatorki trzymaja dlugo, nigdy tego dokladnie nie sprawdzalem.
AF w trudnych warunkach jesli masz wlaczony af iluminator to radzi sobie dobrze.

Condor
24.05.05, 12:04
Akumulator laduje sie ok 2 godzin, jak na razie zrobilem ok 1100 zdjec na dwoch ladowaniach, wiec wyszlo mi ok 500 fotek na 1 ladowaniu.

black_bird
24.05.05, 21:36
ja mam podobne wyniki na oryginalnym akumulatorze, innego jeszcze nie testowalem, co do szybkosci AF nie narzekam, spisuje sie dobrze, w trudnych warunkach wspomaganie tez daje b. dobre efekty.

irek50
28.05.05, 20:04
Potwierdzam to co napisano do tej pory ---kupuj bez zastanowienia--to sprzęt ,który nie stwarza problemów---myśli się o zdjęciu w robocie, a nie o aparacie:)--a Zuiko 14-54mm nie zestarzeje się moralnie chyba nigdy...

Azazel
27.06.05, 09:50
Polecam PSHLD-2 z opcjonalnym aku bll-1 - wydajność skacze do nawet 2 tys zdjeć nie wspominając o doskonałej ergonomi.
Co do e-1 to dobry sprzęt - szkoda że ma tylko 3 pkt af - ale za to dobrze się spisujący.
Mechanicznie doskonale wykonany , jeśli używałeś F90x - będziesz zadowolony - E-1 to równie trwały sprzęt.