PDA

Zobacz pełną wersję : Wybór 5060



Bollo
13.12.04, 22:17
Witam!
Zdecydowałem się na wybór Olympusa 5060. Jeżeli możecie, to proszę o odpowiedź na kilka pytań.

Jaką optymalnie zakupić kartę pamięci - pojemność i typ
Jaką lampę błyskową, której jakość zdecydowanie poprawi możliwości tej wbudowanej (oczywiście o dobrym stosunku jakość cena)

Mam jeszcze pytanie o działanie trybu automatycznego w tym aparacie, ponieważ oprócz mnie będzie obsługiwała osoba, która tylko w takim trybie będzie pracować.
Pozdrawiam!

uranium
14.12.04, 00:04
5060 t bardzo dobry wybór! karta moim zdaniem 256 MB to minimum. na takie sobie wypady nad jeziorko na weekend znakomicie wystarcza. jeśli chcesz pobawić się trochę bardziej humorzasto i pod przyszłą obróbkę to radzę 512. a i koniecznie na wypady na urlopy 2 tyg. do chorwacji musisz mieć databank 20GB cena? różnie od 1200 zł w górę.
co lampy to oryginały sa drogie,ale też moim zdaniem najbardziej operatywne, sa konkurencyjne wyroby w cenie nawet 500 zł, ale lepiej takową oryginalną zakupić choćby na raty.
co do auto to mój przyjaciej nigdy nie używał, ale zapewne używała go jego żona i jak dotąd nie widziałem żadnego skrzywionego niemanualnie zdjęcia. także kciuk w góre. :!: