PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjęcia na konkurs i brak mojego pomysłu...



Kapitan KloSs
30.11.04, 19:43
Witam ! Mam pewien problem... W szkole jest konkurs fotograficzny i są takietematy ale nic mi do głowy nie przychodzi... :
-Wartości jakimi powinien kierować się w życiu obywatel zmieniającej się europy.
-To obywatel zmieniającej się Europy."Kto wg ciebie zasługuje na to miano?"

Help...

Ewci@
1.12.04, 00:27
Trudny temat ja bym wyszła na ulicę i poprostu robła zdjęcia....coś napewno albo ktoś w końcu będzie pasował do tego tematu...wybrałabym coś z Unią w tle....może teraz z Ukrainą - tam również duże zmiany się szykują.....no i zanieczyszcenie środowiska i ekologia - patrząc na Europę pod innym kontem, bo przecież i to nam sie zmienia....tylko trzeba umiejętnie włączyć w ten projekt człowieka

A wartości - to nie odcinać się od korzeni - dosłownie i w przenośni

Ale pamiętaj, że to mój punkt widzenia i niekoniecznie może ci sie spodobać :shock:

Draxan
1.12.04, 10:25
-To obywatel zmieniającej się Europy."Kto wg ciebie zasługuje na to miano?"

No to tu mi pasuje czlowiek pracy, wyjdz na ulice dopadnij jakis robotnikow cos naprawiajacych, i sproboi im zrobic kilka zdjec ;]

ewentualnie jakis rolnik :D

Kapitan KloSs
1.12.04, 14:48
Co do wartości człowieka to może jakiś zabytkowy kościół z kimś w tle, z jakimś grajkiem... ?

Draxan
1.12.04, 15:15
-Wartości jakimi powinien kierować się w życiu obywatel zmieniającej się europy.

A tu to bym cos kombinowal z portwelem + euro + rece trzymajace portwel albo cos w ten desen

nie oklamujmy sie Europa sie zmienia w jedna calosc czyli UNIE a w Uni OIRO i nie oszukujmy sie ale teraz bedz pieniedzy jest sie nikim czyli to ma wartosc i powinien kierowac sie wlasnie pieniedzmi obywatel zmieniajacej sie europy wiec ze oczekuja czegos innego ale jesli pokazesz prawde i bedziesz umial ja udowodnic i uda Ci sie to ladnie pokazac napewno uda Ci sie :D

GrzeKur
1.12.04, 19:53
-To obywatel zmieniającej się Europy."Kto wg ciebie zasługuje na to miano?"

Mam dwa pomysły:
1. Żebrak w którego czapce znajdują się banknoty euro.
2. Żebrak który trzyma tabliczke z prośbą po polsku,angielsku,niemiecku i francusku.

Draxan
1.12.04, 22:39
o dobre dobre widze ze to taki upgrade mojego pomyslu :D