PDA

Zobacz pełną wersję : OLYMPUS SP560 UZ - Prośba o Pomoc



deathsoulhc
10.06.09, 12:29
Witam wszystkich bywalców forum olympusclub, zwracam się z ogromną prośba o pomoc w kwestii ustawień aparatu olympus sp560 uz, posiadam ten aparat od nie dawna a i sam jestem dopiero początkującą osobą która zagłębia się w tajniki fotografii. Ale przechodząc do sedna mojego tematu, mam bardzo duże problemy jeśli chodzi o ustawienie owego aparatu do robienia zdjęc na koncertach zazwyczaj w klubach gdzie jest ograniczone światło więkoszość zdjęć posiada dużo szymów a ich usunięcie nie do końca przynosi rządane efekty. Nadmienie również że nie posiadam żadnych dodatkowych obiektywów czy też lampy błyskowej zewnętrznej i może to jest problemem, prosze o jakie kolwiek rady i pomoc w tym zakresie. Z góry dziękuje.

Pozdrawiam
Deathsoulhc :idea:

hegran
10.06.09, 12:48
Nie wiem czy coś pomoże, ale u mnie w galerii masz jedną fotkę zrobioną tym aparatem na koncercie, nie jest tragiczna, masz do fotki exif, luknij ja zazwyczaj robię na takich ustawieniach, jak już jestem na koncercie. Pozdrawiam.

deathsoulhc
10.06.09, 13:08
Hegran poproszę Cię tylko jeszcze o podpowiedź gdzie mam szukać tej opcji exif?, po zupełnie nie mogę się doszukać tego w galerii.

hegran
10.06.09, 13:29
Najlepiej to ściągnij sobie zdjęcie, i poszukaj programu w necie exifread.

Agulka
10.06.09, 13:57
Olympus Master, dodawany do aparatu, też czyta exify.

kurokial
10.06.09, 19:54
EXIFy teraz to chyba nawet winda czyta.. opera napewo ;)
PS. Do autora postu: Są obiektywy wymienne do SP560 :?: :lol:
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
Do tematu..
Podbij sobie ISO na np 800 będzie samo ziarno ale może dasz radę ;)
a i zapodaj sampla jakiego może?