PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy z FL-36 R



prestigemedia
30.08.09, 15:35
Mam od jakiegoś czasu problemy ze swoją FL-36 r :(

Po pierwsze:
- jest na nowych akumulatorach, naładowanych na maxa i strzela mi co 4-5 raz, mimo że test/charge pali się na żółto

Po drugie:
- jak chcę nałądowaną lampę wyzwolić TESTem to słychać "syk, syk" ale błysku nie ma, dopiero po 3-4 razach lampa błyska

Po trzecie:
- zauważyłem, że przestało mi działać podświetlanie autofocusa :(
Jest włączone w ustawieniach aparatu (e-520) ale nie podświetla... wcześniej chodziło bez zarzutów.

Dodam, że restartowałem wszytskie ustawienia, ładowałem cały dzień 2 komplety aku i to samo... :(

Co robić?

PS. Lampę sprowadziłem rok temu z USA.

k@czy
30.08.09, 17:15
na poczatek przetrzyj czyms styki i zmien aku-potwierdz, czy na innych aku dzieje sie to samo.

Karol
30.08.09, 18:25
Co robić?

PS. Lampę sprowadziłem rok temu z USA.

Nie wygląda to dobrze. Co to znaczy rok temu? Sprzęt z USA ma w Polsce rok gwarancji więc o ile jeszcze nie jest zbyt późno nie przegap tego momentu i ślij do naprawy gwarancyjnej.

Wiejo
30.08.09, 20:17
Oddaj jak najprędzej do naprawy gwarancyjnej. Miałem tę lampę i działała niezawodnie. Najbardziej niepokoi mnie ten syk o którym piszesz.

prestigemedia
1.09.09, 10:14
Nie wygląda to dobrze. Co to znaczy rok temu? Sprzęt z USA ma w Polsce rok gwarancji więc o ile jeszcze nie jest zbyt późno nie przegap tego momentu i ślij do naprawy gwarancyjnej.
Wychodzi na to, że jutro mija rok od zakupu.
Dzwoniłem do Serwisu i powiedzieli, że uznają gwarancję nawet po 1-2 miesiącach po upływie :)

Dzisiaj wysyłam lampkę do serwisu, mam nadzieję, że naprawią.