PDA

Zobacz pełną wersję : Wyniki OR - Emocje



hades
28.09.09, 01:41
OR "Emocje"


Laureatem tej edycji został Rafał Czarny.


https://forum.olympusclub.pl/konkursy/data/519/sad_emocje.jpg
Emocje (fot. Rafał Czarny)

Gratulujemy !!!



-----------------------------------------------------------------------



Zobacz wszystkie nadesłane fotografie (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=519)



quality=high width=900 height=630 allowFullScreen=true wmode=transparent flashVars='varRSS=519&vote=2&varZoom=OFF&varScale=0'



Zobacz wszystkie nadesłane fotografie (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=519)

-----------------------------------------------------------------------


Masz pytanie dotyczące konkurusu? Zadaj je w tym wątku: https://forum.olympusclub.pl/showthread.php?t=16666

Nie wiesz jakie są zasady? Zajrzyj do regulaminu: https://forum.olympusclub.pl/showthread.php?t=16772

Zobacz galerie dotychczasowych zwycięzców OlyRulez: https://galeria.olympusclub.pl/thumbnails.php?album=3

hades
12.10.09, 00:59
Mamy zwycięzcę!


Został nim

Rafał Czarny



Gratulujemy!!!

Agulka
12.10.09, 09:34
Gratuluję! Nie wiem, jak innych, ale mnie nie dziwi, że to zdjęcie wygrało :)

grizz
12.10.09, 09:37
Gratulacje :D

kali999
12.10.09, 09:39
A, które to zdjęcie, bo jak wchodzę w pokaż wszystkie prace, nie wyświetla mi się ani jedna.

luna2002
12.10.09, 09:51
Serdeczne gratulacje Rafale!!
Przy okazji bardzo chciałbym podziękować 18 osobom, które oddały głos na moje zdjęcie.
Dziękuję i pozdrawiam.

JacekO
12.10.09, 10:07
Gratuluję zwycięzcy.:)

Koriolan
12.10.09, 10:09
Rafał będzie miał pierś orderów jak Breżniew :)
Gratulacje.

witia
12.10.09, 10:53
Gratuluję i pozdrawiam.

drozdu
12.10.09, 10:58
to był pewniak
gratulacje!

hades
12.10.09, 11:08
Czekamy teraz na nowy temat od naszego laureata i ruszamy z kolejnym OR.

MeWash
12.10.09, 11:30
Gratulacje!
Choć mi jest smutno, że bardziej przemawiają emocje negatywne niż pozytywne... Dziwny jest ten świat...

chomsky
12.10.09, 12:05
W sumie to mi też smutno, bo trend jest taki by walnać z metra Cyganke z dzieckiem, żebrzącą, lub na ławeczce jakiegoś bezdomnego, półśpiącego. Wielkie mi tam emocje. Łatwizna.
Cześć.Ch.
p.s. najczęściej zadawane pytanie! Jaki aparat mam kupic do "stre(i)eta". Jakie to cool, wow,trendy jazzy i debeściackie zarazem.
p.p.s. ale się brzydko zestarzałem, no nie!!

a_wykrota
12.10.09, 12:13
Hmm.... a znasz chociażby tego Pana? http://www.birgus.com/ też street. Uważasz, że to takie łatwe?

chomsky
12.10.09, 12:35
Nie znam, wysmakowane kolorystycznie, ale kompletnie bez życia, te zdjecia ( Czecha oczywiście) są martwe.
Cześć.Ch.

a_wykrota
12.10.09, 12:39
:) Wszystko w temacie.

Gratuluję Rafał. Dobra robota!!:)

Muminek
12.10.09, 13:38
Gratuluję Rafałowi Czarnemu zwycięzcy konkursu i lunie2002 za "bliźniaki" również bardzo dobre.

kali999
12.10.09, 13:44
Musiałem zerknąć przez inną przeglądarkę, czyli w moim przypadku na dwóch różnych kompach w firefoxie nie działają miniaturki.
Ja byłem przekonany, że wygra zdjęcie Kazila i na nie głosowałem. Wiele pozytywnych emocji, bardzo dobrze technicznie zdjęcie no i 4/3 :roll:

Peter1976
12.10.09, 13:59
Jak tylko zobaczyłem tą fotografię w konkursie, to byłem pewny,że wygra Rafał.

Gratuluję !!

rodzyn
12.10.09, 16:19
Świetna fota broni się sama - gratulacje dla Rafała!!

Daniello
12.10.09, 16:31
Gratuluję Rafałowi... kolejny raz :)


W sumie to mi też smutno, bo trend jest taki by walnać z metra Cyganke z dzieckiem, żebrzącą, lub na ławeczce jakiegoś bezdomnego, półśpiącego. Wielkie mi tam emocje. Łatwizna.
Cześć.Ch.
p.s. najczęściej zadawane pytanie! Jaki aparat mam kupic do "stre(i)eta". Jakie to cool, wow,trendy jazzy i debeściackie zarazem.
p.p.s. ale się brzydko zestarzałem, no nie!!

Nie rozumiem o co chodzi. Decyzja nie zapadła odgórnie, nikt nie forsował zwyciężcy, nie promował i nie wciskał nam cyganki. To my(większość) daliśmy swoim głosem świadectwo, że chcemy takie foty oglądać.

Lolita
12.10.09, 16:59
Rafał, gratulację!
Twoja fotka była moim faworytem od początku :mrgreen:

wanilia
12.10.09, 17:17
Ja też wiedziałam , że Rafała zdjęcie wygra :grin:, gratuluję!

Karol
12.10.09, 17:27
Gratki!
Ciekawe ile już masz tych medali licząc na kilogramy?

;-)

zyziza
12.10.09, 17:40
Emocje - 10/10!!!
Obie strony wypełniły swe zadanie na 100%
Zarówno Cyganka, jak i Ty!

btw - ile jej zapłaciłeś?

pzdr
z

zeman2
12.10.09, 17:47
gratulacje panie Rafale, niemniej jednak, osiemnastogłosowy obraz nadal bardzo mi się podoba - również wielkie brawa

chomsky
12.10.09, 18:03
Gratuluję Rafałowi... kolejny raz :)



Nie rozumiem o co chodzi. Decyzja nie zapadła odgórnie, nikt nie forsował zwyciężcy, nie promował i nie wciskał nam cyganki. To my(większość) daliśmy swoim głosem świadectwo, że chcemy takie foty oglądać.

W takim razie glosując tak a nie inaczej określacie jasno swoje gusty.
Cześć.Ch.
p.s. przecież nie głosowaliście z pobudek patriotyczych.

Karol
12.10.09, 18:24
W takim razie glosując tak a nie inaczej określacie jasno swoje gusty.

Dokładnie tak - na tym polega ta zabawa, zdjęcie, które się najbardziej podoba wygrywa, nie ma co tego kontestować czy negować. Tym bardziej, że zdjęcie wygrało zdecydowanie.


Wielkie mi tam emocje. Łatwizna.

Szkoda, że Ty nie wziąłeś udziału...

Wiejo
12.10.09, 19:32
Rafał moje gratki też. Wspaniała praca.

Koriolan
12.10.09, 20:36
chomsky- chyba nie zaprzeczysz temu, że fotka jest świetna.
Natomiast ja nie oddałem głosu na to zdjęcie, gdyż moje doświadczenia z osobami żebrzącymi są takie, że do autentyczności takich emocji podchodzę z najwyższa nieufnością.

wujek.samo.h
12.10.09, 20:48
Gratulacje. Zdjęcie nie dało szans konkurencji ;)

chomsky
12.10.09, 21:34
chomsky- chyba nie zaprzeczysz temu, że fotka jest świetna.
Natomiast ja nie oddałem głosu na to zdjęcie, gdyż moje doświadczenia z osobami żebrzącymi są takie, że do autentyczności takich emocji podchodzę z najwyższa nieufnością.

Technicznie jest w porządku, natomiast autor w poszukiwaniu tematu poszedł na łatwiznę, wielkie mi mecyje sfocić Cygankę. Wszyscy żebrzacy krzywią sie niemiłosiernie, taką maja prace, tyłko co to wspólnego z emocjami?? Daliscie sie nabrać to fałszywe emocje. Praca w zasadzie jest nie na temat. Jutro w Rzeszowie walnę siedemnascie takich fotek. Tylko po co?
To, ze wszyscy głosowali na te fotkę, no cóż Jola Rutowicz także wygrała jakiegoś "bradera" większością głosów.
cześć.Ch.

radlakos
12.10.09, 23:49
heh dawno mnie nie było, ale się nic nie zmieniło.:cool:
Gratki Rafale

k@czy
13.10.09, 02:02
tez sie dalem oszukac i nabrac rafalowi. gratulacje i ciesze sie, ze glosowalem na to zdjecie. :)
pzdr

Rafał Czarny
13.10.09, 17:22
Dziękuję za głosy i wpisy. Bardzo mnie to cieszy. Dopiero teraz dowiedziałem się, że wygrałem ten konkurs. Właśnie wróciłem ze streetowania po Pradze.

Zgubiłem w Pradze mojego Rikosia. Wrrrr. Kapnąłem się już w Polsce. Szybka akcja, telefon do miejsca gdzie go zostawiłem (kanapkarnia w jakimś centrum handlowym w centrum Pragi, namierzyłem numer przez net) i... JEST!!! Plecak znalazła obsługa. Odbierze go znajoma Czeszka i wyśle pocztą.

BartB
14.10.09, 14:37
Zgubiłem w Pradze mojego Rikosia. Wrrrr.

telefon do miejsca gdzie go zostawiłem i... JEST!!!

To dopiero były EMOCJE!
Szkoda, że tobie akurat wtedy nikt zdjęcia nie zrobił :lol:

PS. Gratuluję.

Ann
17.10.09, 01:24
Gratulacje :)