PDA

Zobacz pełną wersję : No i mamy konkurencje dla C740 - Minolta Z1



Esperak
8.08.03, 07:47
Hej dzisiaj Minolta pokazała swój nowy aparacik który jest jak mi się wydaje poważną konkurencją dla c740 poczytajcie http://www.pclab.pl/?art=&sid=5410&mode=nested&order=0

Haakon
12.08.03, 19:54
Poczekaj, poczekaj..... niech no ja tylko znajde konkurencje dla Twojego 5050 :D

Grzesiu
12.08.03, 21:35
Esperak

a wyjasnij nam wszystkim dlaczego to ma byc konkurencja dla c740 ?

raz ze danych o tym aparacie jest malo a dwa nawet jesli jest lepszy w parametrach od c740 tzn ze nalezy do konkurencji dla c5050


przeciez to wasz gniot jest duzo drozszy:) Jesli faktycznie to konkurencja dla c740 to c5050 odpadnie z taśmy produkcyjnej:)

Haakon
12.08.03, 22:00
No nie przesadzaj Grzesiu.
Z tego co widze to zoom optyczny ten sam i matryca takze ta sama. Minolta przewyzsza w zdjeciach seryjnych i to o calkiem sporo. A jesli chodzi o cyfrowy zoom to zadna roznica, bo i tak go nie uzywam.
Mimo to cenowo to chyba minolta jest drozsza.
Ale faktycznie przydaloby sie troche wiecej danych na temat tego aparatu.

Esperak
12.08.03, 22:13
No właśnie Haacon wytłumaczył wam dlaczego to konkurencja dla C740 a nie C5050...

Ale wy jesteście fajni jak wściekłe psy ja tu tylko sygnalizuje że Minolta wypuściła nową pozycje podobną do C740 a wy zaraz mnie atakujecie jakbym umniejszał waszym cudeńkom...

LUDZISKA WYLUZUJCIE.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock:

bazi
12.08.03, 22:52
przeciez to wasz gniot jest duzo drozszy:) Jesli faktycznie to konkurencja dla c740 to c5050 odpadnie z taśmy produkcyjnej:)

Grzesiu, jestes zwyczajnym prowokatorem i widze, ze zalezy Ci tylko na tym, zeby tylko wywolac konflikt. Ciesz sie swoja 740 i nie dolewaj wiecej oliwy do ognia... :evil:

Bankowo nie jest konkurencja dla C-5050 i nie pytaj mnie dlaczego, sam sie lepiej zastanow zanim napiszesz... :roll:

Grzesiek
24.08.03, 19:12
Witam i proszę nie krzyczeć na mnie :)
Przymierzam sie do zakupu aparatu. Bylem prawie zdecydowany na 740 lub 750 (zalezy mi na dużym zoomie), ale pojawila sie ta Minolta i jeszcze KODAK (http://www.fotopolis.pl/index.php?gora=4&lewa=1&e=1325) . Jako, że dane techniczne tych aparatów nic mi nie mówią, może ktoś jednak sie wypowie jako fachowiec, czy te aparaty sa cos warte. Mam nadzieję, że nie uraziłem tym postem użytkowników Olympusów - ja jedynie chcę dobrze wybrać.

Esperak
24.08.03, 20:36
narazie i to chyba jeszcze przez jakiś czas nkt ci niepowie nic wiecej bo aparaty narazie sa niedostepne w sprzedazy wiadomo jakto nowosci.....

ale dane techniczne maja niezle..!!!! :shock: