PDA

Zobacz pełną wersję : Olympus E-510 nagrodzony EISA



RSSBot
10.06.09, 00:23
Olympus E-510 zdobywa nagrodę EISA: Europejski aparat konsumencki 2007-2008.

{gallery}eisa:::1{/gallery}
Zapewniające użytkownikom sukcesy w fotografowaniu połączenie zaawansowanej technologii, wyjątkowej jakości obrazu oraz doskonałej i ergonomicznej obsługi sprawiło, że aparat Olympus E-510 zasłużył sobie na prestiżową nagrodę EISA w kategorii “Europejskiego aparatu konsumenckiego 2007-2008”. Zaprezentowana innowacyjna lustrzanka, oparta na standardzie Cztery Trzecie, może poszczycić się zarówno funkcją Live View dla optymalnego kadrowania kompozycji, jak również zintegrowanym stabilizatorem obrazu skutecznie zabezpieczającym przed poruszonymi zdjęciami – i to niezależnie od stosowanego obiektywu. Podobnie jak wszystkie aparaty z cenionej serii Olympus E-System, profesjonalnie skonstruowany, 10.0 megapikselowy aparat E-510 posiada unikany, wprowadzony przez Olympus filtr ultradźwiękowy stanowiący doskonałą ochronę przed kurzem.

W komentarzu do swojej decyzji o wyróżnieniu aparatu jury EISA stwierdziło: “Olympus E-510 to cyfrowa lustrzanka o doskonałej jakości obrazu przewyższająca w kilku aspektach inne propozycje rynkowe.”Obsługa była wymieniana jako kolejny czynnik, który zapewnił zwycięstwo temu modelowi: “Aparat ten jest kompaktowy i lekki, a jednocześnie odpowiedniej wielkości uchwyt sprawia, że doskonale leży w ręku.” Oczywiście, innowacyjne technologie zastosowane w modelu E-510 nie umknęły uwadze członków EISA. Jak podkreślali, “systemy eliminowania kurzu oraz stabilizacji obrazu stanowią nieocenioną korzyść dla każdego miłośnika fotografowania.”


https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://www.arteakt.pl/j/images/stories/eisa/eisalogo_e-510_72dpi.png)EISA (Europejskie Stowarzyszenie Technik Audiowizualnych) tworzy około 50 cenionych publikacji i wydawnictw z dziedziny audio, wideo, kina domowego, mobilnej elektroniki oraz fotografii z 20 krajów Europy.

Każdego roku stowarzyszenie honoruje nagrodami nowo wprowadzane produkty w uznaniu ich funkcjonalności, jakości oraz ogólnych zalet, z jakich będą mogli owocnie korzystać potencjalni użytkownicy.

Link do artykułu (http://olympusclub.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=57&Itemid=51)

rocco
10.06.09, 00:28
Jakie dziś przychodzą fajne "niusy" :mrgreen:
Bot się nawalił? ;)

RadioErewan
10.06.09, 00:38
RSS Bot uczy się nowych umiejętności. Teraz robi też tak ^@(!
Jeszcze będą pewnie jakieś dziwne zawirowania, ale to wszystko dla waszego dobra ;-).
Za te duble zaliczył zresztą mandat...

Pozdrawiam

rocco
10.06.09, 00:45
Wiem, że zawsze jest to dla naszego dobra ;)

Tak przy okazji, wątek i tak pojdzie do kosza, czy to Twoja sprawka, że gdy wchodzisz na forum to zwiększa mi się częstotliwość wyświetlania zdjęć losowych na głównej?
Mogłoby tak być na stałe.

RadioErewan
10.06.09, 00:58
Wiem, że zawsze jest to dla naszego dobra ;)

Tak przy okazji, wątek i tak pojdzie do kosza, czy to Twoja sprawka, że gdy wchodzisz na forum to zwiększa mi się częstotliwość wyświetlania zdjęć losowych na głównej?
Mogłoby tak być na stałe.

Nie kumam. Losowe mają chyba 20% szans na wyświetlenie się. Chyba nie mam wpływu na prawdopodobieństwo.

Pozdrawiam

rocco
10.06.09, 01:14
No to mi się tak zdawało, nieważne.