PDA

Zobacz pełną wersję : E1 za 3799 zł



luc4s
23.04.05, 11:33
http://www.fotoexpert.pl/kamery-cyfrowe-produkt-564.html

Zaczyna się dobrze dziać :D, chyba teraz już jeżeli E300 nie stanieje to nie warto go kupować.

Joki
26.04.05, 19:29
Chyba raczej szykują rynek pod nastepcę... Z drugiej strony sprawdza sie powiedzenie, co nagle to po diable, albo lepiej pośpiech jest wskazany tylko przy łapaniu pcheł ;-)

sebastan
26.04.05, 21:44
A gdzie byście umiejscowili E-1, wsród flagowych lustrzanek innych producentów? Bo staję się Olympusowym szowinistą, a nie wiem czy słusznie czynię:)
Ostatnio nawet napadłem na sprzedawcę z MM, bowiem kątem ucha usłyszałem, że klientom poleca porządnego Samsunga zamiast "niemarkowego" Olympusa.
A zapewne nadejdzie taki moment, w którym lustrowe marzenie trzeba będzie spełnić.

lass
26.04.05, 21:53
Ostatnio nawet napadłem na sprzedawcę z MM, bowiem kątem ucha usłyszałem, że klientom poleca porządnego Samsunga zamiast "niemarkowego" Olympusa.
Nie trzeba być olympusowym szowinistą w przypadku takiego "specjalisty" :-)

luc4s
26.04.05, 21:59
Wracając do cen fotobasia na Allegro miała go przez chwile za 3600 zł, ale teraz widze dalej 3999 zł.

Condor
3.05.05, 23:48
Ja kupilem u Fotobasi za 3620zl z wysylka, i jesczez jakies gratisy dorzucila, plyn i sciereczka do czysczenia oraz pojemnik na karty wiec OK.

Joki
4.05.05, 11:07
A paragon lub fakturę bez problemu od razu dostałeś?

Condor
4.05.05, 18:21
Tak, dostalem paragon, wczesniej uprzedzilem ze ma byc, bo chce dostac karte od Olympusa, byla tez Polska drukowana instrukcja, gwarancje na body i oniektyw tez po Polsku (2lata), wiec transakcja sie udala. Cena za taki sprzet rewelacyjna.

Joki
5.05.05, 10:28
A ja dostałem po miesiącu i to z wielkimi problemami. W dodatku kto inny podstęplował kartę gwarancyjną a kto inny wystawił paragon. Różne firmy. Podejrzewam przekręt, bo długo męczyłem o paragon, mimo, że wcześniej ustaliliśmy, że ma być...
Dlatego pytam, bo jesli chodzi o wszystkie inne aspekty transakcja była pierwszorzedna. Gdyby nie paragon to byłaby wzorowa.

black_bird
9.05.05, 03:48
to gratuluję :-)