PDA

Zobacz pełną wersję : marty daniel :)



Webmaax
24.01.05, 22:35
Witam!
Chce pokazac wam moje dzisiejsze zdjecia byka daniela :) Nie chodzi mi tyle o ocene co o pokazanie (no dobra pochwalenie :P) okazu tego zwierzecia :) Fotki robilem raczej na upamietnienie zdobyczy. Nie sa w jakikolwiek sposob retuszowane ani kadrowane.

tu byl link

tu byl link

Moderowane przez Vodnik: Zmieniono IMG na URL. UWAGA na treść zdjęcia !!

bigoss
24.01.05, 22:46
tak szczerze mowiac to na prawde nie rozumiem czym sie chwalisz... :idea:
nie podoba mi sie zdjecie.. jest fatalne... a do chwalenia sie takimi fotkami mysle ze powinienesc sie na jakies forum o tematyce lowieckiej... byc moze tylko ja jestem zniesmaczony... ale coz, mowie co mysle, moze inni beda bardziej pozytywnie nastawieni...

(A)rturo
24.01.05, 22:48
Zabiles go?!!?
:((

Jeronimo
24.01.05, 23:01
:( stanowczo mowie NIE fotce....

vodnik
24.01.05, 23:08
Czuje się zniesmaczony. Jestem raczej za strzelaniem do zwierzat z aparatu. Jezeli Twoim celem bylo wzbudzenie we mnie niesmaku, ewentualnie jakas prowokacja to Ci sie udalo. Dodatkowo ten usmieszek na koncu tematu.

Jestem na nie. Straciłeś u mnie wiele, oj wiele.

Jako moderator nie mogę nie zapooponować zmiany znaczników IMG na URL oraz dodaniu adnotacji o temacie zdjęcia.

Poki co, zmieniam IMG na URL.

Webmaax
24.01.05, 23:30
ok wywalilem linki, chcialem pokazac poroze... a co do tego czy ja upolowalem to nie ja, nie jestem nawet mysliwym. No szkoda ze tak to zostalo przyjete :(

bigoss
24.01.05, 23:32
nie wiem czego sie spodziewales... jak chciales pokazac poroze (w co watpie... bo bys na wstepie o tym napisal...) to trzeba bylo przynajmniej przykadrowac, a nie wwalic zdjecie z krwia w planie...

Webmaax
25.01.05, 00:16
Jestem na nie. Straciłeś u mnie wiele, oj wiele.

Czy moge wiedziec co stracilem? A tak w ogole co mialem zyskane, bo przeciez musialem cos miec skoro stracilem.

A co do tego tematu to proponuje go usunac, bo nie wiem co komu po nim przyjdzie :|

vodnik
25.01.05, 00:27
...Czy moge wiedziec co stracilem?...

Ogolnie nie jestem negatywnie nastawiony do zdjec prezentowanych na forum i staram sie doceniac ich, prace. Tymi zdjeciami po prostu straciles u mnie pewien "kredyt zaufania" i niestety mysle ze przy kolejnych zdjeciach moje odczucia beda wracac do tych zdjec.

Wcale nie musiales usuwac linkow do tych zdjec. Jezeli jestes tylko z nich dumny i zadowolony to pozostaw linki do nich. Moja propozycja byla tylko taka, aby nie pokazywac bezposrednio tych zdjec i ostrzec ewentualnych widzow o zawartosci tam pokazywanych.

Jezeli ktos z forumowiczow sie ze mna nie zgadza, to prosze o takie info, natychmiast usune sie w cien tego tematu.

bigoss
25.01.05, 00:53
@ vodnik
masz absolutna racje... zdjecia wzbudzily mocne emocje, to na pewno... ale wydaje mi sie ze bezposrednio ich nie powinien ktos pokazywac... tylko podac linki tak jak napisales
nie kazdy lubi ogladac zakrwawione, martwe piekne zwierzeta...

Kregon
25.01.05, 09:01
1. To nie taka tragedia, ze zabija sie zwierzeta. Juz pomijam fakt, ze jak jemy obiad to jakas swinka czy inna krowka stracila na to zycie (oczywiscie nie dotyczy wegetarian).
2. To sport... moze nie do konca jak kazdy inny, ale przeciez legalny.

Inna sprawa, ze jesli fotki byly drastyczne to moze pomysl z linkiem i ostrzezeniem bylby lepszy niz zamieszczanie foto bezposrednio na forum.

Ja chcialem pokazac fotki mozgu ludzkiego, serca, watroby itd. (gdzies tam chyba nawet cale zwloki sie trafily) i choc na mnie nie robi to zbytniego wrazenia to stwierdzilem, ze takie zdjecia niekoniecznie moglyby spodobac sie innym. Wrecz widzialem oczyma wyobrazni jak wylatuje z forum wyrzucony przez admina :P wiec sobie to odpuscilem.

qwerty
25.01.05, 10:28
znajomy pracuje w Policji... i pokazał mi kilka fotek powypadkowych... hmmm... jak na filmach "krew" leje sie strumieniami to jakos mnie to nie razi ale tamte fotki.... chyba niekoniecznie chciałbym znowu oglądac...

(A)rturo
25.01.05, 10:58
To po prostu kwestia smaku. A forum to specyficzne miejsce gdzie przewija sie mase osob i nie wszyscy chca ogladac akurat takie zdjecia..

Webmaax
25.01.05, 15:57
Czy te zdjecia byly az tak drastyczne!?!?! Kropla krwi i nic poza tym. Wy chyba nie widzieliscie naprade drastycznych scen.

Kregon
25.01.05, 16:16
Ja nie wiem, bo nie widzialem :|

Webmaax
25.01.05, 18:05
wprawdzie moglbym dac je jeszcze raz. Hmm ale czy warto robic sobie wiecej negatywnych ocen? Kregon zagadaj lepiej do mnie, pokaze ci poza forum.
gg: 4132308
tlen: webmaax
jabber: webmaax@chrome.pl

Dla mnie te fotki nie sa w ogole drastyczne, co tu w ogole mowic, drastyczne to wielka przesada.

Jeronimo
25.01.05, 20:02
Czy te zdjecia byly az tak drastyczne!?!?! Kropla krwi i nic poza tym. Wy chyba nie widzieliscie naprade drastycznych scen.
to nie forum zeby ogladac takie fotki a tym bardziej dyskutowac na ten temat
https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://wiadomosc.info/forum/html/emoticons/dots.gif)

vodnik
25.01.05, 23:00
Chodzi o to, ze przez to forum moze sie przewijac wiele osob malo letnich, o ktorych (mozna sie smiac albo i nie) starsi powinni jednak zadbac. To ze ogladaja filmy mordobicia, rozwalaja tysiace obcych w grach RPG i FPS nie znaczy, ze powinnismy to pokazywac i tutaj. To moje zdanie.

Webmaax
26.01.05, 01:45
Chodzi o to, ze przez to forum moze sie przewijac wiele osob malo letnich, o ktorych (mozna sie smiac albo i nie) starsi powinni jednak zadbac. To ze ogladaja filmy mordobicia, rozwalaja tysiace obcych w grach RPG i FPS nie znaczy, ze powinnismy to pokazywac i tutaj. To moje zdanie.

To trzeba bylo powiedziec od razu ze o to chodzi, zeby nieletni (smiac mi sie tu chce ale ok :)) nie mieli okazji tego ogladac, a nie wydziwiac ze to jakies straszne okropnosci. Nigdy nie widziales/liscie jakiegos kundla zabitego na ulicy albo jakiegos innego zwierzaka? napewno nie wydalo sie wam to tak niesmaczne jak to co pokazalem. Zescie orypali mnie jak nie wiem.

vodnik
26.01.05, 19:50
Dalej mnie nie zrozumiales. Jezeli chodzi o mnie to jest to dla mnie niesmaczne i nie popieram takich fotek. Nie mam takiego zdania, ze "rozjechany kundel" przy drodze to normalka, nie przechodze kolo tego nie zwracawszy uwagi, ale napewno nie sfotografowal bym "rozjechanego kundla" i nie pokazywalbym tego pozniej.

Prosze bardzo wstaw zpowrotem swoje fotki tylko w znaczniku URL i z adntacją o zawartości, zobaczysz czy to tylko moje zdanie.

luc4s
26.01.05, 20:13
Panowie tak się temu przyglądam no i zaczyna robić się dyskusja niczym "Greenpeace" z rządem Demokratycznej Republiki Konga. Celowo tak piszę, nie stając ani po jednej stronie ani po drugiej. Zdjęć nie widziałem, fotografując muchy i inne ustrojstwa, żadna nie doznała najmniejszego uszczerbku na zdrowiu i nie musiała i iść na rentę. No ale temat kat. to "Ocena zdjęć" a nie forum łowieckie. Więc proponuję zamknąć tą dyskusję lub przenieść do pozostałych, a autor zdjęć jeżeli zechce opublikuje zdjęcia tutaj tylko do oceny. Myślę, że jeżeli nie łamią one regulaminu mogą się tu znaleźć. Ew. jak mowił Vodnik sam link. A my już je odpowiednio ocenimy......

Jeronimo
26.01.05, 21:17
Więc proponuję zamknąć tą dyskusję [...]
post zostanie zamkniety za 48h
https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://wiadomosc.info/forum/html/emoticons/offtopic.gif)

Webmaax
26.01.05, 22:24
A nie lepiej usunąć?

Jeronimo
26.01.05, 22:29
te 48h bylo dla Ciebie zebys mogl ewentualnie cos napisac jeszcze.... widze ze wykorzystales ta mozliwosc.

Zamykam posta

pozdro