PDA

Zobacz pełną wersję : E-3 i podgląd zdjęć



kojot3.0
16.06.09, 23:27
Witam wszystkich. Nie wiem czy wątek był, ale po kilkuminutowej próbie znalezienia postanowiłem napisać. Może ktoś sie orientuje, czy można np e-3 podłączyć do kompa tak żeby zrobić fotke która po chwili ukarze się na kompie? Jest taka funkcja w OS ale po włączeniu w tryb sterowania nie mam już praktycznie możliwości ustawienia czegoś na aparacie. A ustawianie parametrów na kompie i potem pstrym testowy to troche poroniony pomysł. Z góry wielkie dzięki za info.
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
Przepraszam za zamieszanie, ale już doszedłem co i jak. Zastanawia mnie tylko czy dało by rade zrobić to bezprzewodowo.

Pieciek
17.06.09, 00:03
Witam wszystkich. Nie wiem czy wątek był, ale po kilkuminutowej próbie znalezienia postanowiłem napisać. Może ktoś sie orientuje, czy można np e-3 podłączyć do kompa tak żeby zrobić fotke która po chwili ukarze się na kompie? Jest taka funkcja w OS ale po włączeniu w tryb sterowania nie mam już praktycznie możliwości ustawienia czegoś na aparacie. A ustawianie parametrów na kompie i potem pstrym testowy to troche poroniony pomysł. Z góry wielkie dzięki za info.
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
Przepraszam za zamieszanie, ale już doszedłem co i jak. Zastanawia mnie tylko czy dało by rade zrobić to bezprzewodowo.

Kojot jeśli doszedłeś co i jak, to bardzo byłbym wdzieczny jak byś był tak miły i napisał jak to zrobic :) bo ja ostatnio też poruszałem ten wątek... odpalam OlyStudio i mam szarą "matówkę", przyciski "wykonaj zdjęcie" i "wykonaj zdjęcie testowe" jak najbardziej działają, ale nie mam podglądu na żywo na kompie i nie wiem jak sobie z tym poradzić

Syd Barrett
17.06.09, 10:51
Niestety raczej jest z tym lipa.
https://forum.olympusclub.pl/showthread.php?t=17530