PDA

Zobacz pełną wersję : Olympus 765 czy Canon S1 IS ???



ANATOM
10.11.04, 13:26
Witam. chcialem sie Was poradzic jaki aparat zakupic.
Zostaly mi po eliminacjach dwa do wybru Olek 765 i Canon S1.
Nie wiem na jaki sie zdecydowac.
Ktory robi lepszej jakos zdjecia.
W tym Caninie bardzo podoba misie stabilizator dlatego tak o nimmysle ima tez obrotowy LCD.
Prosze poradzcie mi ktory z nich bedzie lepszy jesli chodiz ojakos fotek itd??
pozdrawiam
pawel

GREJFRUT
10.11.04, 21:24
Jedyny sposób w jaki moge ci pomóc to pokazanie fotek które zrobiłem aparatem olympus c-765!Dodam że jestem kompletnym amatorem i aparat mam od 2 dni i jak narazie jestem zauroczony:]
http://www.forum.olympus.hat.pl/viewtopic.php?t=2785

ANATOM
12.11.04, 22:18
zyje tutaj ktos????

No-shadow Kick
13.11.04, 00:54
Żyje, żyje, tylko raczej nie sądzę aby ktoś miał tutaj tego Canona, raczej przeważają tutaj użytkownicy Olympusów 8) A co można napisać o apracie, którego się nie używało? O C-765 mogę pisać bo go mam, ale już pisałem wiele razy, więc można znaleźć w wyszukiwarce. Ewentualnie spytaj o jakiś konkret.
O tym Canonie wiem tyle, że ma stabilizator obrazu i matrycę 3MPx :D Jak chcesz wykorzystywać tak duży zoom i sądzisz, że będziesz miał kłopoty ze stabilnym trzymaniem aparatu to raczej weź Canona, inaczej z czystym sumieniem polecam 'mojego' Olka :wink: Nie jest prawdą, że do wykorzystania max. zooma z ręki potrzeba super warunków.

Pozdrawiam

ANATOM
13.11.04, 23:10
oooo dzieki sliczne ze sieodezwales :) dzieki
chodzi mi o jakosc zdjec zktorego aparatu beda lepszejjakosci fotki jesl chodzi o balansekolorow itd itd.