PDA

Zobacz pełną wersję : Prosze o pomoc!!!



Gwynet
11.10.04, 22:15
Mam taki problem i niewiem jak mam sobie z nim poradzic ponieważ mam zainstalowane na komputerze programy:
Paint Shop 8.10
Animation Shop 3.10
Photoshop 7.01
I do tego ściągnełam miedzy innymi z tej stronki spolszczenie Podam na przykładzie paint shopa i spolszczeniu.Painta mam zainstalowanego w takim katalogu: C:\Program Files\Jasc Software Inc\Paint Shop Pro 8 i włanczam aktualizator wpisuje ten adres C:\PROGRAM FILES\JASC SOFTWARE INC\PAINT SHOP PRO 8 i tu wyskakuje mi okienko :
Aktualizator nie mógł zaktualizować istniejącej wersji programu Jasc Paint Shop Pro 8.10 + Animation 3.10 (PLv54) z powodu:
Nieznana wersja pliku: C:\PROGRAM FILES\JASC SOFTWARE INC\PAINT SHOP PRO 8/Paint Shop Pro.exe.

I to wszystko jeśli wiecie to prosze o pomoc opisałam to najprościej jak potrafie.Dzięki z góry :D

qwerty
11.10.04, 22:24
witaj :) mam wrazenie ze to spolszczenie nie odpowiada tej wersji PSP... a nie jest ono przypadkiem do wersji 7.04? ;)

No-shadow Kick
11.10.04, 22:42
Albo potraktowano plik .exe jakimś crackiem i nie zgadza mu się rozmiar.

Pozdrawiam

Gwynet
11.10.04, 22:45
Nie sprawdzałam 2 razy jest do wersji PSP 8.10 i AS 3.10 :(

Możliwe ale co w tym przypadku zrobić jakiegos cracka czy inne spolszczenie Dziekuje ze pomagacie :D

No-shadow Kick
11.10.04, 22:51
Można by spróbować tak: odinstalować PSP, zainstalować jeszcze raz, spróbować spolszczyć. Jeśli przejdzie to wina leżała po stronie cracka, jeśli nie przejdzie to spolszczenie nie pasuje do tej wersji.
No i na koniec ten tego znów użyć cracka (mam nadzieję że nikt z organów ścigania tego nie czyta :wink: ).

Pozdrawiam

luc4s
11.10.04, 23:04
Jeżeli program był skrakowany to aktualizacja najparwdopodobniej nie pójdzie, można spóbować zainstalowac ponownie program, zaktualizować i wtedy scrakowac.

MichelCat
11.10.04, 23:10
Problem olega na tym, że crack nie ędzie działać już z zaktualizowanym programem, ponieważ crack jest zazwyczaj do danej wersji.

qwerty
12.10.04, 07:08
fakt, często tak bywa ze albo jedno albo drugie... czyli albo crack albo spolszczenie :) Przynajmniej tak o tym piszą w literaturze ;)

Gwynet
12.10.04, 15:36
Niestety po odinstalowaniu PSP i ponownym zainstalowaniu problem dalej sie pojawia :( Jeżeli nic się z tym nieda zrobic to moze ktoś z was wie skad ściągnąc Paint shopa lub photoshopa obojetnie w jakiej wersji po polsku lub z działającym spolszczeniem bede wdzieczna :D

Dorian_30
20.10.04, 14:46
Z tego co przeczytałm zamierzasz dopiero kupić cyfraka :D a już problemy z progrmami użykowymi :D Nie mnie sądzić Twój wybór oprogramowań np. Paint Shop lub Photoshop...z tego co wiem to drogie...oj drogie aplikacje :wink: A może pomyśleć o alternatywnych programach i to darmowych polecam i sam używam Gimpa 2.0, PhotoFiltre, cam2pc. Troszkę inne zachowanie ale efekt ten sam....a i satysfakcja gwarantowana. Pozdrawiam

Arras
22.10.04, 12:39
Niestety po odinstalowaniu PSP i ponownym zainstalowaniu problem dalej sie pojawia :( Jeżeli nic się z tym nieda zrobic to moze ktoś z was wie skad ściągnąc Paint shopa lub photoshopa obojetnie w jakiej wersji po polsku lub z działającym spolszczeniem bede wdzieczna :D

Diagnoza problemu w moim wydaniu:
1. Program jest zcrackowany, więc spolszczenie nie zadziała.
2. spolszczenie nie jest do tej wersji, lub jest samo w sobie uszkodzone.

Rozwiązania:
Kupić ps za kilka tysięcy... :roll: lub wziąść się jak kolega wcześniej nadmienił - za alternatywne, darmowe rozwiązania... Gimp itd. A co do sciągania ps to pierwsze słyszę... :x

Gwynet
6.11.04, 19:35
A wiec po paru nastu tygodniach musze oznajmić ,że wreszcie znalazłam to czego szukałam, kolega przesłał mi wprawdzie w 34 częściach,ale przesłał Photoshopa w Polskiej wersji jezykowej.
Więc dziekuje wam wszystkim za pomoc .
Teraz pozostało mi najtrudniejesze,czyli nauka na nim,
bo jak by nie było to jest mój pierwszy program graficzny.
Moim mażeniem jest zrobić własnego avatara i baner.
Może kiedyś dojde do celu, a jak narazie szukam dobrych toturiali,
by zacząć chociaż"raczkowac".
Pozdrawiam :!:

(A)rturo
6.11.04, 20:09
Ladnie tak propogawoac poractwo na forum? :)

qwerty
6.11.04, 21:14
czy ja dobrze widzę!!! Admin ma C4000 :) no no...

Gwynet
6.11.04, 21:23
Ladnie tak propogawoac poractwo na forum? :)

OJ OJ OJ
nie będe tego komentować to sprawa oczywista :lol:

(A)rturo
6.11.04, 23:43
qwerty: Nie moglem wytrzymac i wczoraj kupilem.. Dobra cena - gwarancja w polsce + karta 128MB+ ladowarka + aku...
Jest to inwestycja na ktorej nei strace sprzedajac aparat np. za pol roku :)

Gwynet: W zamian jako pokute prosze pochwalic sie zdjeciami w dziale Ocena zdjec :)

qwerty
7.11.04, 13:23
Fajnie... obys był zadowolony :) ja wczoraj miałem chwilę słabosci u FJ... widząc dwa 8-MPx Nikkony (8400 i 8700 chyba)... hmmm... chyba dobrze ze tyle "nadmiernej" kasy nie mam ;)

Arras
7.11.04, 14:09
A wiec po paru nastu tygodniach musze oznajmić ,że wreszcie znalazłam to czego szukałam, kolega przesłał mi wprawdzie w 34 częściach,ale przesłał Photoshopa w Polskiej wersji jezykowej.
Więc dziekuje wam wszystkim za pomoc .
Teraz pozostało mi najtrudniejesze,czyli nauka na nim,
bo jak by nie było to jest mój pierwszy program graficzny.
Moim mażeniem jest zrobić własnego avatara i baner.
Może kiedyś dojde do celu, a jak narazie szukam dobrych toturiali,
by zacząć chociaż"raczkowac".
Pozdrawiam :!:

http://www.graffik.pl/
kilka dobrych tutorialków...

Gwynet
7.11.04, 20:12
Gwynet: W zamian jako pokute prosze pochwalic sie zdjeciami w dziale Ocena zdjec :)

Polecam poczytanie moich postów :lol: