PDA

Zobacz pełną wersję : Moja skromna galeryjka



krzwoj
24.09.04, 14:50
Witam,
udalo mi sie wreszcie zebrac w sobie i wsadzic pare zdjec do internetu. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojej skromnej galeryjki :
http://www.krzwoj.ehost.pl
Wszelkie uwagi bardzo mile widziane. Szczegolnie te krytyczne :) . Mozna rowniez dokonac oceny i wstawiac komentarze bezposrednio w galerii.

Pozdrawiam

No-shadow Kick
24.09.04, 18:11
Witam i gratuluję galerii!

Pozwolisz, że napiszę kilka słów o zawartości galerii :) Lecąc po kolei, super kwiaty i owady, przepiękne nasycenie kolorów, to mi się podoba. Równie ładnie prezentują się według mnie zdjęcia drzew w Naturze.
Eksperymenty z wodą w Makro-Inne też robią wrażenie.
Architekturę ogląda się naprawdę przyjemnie, niektóre zdjęcia mają fantastyczny klimat, a przy tym są dość niekonwencjonalne. Lubię zdjęcia architektury i daję Ci duużego plusa za takie zdjęcia :D
Wogóle trudno się doczepić, hehe. Zawsze by się coś znalazło, zdjęć dużo. Mogę tylko wyrazić swoją subiektywną opinię, że fotki z działu Krajobraz nie przemawiają do mnie, w zasadzie za bardzo mi się nie podobają, może za wyjątkiem pierwszej. No i te wstrętne muchy :wink:

Pozdrawiam

GoSciU
24.09.04, 20:48
Bardzo mi sie podoba. Galeryjka bardzo fajna i ladna. Zdjecia ktore w niej umiesciles tez niczego sobie.... Jednym slowem "SuPeR" POZDRAWIAM

krzwoj
24.09.04, 21:04
Dziekuje za mile i cieple slowa. Natomiast jesli chodzi o krajobrazy, to faktycznie, mnie tez w nich czegos brakuje. Wogole mysle, ze wlasnie "robienie" krajobrazow jest jedna z trudniejszych rzeczy w foceniu. A wlasnie to chyba najbardziej mnie pociaga. W kazdym razie dzieki za slowa otuchy. Zapraszam do dalszego komentowania i uwag, rowniez w samej galeri, pod poszczegolnymi zdjeciami.

Pozdrawiam

kondi
25.09.04, 00:13
Ładna galeria i sliczne foteczki :-)