PDA

Zobacz pełną wersję : Torba dla E-1



Grzes55
30.12.04, 11:34
W jaką torbę pakujecie swojego E-1. Czy macie coś godnego polecenia?
Na razie swój aparat noszę w plecaku, ale czas pomyśleć o czymś bardziej odpowiednim.

Draxan
30.12.04, 11:49
Ja caly czas mysle o TAMRAC Velocity 9,


ale znalazlem juz Olympus Zuiko Digital 40-150mm f/3,5-4,5
Standardowy teleobiektyw zoom. Przeznaczony do współpracy z lustrzankami cyfrowymi w systemie 4/3.
Cena brutto: 1250 PLN


Wiec juz sie zastanawiam czy ta torba np nie bedzie za mała na przyszly sprzet ;]

Draxan
30.12.04, 11:54
Zapomnialem dodac ze juz zamowilem Adapter OM do mojego E-1 a obiektywy OM sa stosunkowo tanie wiec w rpzyszlosci znowu sprzet sie powiekzy i znowu zastanawias ie czy ta torba to wytrzyma ;]


Co do Adaptera jak dosane i bedzie wszystko ok napisze osobny watek jak go uzyskac.

Avalon
3.01.05, 01:03
Ja kupiłem ze dwa lata temu torbę foto firmy 'Vivanco" Miałem wtedy C2100uz który mieścił sie ze sporym zapasem.Dzieki temu mogłem zapakować obok aparatu spory akumulator żelowy. Aktualnie E1 wraz z obiektywem i lampa FL36 mieści się idealnie.W kieszonkach bocznych siedzą sobie filtry, kabelki, dekielki i inne pierdółki. Torba wykonana bardzo solidnie, ze wzmacnianymi bokami, sztywnym spodem, wyściełanym (chyba welurem) środkiem itp. Pasek jest świetnie półokrągło wyprofilowany na ramię i podszyty miękką gumą żeby się nie zsuwał.Dodatkowo w tylnej kieszonce schowany jest pasek którym możesz torbę spiąć na wysokości pasa.Wtedy nawet możesz z nią biegać :)

Grzes55
9.01.05, 21:30
Dzięki za podpowiedzi.
Zdecydowałem się torbę Lowepro Nova 2 AW. Spokojnie mieści się aparat lampa i parę drobiazgów.. Jeżeli rozważyć by dodtakowy obiektyw to będzie trochę ciasno. Próby wykonałem na miom Canonie jako lampa a obiektyw wziąłem od Zenita 135mm razem z pudełkiem. Torba się zapieła ale było juz ciasno.

Ale póki co nie będę targał walizy a w środku powietrze. :!: