PDA

Zobacz pełną wersję : DCE AutoEnhance



ja26
8.08.03, 15:07
witam wszystkich zwoleników aparatów cyfrowych

mam pytanie czy ktos zna adres strony lub ma opis (DCE AutoEnhance) tego programu chodzi mi o jego mozliwosci a nie skad pobrac co i jak nim mozna zrobic jesli ktos ma opis bardzo prosze o wysłanie na maila
ja74@interia.pl a ajesli ktos zna adres gdzie cos moge poczytac to tez prosze
Pozdrawiam

Esperak
8.08.03, 15:26
No na stronie producenta.. poszukaj adres juz był na forum.!

ja26
8.08.03, 15:31
wielkie dzieki Esperak ale strona producenta jest po angielsku a jesli bym znał angielski to bym nie szukał opisu do programu po polsku
pozdrawiam

Arras
8.08.03, 16:11
Niechciałbym nikogo negować ale ten program ma tak mało napisów że wystarczy się domyśleć co do czego służy. Może ktoś mnie zaraz zbędzie, ale wydaje mi się że w wypadku tego progamu znajomośc j.angielskiego nie jest zbyt potrzebna. Bardziej chyba wiedza na temat cyfrowej obróbki zdjęć. A kiedyś się nie miało netu i dostępu do żadnego forum i trzeba było sobie radzić samemu... krok po kroku i po tygodniu kombinowania wiedziało się wszystko (no może prawie wszystko).

ja26
8.08.03, 16:27
wszystko sie zgadza ale jesli zyjemy w dobie internetu a ktos cos ma to moze sie podzieli i nie trzeba bedzie sie meczyc bo poto my istniejemy :D
(pozatym zadna odpowiedz nie była odpowiedza a wiec przykro mi ze tak piszecie bez sensu czy chodzi o nabijanie postów sobie )
Pozdrawiam

Radar
14.09.03, 18:10
Podaj adres e-mail to ci prześlę Dce AutoEnhance do celów edukacyjnych.