PDA

Zobacz pełną wersję : ostrośc w C4000Z



qwerty
10.07.03, 10:09
coś nie podoba mi się ostrośc w moim aparaciku... czy firmowo ustawiona powinna dać obraz żyletkowo ostry jeśli robię na statywie, z samowyzwalaczem itd.?
Bo u mnie w żadnym trybie tak nie jest... no i jak daję wyświetlenie fragmentu obrazka 22xx x 17yy na ekranie w skali 1:1 to ewidentnie widać trochę nieostre kontury... wiem że w setupie można coś wyregulować - nie bawiłem się tym jeszcze, ale mam kolejne pytanko: czy taka fabryczna "nieostrośc" może być uznana jako defekt? Aparat na gwarancji (chociaz sklep daleko) a nikt ze znajomych takiego nie ma żeby porównać...
Pozdr.

miro
10.07.03, 12:06
wstaw framgnmenty zdjec to obaczymy :-)

Hans
10.07.03, 12:50
z tego co opisujesz to troche masz klopoty z tym c4000 ja takich nie mialem, na rzie podeslij fote z ta jakoscia, bo zdjecia wychodza z c4000 zaje... ostre, ew moze lecisz na zoomi ecyfrowym :wink: , ja bym na twoim miejsu lecial na gwarancji z tym aparatem ( za duzo usterek na raz)
POzdr

Hans
10.07.03, 15:23
hmmm rzeczywiscie troszke nieostre sa te zdjecia, sam nie wiem co Ci doradzic, jezeli jest mozliwosc reklamuj go ( chyba trafiles na aparat z ustereczka :( Pozdr