PDA

Zobacz pełną wersję : Pomożecie mi



Janusz29
23.10.09, 17:54
Witam jestem nowy na tym forum Mam na imię Janusz mieszkam w Starogardzie Gdańskim od urodzenia jestem niepeunosprawny mam 29 lat i bardzo mnie interesuje fotografia cyfrowa może ktoś z osób obecnie na forum słyszał o wykładach fotograficznych w formie filmów jeśli tak to podam mojego meila Januszzieba80@gmail.com za każdą zdobytą informacje będę bardzo wdzięczny :canonbe2::esystem2::nikonbe::esystem:

dka
23.10.09, 18:16
czołem janusz. jaki rodzaj fotografii zaczyna cie ineresowac?
w sumie jesli stawiasz taka potrzebe wnioskuje, ze stawiasz pierwsze kroki, zatem chcialbys troche tego troche tego:)

wrzucaj zdjecia do dzialu "do oceny" napewno dostaniesz wskazowki naprowadzajace. pewnie czesto beda podawane w formie bolesnej krytyki, ale tak to juz jest i innej drogi nie ma zeby sie trenowac :) zatem niczym sie nie zrazaj i zaplanuj pare najblizszych latek na nauke fotografii :)

pewnie nie pomoglem bezposrednio w twojej spawie ale uwazam, ze na poczatek wystarczy samo poczytanie o fotografii czy to z ksiazek czy z netu.

dzemski
23.10.09, 18:19
Załóż wątek i dawaj zdjęcia do oceny :) Same wykłady foto znajdziesz w dużej ilości na YouTube, oczywiście jesli język angielski nie stanowi problemu. :)
Gdzieś na forum są też chyba odcinki programu który Radek prowadził w TVNTurbo.

Miło Cię widzieć wśród nas :)

K_Puchatek
23.10.09, 18:57
...
Gdzieś na forum są też chyba odcinki programu który Radek prowadził w TVNTurbo...

To tutaj:

https://forum.olympusclub.pl/showpost.php?p=191451&postcount=11

Pozdrawiam

maestro
23.10.09, 19:13
Gdzieś na forum są też chyba odcinki programu który Radek prowadził w TVNTurbo.



Radio Erewan ? :)

a_wykrota
23.10.09, 19:13
Witaj,

Dużo ciekawych rzeczy możesz obejrzeć i poczytać tu. www.szerokikadr.pl
Polecam dział Inspiracje.

Pozdrawiam,
Adrian

kowalikster
23.10.09, 20:24
Radio Erewan ? :)

Tak, to ten sam.