PDA

Zobacz pełną wersję : Fioletowe zdjęcia w Canon a75



fishu
17.02.05, 02:27
Witam, mam wielką prośbe do was, nie wiem co się stało z moim aparatem, mam canon a75, kupiłem go w USA, wszytsko chodziło super, a tu nagle, zrbobiłem zdjęcie wszedłem do MENU nic tam praktycznie nie zmieniając i nagle widze ze na LCD obraz jest taki nie wyraźny jakby za śniegiem, myślałem że się popsuł, ale jak zacząłem wyświetlać wczesniej zrobione zdjecia to lcd wszytsko aldnie wyswietla i menu tez wsyztsko dobrze, tlyko teraz jak robie zdjecia wszystkie wychodza na filetowo, jest poprostu tragednia bo nic na nich nie widac, tlyko sam filet i gdzieniegdzie czarny, tragednia, nie wiem co z tym zrobic, gwarancji nie mam, jestem zalamany, czy moze mi ktos pomoc co moge zrobic, mam nadzieje ze ktos bedzie wstanie mi pomoc

Pozdrawiam

Draxan
17.02.05, 10:24
kupic nowy aparat w Polsce i miec gwarancje :)

ale mi pocieszenie nie?

Oddaj go do serwsu za kase.

Pazurek
17.02.05, 12:49
alez to musi byc desperacja, zakladac sobie konto na forum dla olkowiczow, tylko po to zeby napisac ze sie zepsul canon ;)

fishu
17.02.05, 13:19
pytalem sie ze nawet jakbym mial gwarancje to tego nie obowiazuje, tak mi powiedzinao w jednym ze sklepow, bo to sie moze zrobic smoczynnie i gwarancja tego nie uwzglednia, ciekawe ile w tym prawdy. Pazurek ty placku, ciekawe co ty bys zrobil jakbys mial taka sytuacje jak ja, nie znam sioe na fotografii, a tym bardziej na sprzecie, wiesz szukam pomocy gdzie sie da. na inncyh forach kazdy stara mi sie pomoc, a na tym widze ze sie trafiaja tacy jak ty, nic tylko wspolczuc
Draxan tak chyba bede musial zrobic i oddac go do serwisu, dzieki za zainteresowanie
Pozdrawiam

Pazurek
17.02.05, 13:24
No popatrzcie, ledwo przyszedl a juz pyskuje. "placku", hehehehe.

piotrt
21.02.05, 10:32
sprawdz WB (balans bieli) - moze przestawiłeś i dlatego teraz jets "fioletowo"