PDA

Zobacz pełną wersję : Jezyk obsługi 720



marco
7.07.03, 23:57
Witam. Bardzo proszę o pomoc w nast. sprawie: chcę kupić Olympusa 720 UZ (na Allegro), ale sprzedający poinformował mnie ze aparat ma menu w języku Japońskim !!!, i w dodatku nie jest pewien czy dostępny jest inny. Pytanie jest takie: czy możliwe jest że ten model może mieć tylko jeden (japoński) jezyk obsługi, czy raczej można sie spodziewać mozliwości zmiany w ustawieniach na angielski.

bazi
8.07.03, 00:06
Nie wydaje mi sie, zeby menu bylo tylko w Japonskim. Ja w C-5050 mam angielski, francuski, niemiecki, hiszpanski, i jakis 'krzaczasty', a chyba japonski.

Arras
8.07.03, 00:55
skontaktuj się z Gogineo - on jak się niemylę właśnie takiego olka skośnookiego miał. I poradził sobie z tym.

GogiNeo
8.07.03, 08:28
No juz jestem..ale nie mam olka zginol wczoraj na 3miejskiej autobahnie.....no wiec spotkalismy sie w podobnych okolicznosciach (tz allegro). Byl codowny, srebrny..blablabla..i gadal po japonsku. Ale po malej zabawie udalo mi sie go nauczyc Angola...

Ale teraz Serio. Spoko bardzo polecam cos takiego bo olek 720 posiada 2 jezyki, tz angielski + dod. Ten ktorego ty znalazles jest wyposazony dodatkowo w japonski.
Jak juz go dopadniesz w swoje rece to :
1. Musisz wejsc w menu
2. wcisnac prawa szczalke
3. Zejsc na sam dol
4. Wcisnsc prawa szczalke
5. Zejsc na sam dol (okolo 13 funkcji)
6. Wcisnac szczalke w prawo
7. zejsc na dol (english)
8. Wcisnac OK

Ps daj znac za ile go mozesz dorwac.