PDA

Zobacz pełną wersję : olympus C-4000



ja26
3.08.03, 16:13
witam wszystkich jestem nowy a wiec przed pytaniem przedstawie sie mam na imie Rafał jestem z Kielc Pozdrawiam wszystkich

a teraz pytanie mam olympusa C-4000 i chciałem mu przestawic rozmiar robienia fotek tak aby po wyłaczeniu i właczeniu aparatu nie trzeba było ustawiac tego z powrotem a chodzi mi z 2288x1712 na 3:2 2288x1520
pozdrawiam i nie gniewajcie sie jesli było to pytanie dzis wyjezdzam i niemam czasu szukac

Haakon
3.08.03, 16:41
Jesli 4000 ma podobne menu do 740, to wejdz w zakladke "setup" i tam masz "all reset". Przestaw na OFF i wtedy wszystkie ustawienia zostaja niezmienione po ponownym wlaczeniu.

ja26
3.08.03, 17:40
tak ok ale jesli cos przestawie to nie zostanie to zmienione chodzi o przesłone itd wtedy ??
Pozdrawiam

bazi
3.08.03, 21:10
Hehe uooo kolego teraz tak zamotales, ze nie za baudzo uaaapie o tssoo chossi :lol:

Jezeli cos namieszasz to zrob reset lub daj "all reset" na ON i wsztystko wroci do stanu poczatkowego. Zreszta, jak korzystasz z trybu P to i tak wszystkie ustawienia [tj. migawka, przeslona, ekspozycja] zmieniaja sie automatycznie [dynamicznie], wiec nie musisz sie przejmowac przeslona. Ustaw sobie rozdzielczosc, "all reset" na OFF i zobaczysz, ze bedzie OK.

Spider
28.09.03, 15:24
Zawsze można przesłone i migawkę regulować we własnych ustawieniach MY trzecia pozycja w aparacie... i tam sobie możesz zapisać swoje ustawienia czyż tak nie jest ?

Tadeusz B
30.09.03, 09:03
A CZY MA ZNACZENIE KTÓREGO "MY" SIĘ UŻYWA? JEST ICH 3 I WYDAJE MI SIĘ, ŻE WSZYSTKIE 3 "MY" SĄ NA RÓWNYCH PRAWACH. A MOŻE SIĘMYLĘ? :)