PDA

Zobacz pełną wersję : C5050 i filtr polaryzacyjny Hoya



Xysiu
26.07.03, 11:49
Witam

Wprawdzie byc moze jest juz za pozno ale zapytam. Wczoraj zamowilem do swojego aparatu kolowy filtr polaryzacyjny+UV Hoya serii S-HMC 52mm (http://www.thkphoto.com/products/hoya/gf-05.html), mam tulejke 41->52mm od fototipa. Bedzie to "dzialac" tak jak powinno? :) Wiem, ze sa filtry PL kolowe i liniowe - jaka jest miedzy nimi roznica?

Pozdrawiam

bazi
26.07.03, 12:09
BARDZO dobry filterek 8)
Kupiles kolowy i dobrze.

Co do roznicy pomiedzy liniowymi i kolowymi to poszukaj na forum albo WWW.GOOGLE.PL ...

Nie zapomnij pochwalic sie fotkami ;)

Xysiu
26.07.03, 12:39
Uff, troche odetchnalem gdyz najtanszy nie jest. Ale juz widze problem... :( - wlasnie doczytalem, ze te filry nie maja przednich gwintow i najprawdopodobniej moja zaslepka nie bedzie pasowac :( Gdzie w Polsce mozna kupic zaslepki push-on (moze byc tez Hoya)? - gdyz takie podchodza do tych filtrow. Szukam i poki co nic z tego :(

Co do zdjec - na pewno umieszcze w swojej galerii (link w profilu)

Pozdrawiam

patrixjer
26.07.03, 20:00
Uff, troche odetchnalem gdyz najtanszy nie jest. Ale juz widze problem... :( - wlasnie doczytalem, ze te filry nie maja przednich gwintow i najprawdopodobniej moja zaslepka nie bedzie pasowac :( Gdzie w Polsce mozna kupic zaslepki push-on (moze byc tez Hoya)? - gdyz takie podchodza do tych filtrow. Szukam i poki co nic z tego :(

Co do zdjec - na pewno umieszcze w swojej galerii (link w profilu)

Pozdrawiam
to ze zaslepka ci nie wejdzie jest oczywiste! kupuje sie od razu tuleje z filtrami i zaslepke w komplecie, ja za push-on zaplacilem w foto-tipie 12 zl, jest niezla, ale brakuje jej niestety krzykliwego napisu OLYMPUS

bazi
26.07.03, 21:19
Ja kupilem dekielek za 15pln'ow [z napisem ROWI].