PDA

Zobacz pełną wersję : Nóż kuchenny



dolby
25.09.04, 15:37
Witam.
Dostałem na kółku fot. za zadanie sfotografować ciekawie... nóż kuchenny :lol:

I oto produkcja:

http://www.dhost.info/dolbyprologic/gallery/img/Przedmioty/noz_18_09_04.jpg

Czekam na wszystkie, pozytywne i negatywne komentarze, proszę tylko, by od razu podawać propozycję "poprawy"- co jest źle, a jak powinno być.

luc4s
25.09.04, 16:52
Niestety nie widze zdjęcia :(

MichelCat
25.09.04, 17:11
u mnie tez nie dziala

dolby
25.09.04, 17:33
proszę, link awaryjny: http://members.chello.pl/karol.siemaszko/noz.jpg

No-shadow Kick
25.09.04, 19:58
Czy ciekawe to rzecz gustu :) Według mnie trochę jest nie tak z głębią ostrości, może lepiej byłoby wyostrzyć bardziej na koniec ostrza i zwiększyć głębię tak, żeby romycie było stopniowe wgłąb zdjęcia.
Oświetlenie całkiem dobre, chociaż może udałoby się jakoś zniwelować dość duży cień padający od noża.
To są tylko moje dywagacje, tak to odbieram, co nie znaczy że poprawnie ;)

PS. Jestem ciekaw jak to zdjęcie zostanie ocenione na kółku, jeśli byłbyś tak dobry i przedstawił nam tą ocenę :)

Pozdrawiam

dolby
26.09.04, 19:29
Ok, dzięki :)
Może ktoś jeszcze się wypowie?

Jak nie zapomnę - powiem co na kółku :)

Kregon
26.09.04, 20:17
Foto suche, cien rzucany przez noz za duzy, raczka noza w cieniu, GO nie objela czubka noza...

A powiedzieli dokladnie,z e to ma byc sam noz? Bo ja bym jakas kompozycje zrobil... Noz obok swiezego, czesciowo skrojonego chleba, na drewnianej desce, koniecznie z okruszkami. Lub jedna skiba posmarowana maslem, a na drugiej lezacy noz z nabrana porcja maselka do smarowania. Swiatlo jakies przyjemne, cieple...

aptur
26.09.04, 21:54
Ja bym go w coś wbił ;)


Pozdrawiam

dolby
27.09.04, 00:10
No właśnie zaproponowałem na kółku, że wbiję go w koleżankę, ale nie pozwolili mi :mrgreen:

Światło słoneczne, a ta chropowata powierzchnia to blat zamrażarki :)

Tak, chodziło o to, by był sam przedmiot w miarę możliwości.

marecki
27.09.04, 13:41
Spróbuj go złapać w locie :twisted: