PDA

Zobacz pełną wersję : c-310 vs. c-370



as
22.12.04, 23:14
witam!

na mojej Minolcie x31 pojawil sie subpixel na matrycy i w sklepie zaproponowli mi wymiane ale ze juz nie maja na stanie tych modeli to zaproponowali mi dwa OLYMPUSY o ktorych mowa w tytule.

Nie wiem czy oplaca sie zamieniac, oba maja 3MPix.
Ewentualnie doradzcie ktory wybrac bo ponoc "bebechy" maja takie same-(tak mi powiedzieli w sklepie)

Post moderowany przez Jeronimo: przeniesiony do dzialu Jaki aparat wybrać

as
23.12.04, 10:39
Bardzo prosze o odp bo decyzje musze podjac do jutra do 12.oo. Pozdr.

Joki
23.12.04, 17:23
Witam serdecznie.

Było niedawano... ale niech tam.
310 jest odrobinę starszy ale ma wizjer optyczny i nieco większy ekranik LCD (1,8"), nie ma klapki na oniektywie. Ma w komplecie kartę 16MB, ale i tak od razu trzeba kupić większą.
370 jest nowszy, nie ma wizjera optycznego, ekranik ma mniejszy bo 1,5" ale ma automatyczną klapkę na obiektywie. Ma wbudowane 12MB pamięci, ale nie ma karty. W sumie to bez znaczenia. Może przez to jest odrobinę tańszy.
Obiektywy obydwu aparatów są "takie same". Nie wiem jak z matrycą? Wielkośc ta sama, ale nie mam porównania zdjęć. Ja wybrałem 370 na prezent , bo wiem, że dzieciaki i tak wizjera nie używałyby a 370 jest sporo mniejszy.
Tyle wiem.

as
23.12.04, 19:47
C-370 jest ok. 1cm ktotszy...

Napisz proszę jak wychodzą fotki i na ile zdjęc starczają 2xAA.
Jak c-370 "lezy" w rece?

Acha! O co chodzi z tą pamiecia wewnętrzna? Aparat zapisuje pierw na niej a potem na dodatkowej(zewnętrznej)?

Pozdr.

Gwynet
24.12.04, 22:14
A ja sie chciałąm pochawlić jakis czas temu dołoczyłam do grona forumowiczów tego forum a dzsiaj stałam się szczęśliwym posiadaczem tak wspaniałego aparaciku jakim jest OLYMPUS C-310 ZOOM oto on http://www.republika.pl/gwynet/1.JPG .Pozdrawiam

as
26.12.04, 13:34
W jakim trybie robiłeś to zdjęcie?

Jak dla mnie pierszy paln(napisy na pudełku bez ostrości) a choinka trochę za ciemna.
Jednak najważniejsze, że masz już cyfrówkę i że jesteś zadowolony... :P

Joki napisz jak jest na zdjęciach zrobionych C-370?

Gwynet
27.12.04, 02:15
W jakim trybie robiłeś to zdjęcie?

Jak dla mnie pierszy paln(napisy na pudełku bez ostrości) a choinka trochę za ciemna.
Jednak najważniejsze, że masz już cyfrówkę i że jesteś zadowolony... :P

Joki napisz jak jest na zdjęciach zrobionych C-370?
heheh wkońcu jestem początkująca no własnie "początkująca" :lol: czy mój nick wyglada na męski :o ??