PDA

Zobacz pełną wersję : Prywatna Galeria Wiedźmy



Wiedźma
16.11.04, 20:41
Zapraszam do zerknięcia do mojej galerii zdjęć. Większość fotek i tak już widzieliście, ale chętnie usłyszę conieco na temat samej galerii. Generalnie mam problemy z kolorystyką strony jako takiej - może ktoś się wypowie w tej sprawie? No, w każdym razie - zapraszam :))

www.galeria.witch.prv.pl

No-shadow Kick
16.11.04, 21:10
Co do wyglądu strony to te jasnoszare tło mi nie pasuje. Szkoda też, że serwer trochę wolny, a przynajmniej u mnie strasznie wolno zdjecia się ładują.
Wracając do zdjęć, to jest trochę których nie widziałem 8) I od razu mówię, że sporo kapitalnych! Największe wrażenie - Jesienne impresje, po prostu niesamowite, kolorystyka, pomysły, genialne.
Wiedźmate klimaty też bardzo ciekawe :D
Życzę więcej zdjęć godnych umieszczenia w galerii :!:

Pozdrawiam

vodnik
16.11.04, 21:13
Jesienne impresje super, zwlaszcza deszczowa 5-linia. A mowia, ze druty (alias przewody) szpeca fotki.

Wiedźma
16.11.04, 21:18
Ech... z tą kolorystyką, to będę jeszcze eksperymentować, ale na razie pewnie zostanie jednak tak, jak jest.
Miło mi, że zdjęcia się podobają i że znależliście wśród nich jeszcze coś nowego i interesującego :))
Co do serwera, to rzeczywiście - dzisiaj coś strasznie wolno chodzi, ale zazwyczaj jest lepiej - może to chwilowo tak... Mam nadzieję pzrynajmniej ://
Aha! A na tych "drutach", to zazwyczaj suszy się pranie, a tego dnia ktoś rozwiesił kropelki deszczu ;))

vodnik
16.11.04, 21:34
...a tego dnia ktoś rozwiesił kropelki deszczu ;))

jak poezja :shock:

piotr-pl
16.11.04, 23:56
Och, serwer strasznie wolny, ale zdjęcia niektóre są super.