PDA

Zobacz pełną wersję : Pierwsze zdjęcia zwierząt



mirusiek
28.04.09, 20:26
Co zmienić poprawić itp.

Lifter
28.04.09, 22:02
Ja bym "przekadrował". Właściwie to pozwoliłem sobie to zrobić :wink:. Jeśli sobie nie życzysz daj znać, usunę.

Dzięki temu zabiegowi umieściłem mewę w tzw. mocnym punkcie kadru i pozbyłem się przy okazji zbędnych paprochów pływających na pierwszym planie.

Urzeka mnie kolor wody, jest taki jakiś hipnotyzujący... Z kolei głowa i szyja mewy są IMO przepalone.

K_Puchatek
28.04.09, 22:06
Ja bym "przekadrował". Właściwie to pozwoliłem sobie to zrobić :wink:. Jeśli sobie nie życzysz daj znać, usunę.

Dzięki temu zabiegowi umieściłem mewę w tzw. mocnym punkcie kadru i pozbyłem się przy okazji zbędnych paprochów pływających na pierwszym planie.

Urzeka mnie kolor wody, jest taki jakiś hipnotyzujący... Z kolei głowa i szyja mewy są IMO przepalone.
Zgadzam się w całej rozciągłości... Dodałbym jeszcze żeby kadrować z poziomu "zwierzątka" a nie z góry, zdecydowanie będzie lepiej...
Pozdrawiam

mirusiek
28.04.09, 23:07
Zostawiam obydwie wersje, by inni mogli się uzyć ta moich błdach. Faktycznie tak przekadrowana wygląda dużo lepiej.
Wrzucę jutro jeszcze jakieś fotki, do oceny.

mirusiek
29.04.09, 20:26
daję pod ocenę kolejne zdjecie mew. Zatytułowałem je ucieczka.

droplet
29.04.09, 21:02
o fotografowaniu z poziomu zwierząt już było, ja tylko dodam, że zwierzęta od tyło są mało ciekawe