PDA

Zobacz pełną wersję : canon d60 contra olympus e 20 p



sebastian77
17.07.03, 14:47
Od dluzszego czasu bawie sie casio qv link 700, jest to dosc stary aparat cyfrowy ale dobry jako zabawka dla malych dzieci. Przymierzam sie do kupna nowego aparatu na firme i mam dylemat ktory aparat zakupic czy aparat Canon D60 (ok. 15 tys. pln) czy tez olympusa E 20 P (ok. 7 tys. pln) poniewaz potrzebuje zrobic zdjecia wyrobow cynowych (i nie tylko) z odlegolosci do 30 cm. Przykladowe zdjecia juz umiescilem na stronie firmowej www.poliart.inds.pl

miro
18.07.03, 10:22
bierz D10 jest najnowszy i najszybszy, uzwya go coraz wiecj reporterow. Mialm okazje przyjrzec mu sie z bliska, fajna zabawka, ale nie stac mnie na taka obenie...?Oly tez jest fajny, tanszy, bo z optyka wbudowana na stale... ale D10 przypomina wygladem klasyczna lustrzanke

adacho1
18.07.03, 15:29
bierz D10 jest najnowszy i najszybszy, uzwya go coraz wiecj reporterow. Mialm okazje przyjrzec mu sie z bliska, fajna zabawka, ale nie stac mnie na taka obenie...?Oly tez jest fajny, tanszy, bo z optyka wbudowana na stale... ale D10 przypomina wygladem klasyczna lustrzanke

no bo to jest lustrzanka, i to chyba bardzo dobra, EOS 10D, jeszcze rok i bedzie mój, cena musi spasc :D :D narazie c5050 tez jest ok newet bardzo :wink: