PDA

Zobacz pełną wersję : Archiwum z X - Wystawa dr. Feelgooda



RadioErewan
28.09.09, 23:26
quality=high width=900 height=650 allowFullScreen=true wmode=transparent

Na długie jesienne wieczory przygotowaliśmy dla was wystawę dr. Feelgooda. Może nie będzie wam po jego pastylkach weselej, ale zapewne ciekawiej. Sam nie wiem, czy to jest fotografia, czy grafika, mroczny klimat dzieł naszego klubowego kolegi wart jest jednak szerszej prezentacji bezapelacyjnie. "Bawcie się dobrze".

Tu wystawa na portalu: http://www.olympusclub.pl/wystawy/archiwum-z-x.html

fotomic
29.09.09, 07:43
Bardzo dobrze się ogląda. Może napisałbyś przykłądowego tutka jak robisz taką pracę (począwszy od plików źródłowych) ?

Rafał Czarny
29.09.09, 07:49
Intrygujące prace. Umiejętności szopowania na nieosiągalnym dla mnie poziomie.

kowalikster
29.09.09, 07:49
Gratulacje drogi doktórze. Oklaski takie jak ja twym awatarze się należą.

drozdu
29.09.09, 08:46
Brawo! gratulacje. należało się

dr_feelgood
29.09.09, 09:04
Baaardzo, ale to bardzo Wam dziękuję! Ogromnie mi miło, jestem zaszczycony, że moje obrazki przypadły Wam do gustu i zasłużyły na wystawę. Niesawowita frajda :) W wolnej chwili( nie wiem czy w pracy sie uda;)) napisze po krótce jak robię. Choć po krótce nie wiem czy się uda :)
Tez kiedyś myslałem że nie potrafie, ale można sie nauczyć, tylko ciut cierpliwości i chęci :)

taztaz
29.09.09, 09:33
No nareszcie w jednym miejscu :),uwielbiam te Twoje prace, mające wiele interpretacji zależnych do stanu odbiorcy
Kiedyś chyba pisałeś o realizacji, podwójna kawa dziwna muza i zrobione.:)
Ja doceniam konsekwencje w realizacji wizji.
BRAWO i oby tak dalej.

przemur
29.09.09, 09:34
Wow, jestem pod ogromnym wrażeniem...

Kolejny dowód na to że jedyną rzeczą która nas ogranicza jest wyobraźnia. Tu jak widać celuje ona bardzo wysoko...

Prawdę mówiąc najciekawsze prace jakie widziałem na tym forum.

grizz
29.09.09, 09:39
Ja oglądanie zostawiam sobie na wieczór ;)

hades
29.09.09, 09:40
Gratuluje wystawy. Od samego początku oglądając prace Dr. Feelgooda miałem skojarzenia z tym co tworzy Tomasz Sikora. Jednak to tylko skojarzenia. W Twoich pracach Dr. Feelgood widać, że wypracowałeś swój własny rozpoznawalny styl.

Tutorial czy raczej opowieść o stylu tworzenia byłby ciekawym uzupełnieniem wystawy. Choć tutorial to może za dużo powiedziane, bo wyjaśnienie krok po kroku podejmowanych działań w tego typu kreacji jest odrobinę trudne.

Ps. Nie będę dawał tu linka do prac Tomasza Sikory. Niech każdy ciekawy tych skojarzeń "zatrudni" wyszukiwarkę na własną rękę.

roxxsc
29.09.09, 09:53
Świetne prace, myślę, że jako jeden z nielicznych na tym forum na prawdę wybijasz się ponad przeciętność. Gratki.

Mirek54
29.09.09, 10:29
Gratulacje.Kiedy ja tak bede umiec patrzec i widziec?

kowalikster
29.09.09, 10:45
Mirku jak tylko założysz okulary to na pewno będzie lepiej.

qbic
29.09.09, 10:56
Duza cześć prac mi się podoba (bardziej niż przerażająca większość tworów pokazywanych na forum), czasami natomiast przeszkadza mi dosłowność przekazu i explorowanie wymęczonych już symboli (lalki/dziewczynki na cmentarzu).

Tak czy siak czekam na kolejne i gratuluje warsztatu oraz pomysłów.







Do adminów: da się wyłączyć losowanie kolejności?

pietro77
29.09.09, 11:06
Doprawdy,jest fajnie.
pzdr

Ranya
29.09.09, 11:12
Serdecznie gratuluję! Wystawa w pełni zasłużona!
Tak ja już pisałam wcześniej "Ogromna wyobraźnia i umiejętność realizowania swoich wizji"...

dr_feelgood
29.09.09, 11:21
DziekujeDziękuje wszystkim za miłę słowa:)
Co do dosłowności w niektorych zdjeciach.. racja. Nie wszystkiego trzeba sie domyslac, czasem podane na tacy z taką lub inną przyprawą. Przyprawy, wiadomo rzecz gustu :) Czasami mysle fajnie jest też, gdy od razu wiadomo o co chodzi:)
Jeszcze raz dziękuje Wam bardzo!! Okazuje się, że to był trafiony pomysł by wyjśc z tym wszystkim do ludzi, fantastyczna motywacja na przyszłość, żeby nie przestawać działać.

Rafał Czarny
29.09.09, 11:32
Tez kiedyś myslałem że nie potrafie, ale można sie nauczyć, tylko ciut cierpliwości i chęci :)

Napisz jaką metodą uczyłeś się szopa. Książki, kursy na DVD itp. Sam od lat planuję zabrać się ostro za naukę szopy, ale jakoś nie mogę się spreżyć.

Jerry_R
29.09.09, 11:57
Ja z kolei nie jestem sympatykiem tego typu prac, ale szacunek sie nalezy!
Tworz dalej, bo to co robisz, robisz super!

dr_feelgood
29.09.09, 14:02
Napisz jaką metodą uczyłeś się szopa. Książki, kursy na DVD itp. Sam od lat planuję zabrać się ostro za naukę szopy, ale jakoś nie mogę się spreżyć.

Jestem samoukiem kompletnym. Ksiazke raz mialem w reku, i wiecej nie wzialem, gdyz latwiejsza do zrozumienia chyba jest encyklopedia fizyki molekularnej. Przeczytalem moze kilka tutków, jak nakladac efekty na twarz, jak poslugiwac sie warstwami, lub cos w tym stylu i potem drogą eksperymentow sam sie bawilem, zaczynajac od jednej warstwy, jednej maski i z czasem ich przybywalo. Obecnie do zrobienia jednego zdjecia zalozmy dosc zlozonego, wykorzystuje ok 15 warstw.
Do wszystkiego dochodzilem sam, do masy rzeczy jeszcze nie dotarlem, lub dopiero stawiam w nich pierwsze kroki, jak np umiejetna zabawa gradientami na warstwach. Na gradient mozna nalozyc rendering, kopiowac, wymazywac, znieksztalcac... wszystko po kolei trzeba przerabiac i po prostu patrzec jaki efekt sie osiaga.
Praktyka i jeszcze raz praktyka... jak ze wszystkim w zyciu.
Dobrze jest jak czasem ktoś da jakąś wskazówke, gdyż mozna nie wiedziec o istnieniu tak przydatnego narzedzia jak magiczna różdżka, magiczna gumka, swobodne przekształcanie, stempel tez ma przydatne funkcje np zbiera z okolocy miejsca stemplowanego pixele o podobnym zabarwieniu by jak najpiej zakryc miejsce retuszu. Kruczków jest milion. Czytajac o tym wszystkim, mozna spedzic nad ksiazka cale zycie. Najlepiej patrzec na zywo jak ktos robi, albo po prostu dostac kilka wskzowek.
Ja osobiscie ksiazek o PS nie rozumiem, turtoriale dobre tez sa bardzo zlozone i po angielsku, nie wszystkie terminy ma sie w glowie, wiec dochodzi tlumaczenie. Proponuje po prostu jakis najprostszy turtorial przeczytac przykjladowo o warstwach i samemu probowac jakie efekty daje uzywanie kolejnych to narzedzi. Tylko tu jest pulapka, moze sie okazac ze 6 godzin gapienia sie w monitor minie jak 3 sekundy:)
Zeby efekty byly jak najlepsze warto np przyt wycinkach pracowac na powiekszeniu nawet500-600%, z gumkami, pedzlami o wielkosci 1-5 px. by jak najdokladniej pozadany obszar obrabiac. I to Zajmuje duzo czasu:)

PS to kombajn, trzeba chyba 5 lat studiowac codziennie po wiele godzin jego zastosowanie na specjalnych stuydiach, by ktos umiejetnie przekazał tą wiedze. Ja uzywam moze 5% jego mozliwosci.

Jak patrze na prace ludzi ktorych podziwiam, ktorzy osiagneli stopien mistrzowski w tym wszystkim,to czasem mam ochote palnąc sobie w łeb, ale licze ze moze kiedys ktos cos podszepnie i sie uda. W koncu to przede wszystkim zabawa a nie wyscig szczurow :)

wujek.samo.h
29.09.09, 15:24
Gratuluję galerii, techniki i fantazji:)

Czy robisz zdjęcia bez fotomontażu?

zigger
29.09.09, 15:47
Milo sie oglada, bo fajna to robota. Gratulacje!

kali999
29.09.09, 16:01
Podaj jakieś linki do swoich mistrzów, o których wspomniałeś. Z chęcią zobaczę jak prace mogą być dużo bardziej dopracowane w PS niż Twoje, bo jak widzimy dla większości z nas to jest kosmos, to co dopiero jeszcze znacznie lepsze prace.

mariush
29.09.09, 16:01
To jedna z najlepszych wystaw w historii OC.
Styl prac świadczy nie tylko o wielkich namiętnościach, ale również o świetnie wyrobionym smaku, estetyce, wrażliwości i poczuciu humoru autora.

Poczuję się dobrze, a nawet jeszcze lepiej, jeśli będzie można kupić kiedyś album z tymi pracami :-)

dr_feelgood
29.09.09, 16:03
Dzieki ! :)
Na pytanie czy robie inne zdjecia, mowie, ze owszem :) Glownie sa one elementami skladowymi pozniejszych obrobek, ale sa tez normalne.
Mozecie sporo zdjec sprzed wielu lat i tych aktualnych na stronach moich obejrzec. Tematyka glownie morska i taka zwykla dokumentalna trojmiejska.Mocny z portretow nie jestem, ich unikam, sa sporadyczne.
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________


Poczuję się dobrze, a nawet jeszcze lepiej, jeśli będzie można kupić kiedyś album z tymi pracami :-)

Oj zapewniam Cie ze ja tez sie wtedy poczuję całkiem niezle :)

Dzieki za tak mile slowa!

aga_piet
29.09.09, 16:13
W Twoich pracach jest to, co cenię najbardziej - KREATYWNOŚĆ. Pięknie zilustrowane twory wyobraźni (aż się boję myśleć skąd się biorą :twisted:).
Bez bogatej wyobraźni byłbyś tylko dobrym rzemieślnikiem.
Cieszę się, że mimo głosów malkontentów i maruderów Twoje prace zostały docenione.
Gratki!

Peter1976
29.09.09, 16:31
Gratuluję !!

Prace bardzo ciekawe !! Na pewno inne:!::!:

dr_feelgood
29.09.09, 19:19
Podaj jakieś linki do swoich mistrzów, o których wspomniałeś

Proponuje zapoznac sie z pracami Michała Karcza
http://www.michalkarcz.com/
i np przede wszystkim
poewnego faceta z ukrainy, który wspiął sie na poziom dla mnie nieosiągalny. Polecam jego turtoriale jak zrobił dane zdjęcia. Jest co czytac!
http://adnrey.deviantart.com/
Ot bo prawdziwy fotomontaż z górnej półki to ten po krótym nie widać, że to fotomontaz :)

MIstrzostwo w operowaniu makijażem również w PS posiadł przykładowo ten człowiek
http://www.eoloperfido.com/portfolio.htm


Dzieki wszystkim!

Rafał Czarny
29.09.09, 19:29
Jeszcze raz oblukałem i jeszcze bardziej mi się Twoje prace podobają. Gratulacje. Masz chłopie dar od Boga.

diabolique
29.09.09, 19:30
MIstrzostwo w operowaniu makijażem również w PS posiadł przykładowo ten człowiek
http://www.eoloperfido.com/portfolio.htm


Właśnie otwierałem PS-a, żeby obrobić parę fotek.
Odechciało mi się. Eeeech :cry:

dr_feelgood
29.09.09, 19:34
Właśnie otwierałem PS-a, żeby obrobić parę fotek.
Odechciało mi się. Eeeech :cry:
Zebys wiedzial ile razy ja mialem takie odczucia i mam caly czas :) ale co... zeby dojsc do takiego poziomu, bez niczyjej pomocy trzeba po prostu sie nie poddawac :D
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________

Jeszcze raz oblukałem i jeszcze bardziej mi się Twoje prace podobają. Gratulacje. Masz chłopie dar od Boga.

Bardzo Ci dziękuje :)

diabolique
29.09.09, 19:35
zeby dojsc do takiego poziomu, bez niczyjej pomocy trzeba po prostu sie nie poddawac :D


Ja już nie zdążę... :roll:

fotomic
29.09.09, 19:36
Ja już nie zdążę... :roll:

Spokojnie najtrudniejsze jest pierwsze 20 lat.

kali999
29.09.09, 20:14
Proponuje zapoznac sie z pracami Michała Karcza
http://www.michalkarcz.com/
i np przede wszystkim
poewnego faceta z ukrainy, który wspiął sie na poziom dla mnie nieosiągalny. Polecam jego turtoriale jak zrobił dane zdjęcia. Jest co czytac!
http://adnrey.deviantart.com/
Ot bo prawdziwy fotomontaż z górnej półki to ten po krótym nie widać, że to fotomontaz :)

MIstrzostwo w operowaniu makijażem również w PS posiadł przykładowo ten człowiek
http://www.eoloperfido.com/portfolio.htm


Dzieki wszystkim!

Pierwszy faktycznie fajne prace ale myślę, że w niczym mu nie ustępujesz. Trzeci to zupełnie inny psucie.
A drugi to faktycznie inna bajka:roll:

aga_piet
29.09.09, 20:20
A drugi to faktycznie inna bajka:roll:
Prace Andreya jakoś zupełnie mi nie pochodzą. Wcale nie uważam, że to "fotomontaż po którym nie widać, że to fotomontaż". Są zimne, komputerowe, bezduszne.
Eolo Perfido to zupełnie inna półka ;)

kali999
29.09.09, 20:28
Myślę, że ktoś tu nie wyczuł sarkazmu:wink:

aga_piet
29.09.09, 20:41
Kali, zacytowałam Cię aby kontynuować myśl o Andreyu, w żaden sposób nie chciałam odnosić się do Twej o nim opinii.

EDIT: Haha! W poście dr_feelgooda faktycznie nie doczytałam tego i owego ;) Sorki.

wanilia
29.09.09, 21:58
Gratuluję wystawy i jak przedmówcy pisali - umiejętności które zdobyłeś.
Napisz proszę ile lat bawisz się PS-em?
Czy fotografia to twój zawód?
Ciekawi mnie to w kontekście ilości spędzanego przed komputeem czasu. Tak jak piszesz, przy zabawie zdjęciami czas mija niepostrzeżenie. Żeby opanować tak warsztat jak zrobiłeś to ty, trzeba coś poświęcić : czas spędzony z rodziną, znajomymi. (chyba , że robisz to "w godzinach pracy").
Z punktu widzenia kobiety pracującej w innym zawodzie w którym też chcę się realizować, wydaje mi się to prawie niemozliwe albo zbyt duże ofiary trzebaby ponieść. Być może się mylę.
Tak jak pisze Diabolik- życia by nie starczyło....

Nie wszystkie zdjęcia "trafiają " do mnie jako przekaz, być może nie wszystkie miały go ze sobą nieść. Ale kolorystyka, wykonanie- wielkie brawa!

Kurczę! Ze swojej strony mogę dodać, że moze i pomysłów by mi nie brakowało, ale nie umiałabym ich zrealizować.

Jeszcze raz serdecznie gratuluję!!!

paakayttaja
29.09.09, 23:14
Pogratulować wystawy! :-)

masakrer
30.09.09, 00:26
Trudno powiedziec cos oryginalnego po tylu slowach zachwytu -
z przyjemnoscia sie pod nimi podpisze :grin:
Wyobraznia godna podziwu, a umiejetnosci dzieki ktorym Twoje szalone pomysly staja sie rzeczywistoscia jak najbardziej do pozazdroszczenia.
Gratuluje.

Jerry_R
30.09.09, 00:27
Dr Feelgood,
powiedz jak Ty nazywasz swoje dziela, prace?

Czy uwazasz sie za fotografa, grafika, artyste?
Jak Ty siebie postrzegasz?

Zdjecia sa surowcem, skladowymi, efektem, czyms innym?

dr_feelgood
30.09.09, 08:30
Kochani, jeszcze raz wszystkim dziekuje za mile slowa i gratulacje. Bardzo mi milo, morda mi sie smieje jak wchodze tu :)
Postaram sie po kolei odpowiadac na Wasze pytania.

Jak nazywam prace... mimo wszystko mowie na nie fotki :) Kazda ma swoj tytul, cos co chcialem przekazac, pokazac lub po swojemu zilustrowac.

Siebie postrzegam jak amatora, nie jest to moje glowne zrodlo utrzymania, czasem cos sie uda dorobic, ale nie na tyle by moc ze spokojnym sumeiniem rzucic wszystko. Artysta to za szumne slowo, fotograf - to zawod. Grafik tez nie, bo nie umiem sklecic grafiki np do gry komp :)
Nie mam smialosci nazywac siebie artysta ani fotografem, jestem amtorem z nadziejami na przyszlosc :)

Zdjecia sa mozna powiedzec wypadkowa kilku elementow. rzeczy ktore widzialem, zdjec ktore widzialem, swiata w ktorym chcialbym zyc, fantazji, checi wypracowania swojego spojrzenia, sa wyrazem ( moze patetycznie zabrzmi) klimatu ktory we mnie siedzi. Latwo popadam w skrajnosci, rozne nastroje, wywalam to z siebie albo jadac w nieznane 1000 km by odreagowac, albo wlasnie robiac zdjecia. Zdjecia sa wiec efektem mojego wnetrza, moze tak. Lubie pokazywac to co mi sie w glowie urodzi.
Inspiracja jest muzyka, miejsca, klimat danego dnia, rowniez prace innych, podpatruje jak inni relizuja swoje wizje i staram sie tez to zrobic po swojemu.

PS tak na powaznie sumujac okresy intensywniejszej zabawy to jakies 2 lata.
Mialem dlugie przerwy z powodu braku czasu. okres kiedy fotografia sie zajmuje i odnalazlem w tym radosc to jakies 5 lat, zaczelo sie od mojej morskiej zwalki.
Zawodowo fotografia sie nie zajmuje, choc nei ukrywam ze chcialbym sie poswiecic temu w calosci, by inne zajecia tak naprawde odmóżdżające i nikomu niepotrzebne nie zajmowały mi czasu. Zamiast siedziec nad tabelkami przeałdunków, moglbym w tym czasie doskonalic umiejetnosci, lub w koncu nauczyc sie porzadnie portreowac. Bo to moja pieta achillesowa.Moze dlatego ze nie jestem czlowiekiem wylewnym, raczej cichym, ludzie mnie maja czasami za outsajdera, a prawdziwy fotograf ludzi musi umiec ich pobudzic do emocji, smiechu, rozluznic. Ja chyba nie umiem. Mialem ciezki okres depresyjny kiedys, ledwo sie z niego wykaraskalem i chyba ciut ze smutasa mi zostalo :)
Okres w zyciu, kiedy wszystko sie posypalo, zrobilem sobie roczne wakacje od zycia, nie bylem w stanie sie pozbierac, duzo podrozowalem i czas tez poswiecalem na pierwsze kroki w PS, tamten czas duzo mi dal, otworzył oczy na mozliwosci programu. Dlubanie zaczelo mi sprawiac radosc.
Dłubac mam nadzieje bede dalej, moze cos fajnego z tego wyjdzie kiedys. A nawet jezeli pozostanie to tylko jako hobby do konca zycia, to przynajmniej cos po sobie zostawie, procz kupki smieci w koszu i długow z kazdej strony :D

Ggrzesiek
30.09.09, 14:36
Bez wątpienia masz chłopie talent. Już od dawna rozpoznaję Twoje prace ale ta wystawa zrobiła na mnie ogromne wrażenie. W kwestii technicznej myślę, że śmiało można Cię nazwać Paganinim Photoshopa. Choć bez zmysłu estetycznego i wrażliwości, na nic by się te umiejętności zdały. Gratuluję znakomitych prac.

dr_feelgood
30.09.09, 16:08
można Cię nazwać Paganinim Photoshopa.
Tu chyba jednak przesadziłeś :D ale bardzo Ci dziekuje za mile slowa. Ciesze sie :)

kali999
30.09.09, 16:46
Po takim wątku to chyba dołki będą cię omijać szerokim łukiem:wink:

roxxsc
30.09.09, 16:58
Oda do dr. Feelgooda :grin:

rafrog
30.09.09, 17:21
Gratuluję wystawy. Wspaniałe prace. To jedna z najlepszych wystaw na OC.

adamzd
30.09.09, 23:32
Obejrzałem galerię, później wszedłem na Twoją stronkę, włączyłem galerię (Wizje) i co gorsza założyłem słuchawki. Mój plan wczesnego złożenia kości do łóżka poszedł się... Wciągnęło skutecznie. Będę polecał ludziom, którzy lubią uchylić drzwi do takiego świata. Idę spać. Pewnie mi się przyśni jakiś wir ptaków w chmurach, albo polna ścieżka donikąd ....
:roll:

dr_feelgood
1.10.09, 08:52
No jak wciaga i chce sie ogladac to dla mnie naprawde wielka satysfakacja:)

Agulka
1.10.09, 11:47
Serdecznie gratuluję wystawy! :)

dr_feelgood
1.10.09, 20:52
Dziękuje :)

K_Puchatek
1.10.09, 22:33
Przyłączam się do gratulacji, kapitalne prace, masz swój własny, rozpoznawalny styl...
Pozdrawiam

Muminek
2.10.09, 19:29
Bardzo ciekawe prace, podziwiam je od początku zaistnienia na forum, gratulacje oczywiście, wytrwałości w tym co robisz życzę i pozdrawiam.

dr_feelgood
2.10.09, 23:46
Nie zamierzam przestawać, dzieki ogromne :)

robasss
3.10.09, 21:59
I ciekawe ale i bardzo tajemnicze sa Twoje prace. Podziwiam nie tylko za umiejetnosc obrobki ale przede wszystkim za pomyslowosc. Fajnie ze praca nad taka tworczoscia sprawia Ci przyjemnosc i pozwala na odreagowanie od codziennych problemow - ale o to chyba chodzi w hobby (jesli dobrze to okreslilem ) :) Gratuluje prac i oczywiscie wyroznienia w postaci wystwy na forum OC.

dr_feelgood
5.10.09, 19:56
Bardzo Ci dziękuje za miłe słowa:)

kasprzyk
14.10.09, 21:22
Bardzo fajnie, że masz swoją wystawę, zdecydowanie na to zasłużyłeś. Zdjęcia są tak odrealnione, pomysłowe, tajemnicze, dziwne - moja głowa nigdy by tego nie wymyśliła, a jak to oglądam to mózg się lasuje ;)
Gratuluję i pomyślności w następnych pracach.

k@czy
15.10.09, 04:35
gapa ze mnie, bo teraz dopiero sie wpisuje do twojego pamietnika ;)
obrzydliwie bardzo zazdroszcze ci wizji i pomyslowosci :) jednoczesnie wzdrygam sie na widok niektorych twoich mrocznosci i ciesze na widok innych :) twoj styl wywiera wplyw i porusza na dluzej niz tylko na czas ogladania scenki. slowem- utkwiles w pamieci brachu :) w zwiazku z tym moj zmysl patrzenia domaga sie wiecej i wiecej i wiecej... :) nie przestawaj nas raczyc swymi wynaturzeniami :)
pzdr

dr_feelgood
15.10.09, 07:13
Dzieki wielkie:) Naprawde baaaardzo mi milo. Jak tylko czas pozwoli to bede Was katował :)

Wiejo
16.10.09, 19:37
Bardzo się cieszę z zapowiedzi dalszego katowania. Po raz kolejny całość wyświetliła mi się przed oczyma dajc z każdym przeskokiem nowe wrażenia. Coraz dostrzegam też coś nowego
dlatego będę jeszcze wracał i wracał. Oczywiście serdeczne gratulacje.

e-510
22.10.09, 19:58
Gratuluję wystawy! Myślę,że jest perełką w kolekcji OC.
Pozdrawiam.

dr_feelgood
23.10.09, 09:20
Wielkie dziękowanie!
Ciesze sie ze odbiór jest tak pozytywny!

Waldbrum
13.11.09, 22:54
Po prostu BRAWO !!! niezły CZAD !!! jak wielu innych też bym tak chciał ....

helenae
5.12.09, 22:09
Bardzo gratuluję wystawy. Podziwiam artystyczny zmysł i umiejętności.

NightCrawler
6.12.09, 11:38
Gratulacje!!

zenobiusz latający
13.12.09, 13:49
Gratulacje. Zawsze rozpoznaję Twoje "kwaśne" prace. Zazdroszczę wizji i przede wszystkim ich realizacji. Trwaj dalej w tym co robisz, bo robisz to po mistrzowsku:grin:

waruga
18.12.09, 18:51
Jestes wielki...!

lisiajamka1
20.12.09, 19:10
Gratulacje. Twoje prace robią wrażenie.

thorgal
29.11.10, 17:22
Oooo żesz Ty.
Po pierwszych kilku pomyślałem: "Ten gość to Salvador Dali fotografii", ale nie. Tak nie jest.
Ty masz swoj własny pomysł lub jak kto woli "pojechanie", którego NIE WOLNO porównywać z niczym. Śmiem przypuszczać, że to do Ciebie będą porównywać.

bernard74
29.11.10, 17:37
Oooo żesz Ty.
Po pierwszych kilku pomyślałem: "Ten gość to Salvador Dali fotografii", ale nie. Tak nie jest.
Ty masz swoj własny pomysł lub jak kto woli "pojechanie", którego NIE WOLNO porównywać z niczym. Śmiem przypuszczać, że to do Ciebie będą porównywać.

No ja bym raczej stawial na tych dwoch w obrazie dadaista zapewne , ale i w filmie podobniez jak Louis Bunuel. :)

Saboor
29.11.10, 18:00
Wielkie dziękowanie!
Ciesze sie ze odbiór jest tak pozytywny!
Oo tak bardzo!
Wiesz, Twoje prace do taka brama, do innego od codzienności świata, którą jednakże trzeba przekraczać bardzo ostrożnie, powiem że po dłużym czasie oglądania Twoich dzieł dopada mnie nastój XIX wiecznego sanitarium, niby mroczne i straszne, ale i groteskowe.
Dziękuję i Pozdrawiam

szantis
18.04.11, 08:10
Hmmm , nasuwa mi się powiązanie realizmu z snem tj. odnoszę wrażenie ,że większość z scen mogła by się przyśnić w jakimś koszmarze- jakieś takie deja vu. Daje do myślenia.

sdsi
13.08.11, 22:02
gratuluję dorobku i powodzenia na przyszłość :)

dr_feelgood
22.08.11, 18:29
A dziekuje bardzo, miło mi, że tu ciągle zaglądacie.

Tadeusz Jankowski
26.08.11, 23:07
Doktorze Feelgood,

Najwięcej u mnie powodzenia
Maja Twe prace "od niechcenia",
Fotograficzne me oko rażą,
Do wyobraźni bez mydła włażą
I zastanawiać się stale każą,
Co jest ważniejsze - piękno, czy treść,
Z którego żłobu osiołek ma jeść.
Niby prościutkie, skąpe, banalne,
Ale mówiące, intencjonalne
Pomysłowe, fantazyjne, oniryczne,
Sugestywne, rażące, surrealistyczne,

Nie zaznawaj zawodu,
Nie masz do tego powodu,
Niech Ci idzie do przodu,

Pzdr, TJ

bast
27.08.11, 00:18
gratulacje!!!

Saboor
27.08.11, 13:48
Zaliż monopol (i dobrze) mi odbierasz
Gdy tak z rymami na OC się wdzierasz
mimo obawy przyznać Ci muszę
wżdy w feelgoodowski wątek już ruszę
z umysłem dziwna dzieje się rzecz:
co racjonale - odchodzi precz
do tego świata dziwnej fantazji
niczym szlachciurę do małazji
ciągną mnie siły jakie tajemne
aby podziwiać, chłonąć odmienne
porażające aleć wspaniałe
odrealnione, mroczne zuchwałe
Tak od się różne a tak jednakie
feelgooda twory nie lada jakie.

Tak Tadeuszu rymy swe Twórz
wiemy: nie jeden to zawszeć dwóch

A ty feelgoodzie wielbiony bracie
Płódź swe wizyje, wciąż czekają na cię
tworu twego grona spragnione
a ich pragnienie - nienasycone.

Tadeusz Jankowski
27.08.11, 17:57
Saboor, dr. Feelgood,

Niech to dunder świśnie, o ja cie!
Dołączam się do życzeń drogi kamracie,

Feelgoodzie, ku pożytkowi Twej twórczości
Wznoszę toast do Waszmości!
Vivat Feelgood, vivat fotki!
Żądne jak gorzałka, jak małmazja słodkie,
Niech będą jako dobre słowy,
Niech wszystkim wrażliwią serca i głowy,

Pzdr, TJ

Saboor
27.08.11, 18:37
TJ i feelgoodzie

Piję do Waćpana, boć takoż się składa
że takowym strofom duszać moja rada
Niech więc miód się leje, gorzłka i wino
Pachołki na stoły podają mięsiwo!

Toasty, peany głoszą a każden z nich hoży
Że radość nam wielka: feelgood znowu tworzy!

skleciwszy te rymy, w Waszeć dłonie składam
serce się raduje, żeć z kim Takim gadam
przeto czyń mi honor i sie nie Obruszaj
Do reputacyji dajęć Waści plusa

masakrer
27.08.11, 19:14
Ja dziekuje, alez sie waszmosciom rymuje :grin:

Tadeusz Jankowski
27.08.11, 19:15
Waszmościu Saboor,

Reputacyją mnie zażyłeś bracie,
Niech moje życzenia teżże ześlę na Cię,
Niech Twoje rymy w lud roztropny bieżą,
Niech Tobie plebany i wójty wierzą,
Żeś prawy, uczynny, w słowie nadobny,
Żem bracie do Ciebie chcę być podobny.

Pzdr, TJ

Saboor
27.08.11, 19:25
Dziękuję Mospanie, kłaniając się nisko
Piszę w tem wątku ostatnie wierszysko
w secu mem zlęgła taka się myśl złota:
toć my u feelgooda stowrzyli offtopa:grin:

dr_feelgood
30.08.11, 19:16
Ale Panowie rymem rzucacie, az mi się prawie zrobiło w gacie... może moje rymy nie są zbyt wysokiej jakości, ale z wysiłku i tak aż spinam kości. Nie będę tu więc za dużo tworzył, bo juz i tak sen Was pewnie zmorzył. Krótkie słowa me będą, jak luka pod grzędą... dziękuję Wam za tak zacne słowa... i już :)

Saboor
15.08.12, 17:25
Albo tu, fantazje dr_feelgooda to przecie nasz forumowy skarb, pooglądać, ponapawać się i popisać parę sensownych słów.

edorka
8.05.13, 18:33
Czy TA wystawa jest już niedostępna?

k@czy
10.05.13, 04:22
Niestety nie - nie do konca wiem dlaczego, bo to fajnie bylo moc tu zajrzec i rzucic okiem na najlepsze - ale nic straconego - poszukaj w galerii - sa wszystkie :)

dr_feelgood
13.01.14, 12:27
Hej,
nie wiem jak działa Wasz skrypt tej wystawy, czy linkuje zdjecia na serwerze czy wysyłałem, nie pamiętam już.
Niestety miałem powazną akcję wirusową na serwerze i wszystko było kasowane i wgrywane od nowa, dlatego zdjęcia zniknęły, to samo tyczy się moich archiwalnych wątków. Ale jest fotowizjer.net , chętnych zawsze serdecznie zapraszam