PDA

Zobacz pełną wersję : !!!!!olympus 5060 i jego wlasciciel amator!!!!!!!!!!!



kumodziak
26.12.04, 22:41
witam wszystkich,od niedawna posiadam olka5060,owszem robie zdjecia ale w porównaniu ztym co tu pokazujecie ,,,
szkoda gadac,czy istnieje jakas strona ktora pomoze mi w robieniu fajnych fot,tak krok po kroku?
i mam jescze jedno pytanie-chcialbym dowiedziec sie czy dokupujac pierscienie makro np na allegro bardzo zwieksze mozliwosci mojego sprzetu,zalezy mi na wielkich przyblizeniach,
prosze o pomoc!!!
pozdrawiam!

mjr
6.01.05, 09:10
Powiedz co Cie skłoniło do wyboru 5060 z nie np 765 ??

Bo mam 750 w reklamacji i sie zastanwiam czy nie zmienic na 5060 lub 7070 (to nastepca jego).

Wg czy wedłóg Ciebie jesteś zadowolony ze zdieć ??

Bo prosisz o pomoc.

Infomark
10.01.05, 02:20
Piszesz że masz profesjonalny sprzęt i fotki Ci się nie bardzo podobają.
Mam 5060 od roku, wcześniej miałem C2040 potem 740. 740-tką robi się dobre zdjęcia wakacyjno/rekreacyjne a 5060 posiada dużo więcej możliwości . Ja również po przejściu na 5060 byłem niezbyt zadowolony z moich zdjęć. Ale... po prawie roku mogę powiedzieć że jestem zadowolony z wyboru aparatu. Trochę teorii i napewno będziesz robił niezłe fotki.
Co do pierścienia makro. Kupiłem tuleje ochronną z FotoTipa http://www.foto-tip.pl/sklep/default.php
oraz szkło do makro firmy hama Macro Lens +10 poszukaj na allegro
Z pierścieniem zmienia się odległość robienia zdjęć w trybie makro z 20 cm na ok 10cm, przy max zoomie kadr obejmuje obiekt o szerokości 2 cm, to maksymalne powiększenie przy użyciu tego pierścienia. Nie jest to rewelacyjne makro ale cena też niewielka, pierścień 55zł (przydaje się do filtrów, rónież w fototip, najlepiej kupić zestaw z polarem), soczewka hama kosztowała około 100-110 zł..
Jeśli chesz zaobaczyć fotki z soczewką to zapraszam na e-maila infomark@post.pl