PDA

Zobacz pełną wersję : W poszukiwaniu własnej brody



Strony : [1] 2

kowalikster
28.04.09, 09:06
Postaram się często coś wrzucać, aby Wasze krytyczne i wprawione oko pomogło mi wyeliminować błędy abym mógł wykonywac fotografię a nie tylko zdjęcia.
Tak więc proszę o ocenę zdjęć - wszystkie wykonane 510 + kit 14-42

kowalikster
28.04.09, 22:26
Chyba nikt nie łapie tematyki, bo coś nikt się nie wypowiada. Zdjęcia są wykonane jako mini reportaż podczas świąt Wielkanocnych w tym roku w Radomyślu nad Sanem i ukazują przygotowania do tradycyjnej straży grobowej Turki do obchodów tychże świąt.

dreptak
29.04.09, 08:23
Gdybyś nie napisał że to reportaż to ja bym się nie domyślił. Brakuje mi tu początku środka i końca reportażu.
Może tak by było lepiej:
1. Pokazać elementy stroju.
2. Pokazać jak się strażnicy ubierają
3. Idą w kierunku miejsca warty
4. Stoją na warcie.

kowalikster
29.04.09, 08:26
Nie wszystkie zdjęcia są obrobione i nie byłem w stanie wykonać całościoweo reportażu gdyż sam jestem członkiem tej straży grobowej. Tak więc całościowy reportaż mam, ale nie jestem jedynym autorem zdjęć. Moja wybranka serca kończyła.

EDIT:
Nowe zdjęcia:

dr_feelgood
29.04.09, 10:56
Z tych wszystkich które wrzuciłes, chyba ostatnie najbardziej mi lezy.
Wszystkie kuleją pod względem ostrości, kadru i barw. Jakaś podstawowa kuracja suwakami by im pomogła. Musisz wiedziec co chcesz pokazac, czasem skupienie sie na jednej osobie, bądź szczególe lepiej odda temat.
Tak jak pisałem, dbaj o ostrośc zdjęć i kolory. niektóre zdjecia wymagają przygaszenia. Powodzenia!

kowalikster
29.04.09, 11:02
No chyba rzeczywiście kolory zbytnio podkręciłem i dlatego też pewnie spadła ostrość.

kowalikster
29.04.09, 22:29
Teraz już z innej beczki - mały mix
Nad 17 siedziałem dziś prawie 3h żeby coś z niego wyczarować

Lifter
30.04.09, 01:50
MZ werbel rewelacyjny:!:

Gołąb też ładnie skomponowany + ładny bokeh. 17-ka niestety mi nie wchodzi. Jedyne na czym zawiesiłem wzrok to motorówka.

kowalikster
30.04.09, 09:05
Jedyne na czym zawiesiłem wzrok to motorówka.
Dokładnie o tą motorówkę chodziło - ale nie wiem czy dobrze to ująłem, czy nie powinienem zrobić bokeh'a (zaczynam łapać slang :cool:)

helmuth
30.04.09, 10:35
Dokładnie o tą motorówkę chodziło - ale nie wiem czy dobrze to ująłem, czy nie powinienem zrobić bokeh'a (zaczynam łapać slang :cool:)
Na pewno, gdybyś zastosował mnieszą GO, rozmyłbyś tło (może uzyskałbyś ciekawy bokeh?). Jeszcze tylko trochę przekadrować i masz zupełnie inne zdjęcie :)

Gundi
30.04.09, 10:41
O Rzeszowiak!:)

Za Lifter, mi też werbel się podoba.

kowalikster
2.05.09, 10:04
No rzeczywiście Rzeszowiak jestem, ale nie oryginalny.

helmuth
2.05.09, 12:21
Podoba mi się 20. Dobry kadr tylko kolory troszkę dziwne. Nic nie "kombinowałeś"?

kowalikster
2.05.09, 12:23
To zdjęcie z jesieni. Słoneczko wyszło wtedy takie dziwne i przez to kolory też takie są.

helmuth
2.05.09, 13:47
Mimo wszystko pobawiłbym się suwaczkami kolorów i poprawił ostrość (teraz zauważyłem, że jest nieostre). Może tak?

kowalikster
2.05.09, 14:42
No niestety jak już pisałem obróbka nie jest moją mocną stroną. Muszę coś poćwiczyć, a najlepiej znaleźć jakieś dobre tutoriale, bo niestety grafika wektorowa to nie moja dziedzina.
No a Twoja poprawka rzeczywiście lepiej wygląda.

jinxsior
2.05.09, 17:44
Werbel i wiatraki MZ najlepsze.
Rozmycie tych bloków na 17 poprawiło fotke.

kowalikster
4.05.09, 22:20
No to może coś nowego dla Was jak i dla mnie, bo było to pierwsze podejście do takich ujęć z mojej strony. Dziś jedno - jutro postaram się coś więcej. Nie mam pomysłu co można na takich fotkach obrobić oprócz kadrowania, więc proszę o ewentualne rady.

kowalikster
6.05.09, 21:28
Cieszę się, że ostatnie zdjęcie tak szeroko zostało skomentowane.
Wrzucam kolejne fotki z tej samej imprezy.

Smerf Maruda
6.05.09, 23:09
Podobają mi się Twoje foty. Pierwszy reportaż, który zamieściłeś, mimo, że sporo kadrów jest do siebie podobnych, bardzo przypadł mi do gustu.

Co nie przypada mi do gustu, jeśli mogę powiedzieć, to przedobrzona obróbka. Twoje zdjecia wyglądają sztucznie, obróbka jest przekombinowana. Mnie osoboście od takich zdjęć, pardon, odrzuca i choć bronię się przed tego rodzaju zarzutem, to mimowolnie myślę sobie, że z niczego autor próbuje robić arcydzieło.

Masz dobre oko - naucz się ekspozycji, a będziesz robił bardzo dobre foty. Póki co są one zwyczajnie dobrze przyzwoite :-)

Lifter
9.05.09, 11:25
Ładnie sobie poradziłeś z pokazem ogniowym. Widzę, że rozpracowałeś ustawienia aparatu. Jednak jak patrzę na swoje foty z podobnego pokazu i na Twoje to zaczynam się zastanawiać co one faktycznie pokazują... Bardzo podoba mi się ten rozmazany w kadrze ogień ale nadal nie wiem jak go interesująco pokazać... Chyba następnym razem jak będę focił taki pokaz postaram się o zdjęcia na ciemnym tle (np. niebo) tak żeby oświetlone kamienice czy publika nie burzyły przekazu... Jestem ciekaw co Ty o tym sądzisz??

kowalikster
9.05.09, 20:38
Ciężko by było znaleźć aż tak idealne warunki do tego. Najlepiej by było dogadać się z taką grupą aby można było wpaść na ich trening i żeby wcześniej przedstawili cały scenariusz aby trafić z kadrem.

Wiejo
9.05.09, 20:56
Pokaz ogni bardzo na tak. Ciekawe ogniowe ścieżki, rozpryski iskier, liczba punktów świetlnych podoba się. Wiem, że do ideału brak jeszcze spokojniejszego tła tym niemniej przekaz uważam za udany.

kowalikster
11.05.09, 11:43
Podążając za modą na ślubne fotki wrzucam też moje.
Nie byłem nadwornym pstrykaczem, z dobiegu strzeliłem kilka - był to mój pierwszy raz na ślubie/weselu.
Wiem, że żadne nie jest rewelacyjne - ale mi i państwu młodym się podobają.

kowalikster
19.05.09, 12:33
.......

zibi1303
19.05.09, 14:40
27 i 29 w miarę OK
27 - plus za naturalność i emocję, szkoda że panna młoda w cieniu
29 - fajny kadr, pokazuje emocje, ale mam wrażenie że nieostre. Czy tak miało być ? Czy po prostu nie trafiłeś.
26 - nie leży mi kadr. Gdyby para była sama, byłoby OK. Ten bałagan z tyłu psuje cały kadr

Wiejo
19.05.09, 19:27
Można powiedzieć, że typowy w miarę poprawny przekaz. Jak widać warunków nie miałeś łatwych lecz po zdjęciu z tańczącą parą tj 28 wnioskuję, że sufit nie był wysoko więc była możliwość modyfikacji błysku, którego oświetlenie za bardzo dominuje w kadrach. Na 29 ostrość uciekła więc jakość nie porywa.

kowalikster
19.05.09, 19:49
Błyskiem z wbudowanej lampy nie było jak manewrować.

zibi1303
19.05.09, 20:41
NIe od razu Kraków zbudowano, z biegiem czasu dokupisz sobie lampę i lepszy obiektyw...
Najważniejsze żeby fotografia radość dawała

kowalikster
19.05.09, 20:53
Z tym Krakowem to ja wiem...
Niestety w najbliższym czasie nie planuję dokupić lampy - kryzys.
Teraz coś innego, mogą być niedobrze wyostrzone itd bo niestety monitor w lapku już ledwo zipie - mam piękne kolorowe pionowe kreseczki :/

helmuth
19.05.09, 21:00
...mam piękne kolorowe pionowe kreseczki :/No to mogłeś skorzystać i trochę wyprostować zdjęcia ;)
Trochę za dużo niebieskiego :roll:

jolly
19.05.09, 21:00
Jak na mój gust trochę za niebieskie są ostatnie 2 zdjęcia. 30 - fajny kadr, szpaler flag prowadzi wzrok ku kościołowi. Tylko troszkę "odniebieszczyć" i będzie ładniej, oczywiście MZ.
Natomiast w 31 nie leży mi kadr.

kowalikster
19.05.09, 21:04
Trochę poprawiłem.

helmuth
19.05.09, 21:34
No znacznie lepiej i 31 zmieniłeś (MZ świetny kadr, ale krzywo- "wali się" ;)) Mogłeś też stanąć dokładnie na lini która by prowadziła prosto do kościoła.

jolly
19.05.09, 21:36
o, 31 w tej wersji bardzo fajne. Nietypowa perspektywa, a przez to bardzo ciekawie.

kowalikster
19.05.09, 21:41
Ale na 30 teraz niebo zrobiło się zielone po odniebieszczeniu.

helmuth
19.05.09, 21:45
Ale na 30 teraz niebo zrobiło się zielone po odniebieszczeniu.
Wolę zielone niebo niż niebiesko-czerwoną polską flagę ;). Możesz pobawić się na warstwach z samym niebem.

kowalikster
19.05.09, 21:47
Na tym monitorze i samym kompie raczej większa obróbka nie ma sensu. Szkoda czasu i nerwów. Mam nadzieję że uda mi się to szybko zmienić. Póki co będą fotki z taką obróbką jak lubię - małą.

zibi1303
19.05.09, 21:53
31 fajne, a tak BTW to na siłę nie kombinuj. zrób to w wolnej chwili na jakimś normalnej maszynie gdzie coś widać

kowalikster
24.05.09, 16:16
Nowy monitor będzie w ciągu kilku dni. Aktualnie czekam aż dojedzie do salonu Vobis.
W międzyczasie na starym obrobiłem szybko jedno z pierwszych zdjęć z mojego Olka.

helmuth
24.05.09, 17:58
Niezłe panoramowanie :D

kYs
24.05.09, 20:30
w kwestii zdjęć z kościółkiem to faktycznie po poprawieniu prezentują się o wiele lepiej, szkoda tego nieba ale za to kolorki są pięknie nasycone jak na moje oko, dobrze kombinujesz z nietypowymi perspektywami, oby tak dalej, szukaj miejsc i ujęć na jakie nie wpadłby inny fotograf, tym na pewno zaskoczysz, nawet jeśli sam temat będzie mało atrakcyjny ;)

kowalikster
5.06.09, 21:39
Tak na szybko, bo ostatnio nic nie wrzucałem...

kowalikster
6.06.09, 22:53
Testowo KOZA

frrrost
11.06.09, 23:29
niezły test

kYs
12.06.09, 11:02
chyba za mocno popłynąłeś z kontrastem, jakieś takie mało naturalne mi się wydaje to zdjęcie, dodatkowo burek (albo mała kózka ;)) w PG psuje z lekka całość, dość skutecznie odciąga wzrok od tematu na pierwszym planie

kowalikster
20.06.09, 23:21
Kilka zdjęć z dni otwartych Polskiego Radia Rzeszów.
Zdjęcia z sali "pamięci".
Na 36 palec wskazuje jeden z dwóch rubinów, oczywiście syntetycznych.

K_Puchatek
20.06.09, 23:25
Świetna ta ostatnia seria, eech, aż się łezka w oku kręci...
Pozdrawiam i czekam na następne...

nataszach
21.06.09, 10:47
Cała seria ciekawa, mi najbardziej jednak podoba się mikrofon :-)

maddy6
21.06.09, 19:32
Witam ,turki znajome, kościół tez znajomy nikt tylko ktoś z naszych stron może takie zdjęcia robić, a widze że nawet z wesela znajomych są zdjecia:):)


zdjęcia bardzo fajne pzd

kowalikster
21.06.09, 20:11
Witam krajankę serdecznie.

ainenna
22.06.09, 19:54
ostatnia seria - ciekawy temat i fajnie zrobione..:) ale uwiodła mnie uciekająca z chlebem kaczka..:) świetnie uchwycony ruch...

Wiejo
22.06.09, 21:55
31-1 śmiały kadr i podoba sie z podobnych najbardziej ciekawym ujeciem. Dająca nogę kaczka z łupem w dziobie świetna. Przydało by się trochę wiecej ostrości ale sytuacja wymagała szybkiego strzału i to sie udało. Zdjecia z Muzeum Radia Rzeszów przywołały wspomnienia.

helmuth
22.06.09, 22:36
Zdjecia z Muzeum Radia Rzeszów przywołały wspomnienia.Też słuchałeś w nocy PR1 z Rzeszowa na długich? Dobrą muzykę dawali :)

kowalikster
23.06.09, 22:05
Dziękuję za odwiedziny i opinie. Cieszę się również że przywołałem wspomnienia.
Dziś pływająca krótka seria. Wiem, że na 43 widać odbicia, stemplował nie będę a że fota mi się podoba, to ją wstawiłem. Może komuś też się spodoba.

Wiejo
23.06.09, 22:12
41- wdzięczne i szkoda trochę nieco przyciętego ogona. 42- podoba mi sie w tej świetlnej smudze dodający sobie blasku łabędź. 43- mogło byc sympatyczniej bez bliku koło dzioba i blików na piórkach korpusu.

nevra
23.06.09, 23:40
Mi się podobają radiowe fotki. Oba radyjka zwłaszcza. :)

To drugie przypomina mi domowe... Jasną obudowę miało i gramofon z nietypowymi dziś prędkościami. :)

nataszach
24.06.09, 08:06
Bardzo przyjemna sesja :-)

41- szkoda że ucięte.
42- fajnie
43- te refleksy przeszkadzają

Zjawa77
24.06.09, 19:55
Mimo wszystko 42 i 43 podobaja mi się:) Pozdrawiam

kowalikster
24.06.09, 23:25
Proszę o oceny.

wilkołak
25.06.09, 21:59
wypowiem się co do ostatniej radiowej serii
najlepsze moim zdaniem to
44 -tylko dałbym lekko w lewo lub wycropował rzeczy z PD,
47 -też extra , a jakbyś dał krok w prawo? i może troszkę większą GO ?
49-jedna z lepszych ( zastanawiam się tylko w pionowym kadrze też mogło być fajnie - trochę ciaśniej)- ogólnie miłe:grin:

kowalikster
10.07.09, 12:29
Krakowskie widoczki

nataszach
10.07.09, 12:32
Kraków? :-)

kowalikster
10.07.09, 12:45
Kraków jak sam dopisek w poście wskazuje.

Dorzucam jeszcze "Szamankę" :wink:

nataszach
10.07.09, 13:05
Wybacz, nie zauważyłam dopisku :-D
Taaa, pamiętam ją - jest chyba jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci na Rynku, zaraz po Białej Damie i Pierwszym Gówniarzu Krakowa :-) szkoda tylko że fotka jest z góry :-)

Agulka
12.07.09, 03:15
Cześć,
słabo znam się na streecie, tak więc nie bierz zbytnio do serca moich słów ;) wypowiem się baardzo subiektywnie, tak jak odbieram te fotki.
Najbardziej podoba mi się koń, a dokładnie moment, śmiechu dodaje ten wysunięty język, zdjęcie zabawne, chociaż obróbka mbsz juz mniej udana. Wygląda jak kolorowanka, co mnie osobiście nie do końca przekonuje.
Drugi w kolejności wpada mi w oko rower, ale nie jestem obiektywna, bo do takich starych kóz mam niestety słabość :).Tak na marginesie wydaje mi się, że tu na forum już gdzieś widziałam ten kadr, nie wiem tylko, czy to było Twoje zdjęcie, czy po prostu zbieżność. Szkoda tabliczek informacyjnych na ścianie budynku, ale odkręcić ich nie mogłeś ;)
Elvis i Michael - hm... no nie wiem, widać, że to marionetki, ale jakby za mało, nie do końca mi leży taki kadr, ale nie umiem określić, w jaki inny sposób bym go widziała.
A co do grajków, to niestety nie wywołują u mnie specjalnie emocji, jakby za daleko, za płasko...

diabolique
12.07.09, 09:23
Kowalikster robisz podstawowy błąd początkującego. Podchodzisz, stajesz, pstrykasz. A, że pstrykasz najczęściej sytuacje statyczne, siedzące, to wszystkie one mają tę samą perspektywę - z góry.
Staraj się fotografować sytuacje z ich poziomu, czyli do fotografowania ludzi siedzących po prostu się pochyl lub przyklęknij (ew. usiądź obok). Ta sama zasada dotyczy dzieci, żab itp. (do dzieci usiądź po turecku, do żab się połóż).
Wolę widzieć na fotografii twarze ludzi a nie czubki ich głów.
Wyobraź sobie zdjęcie "Szamanki", gdybyś siedział na sfotografowanym z góry, wolnym krześle. :wink:

PS. Ta zasada nie dotyczy osób ważnych, polityków itp., które najlepiej fotografować lekko z dołu - by przytłaczali, wypełniali kadr swoim "autorytetem".

pozdro

kowalikster
17.07.09, 10:13
Dzięki wielkie za odwiedziny i komentarze.
Obiecuję się poprawić w kwestii robienia zdjęć z góry.

Morlok
17.07.09, 10:24
Podzielam pogląd diabła, choć szmanka mi sie podoba, a to pewnie z powodu kolorów i atmosfery przez to wywołanej
Pozdr.

kowalikster
6.08.09, 07:31
Dziś na sportowo. Ostanie kilometry na rundzie po Rzeszowie na trasie IV etapu TdP 2009. To moje pierwsze sporty ;)
Seria trochę długa, ale mam nadzieję, że oglądnicie.

diabolique
6.08.09, 08:28
Monotonne, same lewe profile i żadnego zbliżenia na umęczone twarze...
Ostatnie ma potencjał, ale niewykorzystany...

marecki
6.08.09, 14:01
Mam wrażenie że troszkę za ciemno.

Pietrucha
6.08.09, 16:39
61 bardzo klimatyczne. Kolor i kadr kojarzy mi sie raczej z przegranym niż zwycięzcą, a nawet - w kontekście poprzednich fotek, ostatnim kolarzem w stawce. Smutne zdjęcie. Podoba mi się :)

kowalikster
6.08.09, 18:12
Pitrucha zgadłeś :D Na 61 jest kolarza zamykający stawkę, jednakże otrzymywał największe brawa za każdym przejazdem rundy

wanilia
6.08.09, 18:18
podobają mi sie 3 pierwsze i 60- pod względem pbróbki stanowią pewną całość

kowalikster
8.08.09, 22:47
Taki mały bekstejdż Rajdu Rzeszowskiego, coś z przymrużeniem oka :wink:

maddy6
10.08.09, 15:07
fajne fotki, 66-ciekawe czy było mu tam wygodnie ??:):)

masakrer
10.08.09, 15:22
Powinienes zatytulowac te ostatnia serie " Pamiec poleglym" :mrgreen:
A swoja droga to musiala to byc wykaczajaca impreza......albo to co sie dzialo po imprezie...:-P

maj0nez
10.08.09, 15:45
Na takich imprezach przychodzi zmęczenie że można na wszystkim usnąć :)

Kaz de Wro
15.08.09, 23:49
Fotki z TdP z potencjałem jak zresztą wspomniano wyżej (DiaQue), także brakuje mi zbliżeń ukazujących wysiłek, zmęczenie, walkę z oporem materii, pot itd.
Pozdrawiam

kowalikster
20.08.09, 23:20
Pierwsze próby wywoływania RAW.

nevra
28.08.09, 18:51
Całkiem fajna seria. :) Ładne kolorki, ruch.

71 najlepsze.

Ann
31.08.09, 13:30
Bardzo ciekawe eksperymenty światłami :)
Kolorki super, pozdrawiam .

Wiejo
31.08.09, 13:56
Z rajdu ciekawie wygląda druga strona sportu jak zaplecze ścigającego się autka ma chwile wytchnienia. Zabawy ze światłem przednie pod kątem kolorów i zarejestrowanego ruchu które razem dają przyjemne wrażenia.

kowalikster
16.11.09, 23:38
A tak znalazłem w szufladzie, to wrzucę.
Tylko proszę nie bić po oczach, ścierą po głowie ani krzyczeć też za głośno - w końcu to nie dom :cool:

Lolita
17.11.09, 16:54
Ja Cię! Nie wiedziałam, że masz swój wątek :shock:

Dla mnie zdjęcie bomba. Ale ja może się sugeruję moją znaną manią za tą marką :roll: No i wcale Cię szczerką nie będę lała :twisted:

witia
17.11.09, 20:40
Seria z "miasteczka" - świetna.
Gratulacje i pozdrówka.

kowalikster
17.11.09, 21:44
Ja Cię! Nie wiedziałam, że masz swój wątek :shock:


Szukajcie a będzie Wam dane znaleźć. Ale, że pomyślałaś, że ja wątku nie mam, phi!

waruga
17.11.09, 22:42
Pierwsze próby wywoływania RAW.

71. strzal w dziesiatke..... ciekawy temat!

Dawid
17.11.09, 23:04
wesołe miasteczko na tak :) Ładne kolory :) W zdjęciu wnętrza audi nic nie widzę:???: Jako wnętrze auta fajne ale jakoś zdjęcia takie~~ :)
Czekam na więcej :)

Wiejo
18.11.09, 06:53
Wnętrze autka odbiega od reklamy ale za to pokazuje dobre męskie ciągnotki. Niewielu oparło by sie pokusie sfocenia tego cacka.

kowalikster
17.12.09, 23:14
Klika fotek z FD. Zapraszam do komentowania i jakiś napisania ewentualnych wskazówek.

Dawid
17.12.09, 23:33
Msz najlepsze ostatnie :) Okiem amatora co do innych
1-nie podoba mi się winieta i obcięty ogon
2-dobrze chyba :lol::lol:
3-było by świetnie gdyby jakaś koszulka czy cuś nie rozpraszała uwagi :)
Pozdrawiam

kowalikster
17.12.09, 23:35
3-było by świetnie gdyby jakaś koszulka czy cuś nie rozpraszała uwagi :)


Rzeczywiście mogłem najpierw posprzątać naokoło.

Lolita
18.12.09, 11:11
A mi się 75 bardzo podoba. Lubię takie minimalistyczne :wink:

JacekO
19.12.09, 10:10
Ciekawe fotki z wesołego miasteczka. Ostatnia seria również ładna szczególnie 76 -podoba mi się obróbka.

Wiejo
19.12.09, 10:33
Zdjęcie 75 być może tymi pogiętymi elementami i czerwoną kropką zatrzymało na dłużej. Bardzo natomiast zdjęcie 76 się podoba i kadrem i obróbką.

kowalikster
19.12.09, 12:28
Czyżby czerwona kropka przyciągała z powodów fotograficznych? :-P

nataszach
19.12.09, 12:45
jak dla mnie 75 i 76 najciekawsze :)

JacekO
19.12.09, 13:11
Czyżby czerwona kropka przyciągała z powodów fotograficznych? :-P

....czerwona kropka oznacza rezerwę w zbiorniku?:grin:

kowalikster
19.12.09, 13:13
Jak się świeci rezerwa to trzeba zrobić Lejkę benzyny do baku.
A tak na marginesie to rezerwa nie świeci się na pomarańczowo?

JacekO
19.12.09, 13:15
....... to rezerwa nie świeci się na pomarańczowo?

W samochodzie to tak a jak jest w samolocie?

kowalikster
19.12.09, 13:20
Nie potrafię powiedzieć czy w tej maszynie od wlewu paliwa jest wskaźnik rezerwy czy już go nie ma.

Agulka
19.12.09, 13:48
Wlew paliwa przyciąga uwagę, bo trochę wygląda jak kolorowanka - wiesz, przerobione zdjęcie na czarno-białe, z pozostawionym kolorem na jednym , czy dwóch elementach, przez chwile się zastanawiałam, czy tak jest rzeczywiście. Brakuje mi ociupinkę całych tych kółeczek na górze kadru, żeby jeszcze bardziej podkreślić centralny kadr, ale to już takie czepialstwo z mojej strony ;)
Podoba mi się obróbka na tym zdjęciu, ładnie podkreśliła kolor stali.
I jeszcze podoba mi się sposób obróbki na przedostatnim zdjęciu (77), no może oprócz tej zbyt intensywnej winiety ;)Ale nie wiem niestety co to zdjęcie przedstawia, co jest oczywiście kwestią mojego obeznania w temacie samolotów, niemniej nie umiem powiedzieć, czy mi się podoba czy nie. ;)

kowalikster
19.12.09, 16:19
Na 77 jest wlot powietrza do silnika Iskry która jest na 76. Te wloty widać przy skrzydłach.

hades
21.01.10, 14:29
Na prośbę właściciela wątku dokonałem zmiany tematu.

JacekO
21.01.10, 14:31
W poszukiwaniu własnej brody- dobre:grin:

Ale jak już znajdziesz to pokażesz?

kowalikster
21.01.10, 14:34
Ojcem chrzestym nowego tytułu wątku jest Bzyku.
Dziękuję tato :D
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________

W poszukiwaniu własnej brody- dobre:grin:

Ale jak już znajdziesz to pokażesz?

Oczywiście. Po to tu jestem.

jolly
21.01.10, 17:42
O żesz, co za tytuł:lol: Jest mi przykro niezmiernie, że nie było mnie przy tej burzy mózgów, kiedy rodził się ów tytuł.

k@czy
21.01.10, 20:10
O żesz, co za tytuł:lol: Jest mi przykro niezmiernie, że nie było mnie przy tej burzy mózgów, kiedy rodził się ów tytuł.

jak znam kowalikstera, to jak go poprosisz silnie, to cię mianuje "matką chrzestną korespondencyjną" tego wątku ;)

jolly
21.01.10, 20:14
jak znam kowalikstera, to jak go poprosisz silnie, to cię mianuje "matką chrzestną korespondencyjną" tego wątku ;)

Przemyślę. Najpierw muszę się rozeznać z czym funkcja ta wiązać się będzie. :lol:

kowalikster
21.01.10, 21:58
Na byciu mamą chrzestną.
Będziesz mi musiała zastąpić rodzicielkę w trudnych sytuacjach, np. jak mi będzie smutno to przytulić itp. Bzyczek jako ojciec będzie pierwszą linią wsparcia w sytuacji niemożności otwarcia piwa czy też braku innych napitków.

aga_piet
21.01.10, 22:04
Jolly, jako matka chrzestna wątku będziesz musiała przede wszystkim rozbić butelkę szampana na głowie kowalikstera :D

jolly
21.01.10, 22:26
Jolly, jako matka chrzestna wątku będziesz musiała przede wszystkim rozbić butelkę szampana na głowie kowalikstera :D

O tak, dla takiej chwili warto zaryzykować :lol:

hades
21.01.10, 22:31
Hmmm, skoro już tytuł jest bardziej "artystyczny", to teraz może nick w tym kierunku pójdzie.

kowalikster
21.01.10, 22:58
Że niby słowo KOWALIKSTER nie kojarzy się artystycznie?

kubi
21.01.10, 23:07
Kowal Brodaty ;) np.

taztaz
21.01.10, 23:08
nie no kojarzy się i to strasznie.:)
A może byś foty powrzucał, bo może najpierw foty potem broda a nie odwrotnie.

kowalikster
21.01.10, 23:11
Aktualnie nie ma co wrzucać. I przez to broda nie rośnie niestety. Uśmiech proszę :foto3:
O i już powoli zbieram Wasze portrety :)

helmuth
21.01.10, 23:23
Jolly, jako matka chrzestna wątku będziesz musiała przede wszystkim rozbić butelkę szampana na głowie kowalikstera :DMoże mu od tego szybciej broda wyrośnie? :roll::grin:

kowalikster
21.01.10, 23:29
Helmuth nie słyszałem o takiej metodzie. Ale patrząc na Twoją fotkę to widać u Ciebie zadziałało :D
https://forum.olympusclub.pl/image.php?u=6333&dateline=1234650299&type=profile

PS. To fotka z mojego aparatu wrzuconego we wcześniejszy post. Tak więc wiedzcie że to nie są żarty i rzeczywiście Wam robię zdjęcia.

taztaz
21.01.10, 23:30
kowal osz Ty czyli moje tez masz :)

kowalikster
21.01.10, 23:35
No jasne taziku
http://seidoryu.com/osensei1.jpg

taztaz
21.01.10, 23:38
kowal prawie trafiłeś ale ja się nie nazywam Morihei Ueshiba.

kowalikster
21.01.10, 23:40
Zrobiłem Ci fotę, ale nie wiem czy te laski co koło Ciebie się ciągle kręcą zgodziłyby się na publikację ;)

helmuth
21.01.10, 23:46
Helmuth nie słyszałem o takiej metodzie. Ale patrząc na Twoją fotkę to widać u Ciebie zadziałało :D Jak można poznać po mojej bródce na zdjęciu, to była mała buteleczka :grin:

jolly
21.01.10, 23:56
Aktualnie nie ma co wrzucać. I przez to broda nie rośnie niestety. Uśmiech proszę :foto3:
O i już powoli zbieram Wasze portrety :)

I gdzie tą lampą po oczach? gdzie? :evil:

kowalikster
22.01.10, 00:26
Twojej fotki nie będę publikował bo zbytnio roznegliżowana siedzisz przy kompie. :twisted:

kubi
22.01.10, 00:31
Wstawiaj, oglądalność wzrośnie ;)

k@czy
22.01.10, 01:11
Jolly, jako matka chrzestna wątku będziesz musiała przede wszystkim rozbić butelkę szampana na głowie kowalikstera :D
na brodzie powiadam wam, na brodzie... :mrgreen:

masakrer
22.01.10, 17:06
To fotka z mojego aparatu wrzuconego we wcześniejszy post. Tak więc wiedzcie że to nie są żarty i rzeczywiście Wam robię zdjęcia.

Hmmmmm, umieram z ciekawosci...:roll: A moje z broda tez masz?????? :mrgreen:

Agulka
22.01.10, 17:11
Uwielbiam ten wątek.
:D

Wiejo
22.01.10, 20:58
Jak się zaczytałem to zapomniałem o czym zdjęcie było, acha, o samolocie nielocie bo paliwa nie ma. Tytuł wątku świetny i naprawdę zachęca do odwiedzin:grin:.

k@czy
23.01.10, 04:35
Hmmmmm, umieram z ciekawosci...:roll: A moje z broda tez masz?????? :mrgreen:
nie wiem dlaczego, ale kowalikster przeslal je do mnie...

https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://www.beforeyoutakethatpill.com/2008/11/woman-beard.jpg)

Dawid
23.01.10, 10:10
Of! :lol:

kowalikster
23.01.10, 10:16
Ojoj, pomyliłem zupełnie maile.
Ale dla wszystkich wstawiam zmontowany filmik z brodą masakrerki:
http://f24.pl/y.gif
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________

Jak się zaczytałem to zapomniałem o czym zdjęcie było, acha, o samolocie nielocie bo paliwa nie ma. Tytuł wątku świetny i naprawdę zachęca do odwiedzin:grin:.

Wiejo - reklama dźwignią handlu.
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________

Uwielbiam ten wątek.
:D

To jesteś pierwszą moją fanką.

jolly
23.01.10, 10:22
A te włosy na klacie to w przypadku kobiet artystek też obowiązkowe? Bo jeśli tak, to ja chyba na etapie rzemiosła wolałabym zostać.

k@czy
23.01.10, 21:07
A te włosy na klacie to w przypadku kobiet artystek też obowiązkowe? Bo jeśli tak, to ja chyba na etapie rzemiosła wolałabym zostać.
to i tak lepsze od odcinania ucha... ;)

Mirek54
23.01.10, 21:18
A te włosy na klacie to w przypadku kobiet artystek też obowiązkowe?

One powstaja w przypadku intensywnego odchudzania sie.Skora pozostaje jednak w swoim wymiarze i zostaje jej nadmiar zwiazany na glowie i przykryty peruka.

k@czy
23.01.10, 21:26
One powstaja w przypadku intensywnego odchudzania sie.Skora pozostaje jednak w swoim wymiarze i zostaje jej nadmiar zwiazany na glowie i przykryty peruka.
a wyglada to mniej wiecej tak:

https://forum.olympusclub.pl/imgimported/2010/01/2s7b87p-1.gif
źródło (http://i89.photobucket.com/albums/k233/kaczy997/GIF/2s7b87p.gif)

masakrer
24.01.10, 01:15
nie wiem dlaczego, ale kowalikster przeslal je do mnie...

https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://www.beforeyoutakethatpill.com/2008/11/woman-beard.jpg)

:shock: to cos to chyba YETI. Moje owlosienie jest bardziej naturalne...:wink:

k@czy
24.01.10, 01:35
bo to chyba jest wczesny fotografizm.... pozniej to juz jest bardziej we krwi i wyglada naturalniej... ;)

kowalikster
24.01.10, 09:24
Jak ja Wam zazdroszczę tych artystyczno-fotograficznych bród. Ehhh

jolly
24.01.10, 18:19
a wyglada to mniej wiecej tak:

https://forum.olympusclub.pl/imgimported/2010/01/2s7b87p-1.gif
źródło (http://i89.photobucket.com/albums/k233/kaczy997/GIF/2s7b87p.gif)

O matko z córko!!! i czego straszy???

kowalikster
8.04.10, 21:17
Jako, że niedługo mija rok od mojej pierwszej publikacji moich zdjęć tutaj, chciałbym wrzucić coś nowego. Ponownie będą to tematy związane z obchodami świąt wielkanocnych w moich rodzinnych stronach. Dziś testowo zdjęcia z próby orkiestry z moją próba postarzenia kadrów - oceńcie jak wyszło.

aga_piet
8.04.10, 21:27
Myślę, że skrzywdziłeś te zdjęcia obróbką. Dla mnie to nie jest postarzenie tylko jakieś szumoplamy.
Weź chłopie brodę w troki i obrób to jakoś normalnie ;) Temat wdzięczny, myślę że postarzanie (nawet umiejętne) nie jest tu potrzebne.

Wiejo
8.04.10, 21:51
Temat bardzo fajny i swojski co szczególnie widać na ostatnim. Zdjęcia proste, żywe do bólu i w tym ich siła gdyby nie postarzanie:???:.

kowalikster
8.04.10, 22:11
No to może na szybko wersje odmłodnione plus dwie bonusowe.
PS. Na pierwszej focie po prawej to mój brat :)

wanilia
8.04.10, 22:15
Wóda i ogóry kiszone! Nostalgicznie :wink::grin:
Klimacik jest!

Wiejo
8.04.10, 22:18
Było tak od razu wrzucić. Teraz to jest to:grin:.

kowalikster
8.04.10, 22:20
Każdy może zbłądzić Wiejo :)
Zresztą, chciałem Was sprawdzić czy czujni jesteście ;)

aga_piet
8.04.10, 22:21
Mi tam bonus podpasował najbardziej - 4. czyli.

kowalikster
8.04.10, 22:26
Na czwórce jest to akurat jeden z weteranów naszej orkiestry, mój dalszy wujek tzw. Wiesiek Powsinoga.

Tomashhh
8.04.10, 23:18
kowalikster, nie widziales mojej szczęki? szukam jej po obejzeniu kolorowych wersji zdjec:wink:

masakrer
9.04.10, 00:32
kowalikster, nie widziales mojej szczęki? szukam jej po obejzeniu kolorowych wersji zdjec:wink:

Moze Ci do sedesu wpadla:lol::lol::lol:

Pierwsza wrzutka fuuuuj.
Z drugiej poprosze 4. Niczym na afisz oriekstry, kapitalne.

Tomashhh
9.04.10, 00:42
Moze Ci do sedesu wpadla:lol::lol::lol:
:lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lo l::lol: nie bylem w domku wytchnien, a kompa mam w pokoju:mrgreen:

kowalikster
9.04.10, 08:08
:lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lo l::lol: nie bylem w domku wytchnien, a kompa mam w pokoju:mrgreen:

Ale nic nie przeszkadza w tym żeby mieć muszle w pokoju.

Tomashhh
9.04.10, 08:10
no ja nie mam, a ktores z Was?:wink:

Bodzip
9.04.10, 08:50
Jak ma być nostalgicznie i nawiązanie do "tamtych czasów" - to orzeł ma być bez korony. Wtedy, to było nie do pomyślenia, jak zdrada stanu :)

Tomashhh
9.04.10, 08:56
tak czy siak, obrobione sa piekniascie te wersje kolorowe:grin:

bartek86
9.04.10, 09:02
Szkoda że nie było Siwuchy :)
Rewelka

jolly
9.04.10, 10:15
Wersje kolorowe o niebo lepsze. Natomiast zdjęcie 84 to jest to. Ogórki, flaszka to nic w porównaniu z ludźmi w tym ładnym świetle. Nawet przepalone okno zagrało na tym zdjęciu.

kowalikster
9.04.10, 15:27
Jako, że orkiestra się spodobała to wrzucam jeszcze 3 fotki. Ten z tenorem to mój brat, dwa pozostałem te sekcja rytmiczna ;)

kowalikster
25.04.10, 11:24
Może rzeczywiście niewarte słowa te zdjęcia.

No ale nic. Może coś wiosennie. Przypomnę, że kwiatuszki to dla mnie niecodzienny obiekt fotograficzny.

helmuth
25.04.10, 14:18
Dobrze byłoby, gdyby choć jeden kwiatek był ostry :-P
Celowo rozmywałeś kwiatki? :roll:

Quentin35
25.04.10, 14:56
Chyba za bardzo porozrzucane po zdjęciu te kwiatki i ciężko uchwycić punkt zaczepienia.
Może gdyby tak jak pisał helmuth choć jeden był naprawdę ostry zdjęcie nabrałoby wyrazu.

kowalikster
25.04.10, 15:28
Dałbym sobie rękę uciąć, że przed zmniejszeniem środkowy kwiatuszek był ostry. Jak wrócę do domku to aż sprawdzę. Może coś sknociłem.
A nieostrość może być spowodowana odkrytym właśnie FF na długim kicie. Do tego szkiełko wykazywało problemy z AF. Może pomoże przeczyszczenie styków - oby.

kowalikster
21.05.10, 00:43
Jako, że:
- dziś mam podły humor
- pojawiło się kilka złych wydarzeń wokół mnie
- musiałem się czymś zająć
- mój wątek jest tak często odwiedzany, komentowany... tiruriru
wrzucam dwa zdjęcia, a nóż komuś się spodoba... bo mi nawet.

PS. Zdjęcia z Muzeum Dobranocek w Rzeszowie.

Dawid
21.05.10, 01:36
To musi być fajne muzeum ;)
Na pierwszym fajnie mają to zrobione, wygląda rzeczywiście jak scena z dobranocki.

acidmk
21.05.10, 08:31
Super miejsce i fajne fotki :grin: Odrywają od codzienności rzeczywiście.

Nie miałem pojęcia że w Rzeszowie jest muzeum dobranocek :shock: jak następnym razem tam będziemy to chyba muszę je odwiedzić :)

bartek86
21.05.10, 09:07
Jak sie nie wrzuca masowo fotek (patrz u mnie teraz bo zbieram pomysły i czekam na okazję) to i odwiedzin dużo nie ma i spychają na dalsze strony.
Tylko dwie dobranocki w tym muzeum?

aga_piet
21.05.10, 09:36
Miejsce z potencjałem, szkoda że nie można dotykać i przestawiać ;)
Miłego weekendu życzę i przepędzenia demonów.

kowalikster
21.05.10, 18:47
Dobranocek jest więcej ale dużo eksponatów jest w gablotach - będąc wieczorem - tzn. po północy ciężko zrobić fotę bohatera dobranocki przez odbijającą światło gablotę.
Wrzucę jeszcze dwie

waruga
21.05.10, 19:07
Sympatyczne fotki z fajnego miejsca.

Tomashhh
21.05.10, 21:08
kiedys to dopiero byly dobranocki:grin: mile foty kowalikster:)

Bodzip
21.05.10, 21:22
Dawaj adres tego muzeum :) proooszę

kowalikster
21.05.10, 21:46
Proszę bardzo:
http://www.muzeumdobranocek.pl/
http://www.muzeumdobranocek.com.pl/p/

Bodzip
21.05.10, 21:55
Dzięki :)
jak będzie pogoda to jadę :mrgreen:

N1ka
21.05.10, 22:28
Łee jakie fajne miejsce i oczywiście fajne fotki - podoba mi się z Misiem Uszatkiem - ile budzisz wspomnień tymi zdjęciami - kiedyś to były dobranocki :D

jolly
21.05.10, 22:52
Łoo, i krecik. :grin: Wyjątkowo lubię tego gościa.

Megan
21.05.10, 23:05
Bardzo miłe zdjęcia, przypominają dzieciństwo:).

kowalikster
23.05.10, 20:32
No to wrzucę jeszcze małą porcyjkę.
Może nie są to zbyt dobre technicznie zdjęcia ale widząc, że łapie Was nostalgia to i takie pokażę.
Projekt domku Misia U. + oryginalne folie Smoka W. i Reksia pseudonim Reksio.

kowalikster
4.07.10, 22:07
Wstawka, coby wątek nie umarł.

helmuth
4.07.10, 22:51
Gdyby nie było prześwietlone, byłoby fajne
To jednak zdjęcie nocne i nie wszystko musi być jasne :wink:

masakrer
4.07.10, 23:21
Gdyby nie było prześwietlone, byłoby fajne
To jednak zdjęcie nocne i nie wszystko musi być jasne :wink:

No co ty Helmuth, chcesz zeby kowalik brody po ciemku szukal...:wink:

k@czy
5.07.10, 03:25
No co ty Helmuth, chcesz zeby kowalik brody po ciemku szukal...:wink:
no i wszystko jasne...

kowalikster
5.07.10, 07:53
Musiałem wstawić takie zdjęcie bo po pierwsze nikt by do mnie nie zaglądnął z zazdrości ;) no i po drugie nie mogę wstawiać samych idealnych fotek bo też byście się poobrażali ;)

Igorra
5.07.10, 10:07
Z tych wcześniejszych trzech fotek strasznie podoba mi się 2 i 3 :):):)

tzn. 96 i 97 :grin:

acidmk
5.07.10, 10:47
Musiałem wstawić takie zdjęcie bo po pierwsze nikt by do mnie nie zaglądnął z zazdrości ;) no i po drugie nie mogę wstawiać samych idealnych fotek bo też byście się poobrażali ;)
Daj spokój, ta jest przecież idealna :-P Sam widzisz jaki sukcessss :wink:

Lolita
5.07.10, 15:04
To jednak zdjęcie nocne i nie wszystko musi być jasne :wink:

No właśnie, właśnie :wink:
I tak dla mnie Rzeszów by night w galerii rzondzi :-P

kowalikster
8.07.10, 23:25
Dziękuję za odwiedziny i komentarze.
Dziś kolejna mała porcja wrażeń, bo to wstawka ze zdjeciem numer 100 opublikowanym w tym wątku. Bródka rośnie :D

aga_piet
8.07.10, 23:36
Ognie fajne (również dzięki tym konstrukcjom).
To pierwsze jakoś... niedorobione - niebo wokół wieży usiane jakimś brzydkim szumem, jakbyś za bardzo rozjaśniał rawa.

kowalikster
8.07.10, 23:38
A ja właśnie chciałem sobie taki szum uzyskać.

aga_piet
8.07.10, 23:40
Taaaa... akurat, każdy tak mówi :mrgreen:

kowalikster
8.07.10, 23:41
Coś czułem, że tak powiesz.
Ale pamiętaj Bufciu, że ja nie jestem każdy :cool:

aga_piet
8.07.10, 23:44
Skoro każdy tak mówi i Ty także, to jesteś każdy, prawda?

kowalikster
8.07.10, 23:48
No więc wersja specjalnie dla Ciebie, sprzed zaszumiania nieba.
Teraz nie jestem już każdy, bo nie każdy specjalnie dla Ciebie foty wrzuca.

aga_piet
8.07.10, 23:51
Dziękuję :) Ta wersja mnie bardziej satysfakcjonuje.

kowalikster
8.07.10, 23:58
Cieszę się, że się spodobało :)

Igorra
9.07.10, 08:56
oj mnie też dużoo bardziej podoba się ta druga wersja :wink:

kowalikster
9.07.10, 08:57
Zaczynam się coraz bardziej czuć jak niedoceniony artysta, którego nikt nie rozumie - czyli +1cm do brody.

acidmk
9.07.10, 09:35
Zaczynam się coraz bardziej czuć jak niedoceniony artysta, którego nikt nie rozumie - czyli +1cm do brody.
Jeśli ta, to podpisz mi tą pierwszą wersję a za kilka, kilkanaście lat będę bogatym człowiekiem :wink:

Wreszcie świat docenia niedocenianych, a ja będę bogaty :grin::grin::cool:

kowalikster
9.07.10, 09:37
Wpadnij do mnie na piwko w weekend to Ci podpiszę nawet i 3 kopie.

acidmk
9.07.10, 10:07
Wpadnij do mnie na piwko w weekend to Ci podpiszę nawet i 3 kopie.
Za 2 tyg. będę jechał do domu (Sanok) to jest szansa :-P

waruga
9.07.10, 14:54
Ogien...ciekawie pokazany.

kowalikster
9.07.10, 16:33
Ogien...ciekawie pokazany.

To znaczy?

Lolita
9.07.10, 17:30
To znaczy?

No, że ciekawie pokazany no... Ehhhh :wink:

k@czy
9.07.10, 17:59
No, że jakis żar wewnętrzny w nim jest.....
A jakieś ścinki brody masz na zbyciu? Ja swoją zgoliłem do gołej kości i zaczynam od nowa. Miałbym jakiś taki meszek na początek...

kowalikster
9.07.10, 18:31
Mi obiecał już dawno taztaz swoją brodę ale pewnie na poczcie zaje... zajechali ją fotelem i znaleźć nie mogą.
Ogólnie póki co moja słabiutko rośnie.

@Lolita: wiem z tego w sumie tyle że kolega waruga też ciekawie pokazuje jak można komentować.
Wyklikane z mobilka

Saboor
9.07.10, 19:42
No, że jakis żar wewnętrzny w nim jest.....

Tia wewnętrzny, zewnętrzny,3D option, klimatronik no full wypas i pekaesy do bródki już są :grin::grin:

kowalikster
13.07.10, 19:44
A dziś tak mnie naszło na słuchanie marszów na orkiestrę dętą więc zapodam zdjęcie "trąbielców"

fura
13.07.10, 20:37
Orkiestra bardzo fajna, ma klimat.

Igorra
13.07.10, 22:01
Uwagę troce odwraca ten biały `worek?` leżacy na ziemi. I z lewej widać chyba kogoś plecy- do wycięcia :grin: w miniaturce kolorystycznie skojarzyło mi się z Harrym Potterem :) kolory- podobają się choć ciekawa jestem jak ta fota wyglądała by w BW :)

kowalikster
13.07.10, 23:34
Z workiem myslalem walczyc ale nie jestem na tyle biegly zeby go ladnie calego usunac a kadrowanie obcieloby nogi. Co do osoby po lewej to rzeczywiscie przeoczylem ta kwestie. Nie moge uwierzyc, ze tego wczesniej nie zauwazylem. Postaram sie wkrotce wrzucic jakas dobra wersje BW.
Dziekuje za odwiedziny
Wyklikane z mobilka

Tomashhh
14.07.10, 00:14
Z workiem myslalem walczyc ale nie jestem na tyle biegly zeby go ladnie calego usunac...
no nie zartuj :wink:

kowalikster
14.07.10, 00:16
No i pięknie Tomashhh.
Dzięki.
Może Ci podeślę full size do usunięcia tego woreczka.

Subtelly
14.07.10, 14:02
Fajne to ujęcie : )
Tonacja, dość nietypowa, dodała niesamowitego klimatu, a i z oświetleniem, kadrowaniem bdb sobie poradziłeś : )
Pozdrawiam : )

Tomashhh
14.07.10, 19:37
Może Ci podeślę full size do usunięcia tego woreczka.
zadowolony z efektu?:)

Lolita
14.07.10, 19:46
zadowolony z efektu?:)

Nie wiem jak kowalik ale msz świetnie Ci wyszło :grin:
P.S. Może byś mi tak celulit wystemplował :-P

Tomashhh
14.07.10, 19:49
buehehehehe, Ty przeciez go nie masz, a przynajmniej nie widzialem wtedy... wiesz kiedy:grin::-P

kowalikster
14.07.10, 19:50
zadowolony z efektu?:)

Oczywiście. Gęba uśmiechnięta :D Dziękuję Ci bardzo za tą popraweczkę.

@Igorra: specjalnie dla Ciebie wersją B&W

Igorra
14.07.10, 22:28
ohh dziękuje :wink: ładna, ale nie potrafię zdecydować która lepsza :) BW całkowicie zmieniło klimat. na pewno lepiej bez pleców i worka :wink:

I BW i kolor to ładne, muzyczne zdjęcie :wink:

m_kola
14.07.10, 23:27
Jak tak czytam, że kolega Tomashhh usunął Ci woreczek to tak jakoś dziwnie mi się to kojarzy.. bez woreczka ciężko o brodę!

Tomashhh
14.07.10, 23:30
najwazniejsze ze "pacjent" zadowolony :grin:

Mirek54
14.07.10, 23:33
P.S. Może byś mi tak celulit wystemplował :-P

Lepszy celulit w garsci jak silikon na okladce.

m_kola
14.07.10, 23:45
Lepszy celulit w garsci jak silikon na okladce.
Oooo kolega jak zawsze mądrości życiowe prawi. Trudno się z nim nie zgodzić :)
Chociaż celulit to takie coś czego żaden facet jeszcze nie widział a połowa kobiet twierdzi, że to ma:)
Sorka za OT :)

kowalikster
14.07.10, 23:47
To tak samo jak z kaloriami, ja w życiu żadnej na oczy nie widziałem.

@m_kola: to bez woreczka broda nie rośnie? O matko, alem narobił...

m_kola
14.07.10, 23:49
To tak samo jak z kaloriami, ja w życiu żadnej na oczy nie widziałem.

@m_kola: to bez woreczka broda nie rośnie? O matko, alem narobił...
a widziałeś kiedyś "bezworeczkową" płeć z brodą? No, przynajmniej z taką brodą do jakiej dążysz? Aaaa właśnie... ja też nie..
Przyszyj, przyklej.. cokolwiek ale zrób coś, człowieku!

kowalikster
14.07.10, 23:50
Ja czekam na brodzisko od taztaza.
Czekam już rok...

m_kola
14.07.10, 23:54
Ja czekam na brodzisko od taztaza.
Czekam już rok...
Ale to nie ma sensu, bez woreczka się nie utrzyma! Szkoda jego brody bo ani on ani Ty nie będziecie mieli :(

k@czy
15.07.10, 07:16
Sluszna droge obrala nasza Wladza, a i towarzysz kowalikster droge swoja odnalazl widze.... :)
Podazaj bracie nia, podazaj.

taztaz
15.07.10, 07:32
kowalikster musiałeś wyciągnąć, ahhh to pranie prywatnych brudów :).
A właśnie orkiestrowe fajne .

kowalikster
27.07.10, 23:39
Jako, że byłem na "Worldwide Photo Walk" to wrzucę parę fotek. A co!

Takie trzy powiązane fotki :)

Thomasso
28.07.10, 10:54
Na numerze 105 osoba powinna uzywac "fotoaparata" ze zdjecia srodkowego (104). Wtedy bylaby fajna opowiesc ;-)

T.

kowalikster
28.07.10, 22:10
To może jeszcze coś

helmuth
28.07.10, 22:20
Czy to znów jakieś powiązane zdjęcia (woda)?
Mnie się podoba ostatnie :)
PS
No może lekko krzywe (PG) i niekoniecznie ten zafarb ale poza tym OK :grin:

rol6
29.07.10, 08:07
Domyślam się że 104. to tajny, nowy model Olka, następca E-3. :grin:

Z ostatniej wrzuty najbardziej przypadło mi do gustu 108 - pomysł i wykonanie rewelacja!!!

jolly
29.07.10, 09:13
O widzisz, w końcu i mi się spodobało coś - 108 :wink:

Dawid
29.07.10, 09:57
108,ale mi też zafarb nie leży.

Sawa
29.07.10, 10:07
cześć Luk,

Cóż z tobą począć, jakiś taki nieregularny jesteś - jak to artysta.
Kilka tematów masz fajnych - np. Orkiestra to wg mojej opinii zdecydowanie najlepsze zdjęcia w tym wątku , ale po tych ostatnich wrzutach to jednak musisz co najmniej trymerem po brodzie przejechać.
Kwestia ułożenia zdjęć nie jest bez znaczenia - wrzucając pierwsze trzy z fotołoka moim zdaniem mogłeś przestawić 1wsze z trzecim, a drugiego się pozbyć, "na kiedyś". Ostatnia wrzutka - trzecie zarówno inna obróbka, jak i mimo, że o wodzie zdawać by się mogło, to przecież jednak lustro i perspektywa jest tu ważna, a nie woda sama w sobie.
Środkowe jest jedną całą opowieścią - niby zdatna ta woda, a z tak obskurnego kranu podawana. I wystarczyłoby. Zaś pierwsze na koniec jakiejś opowieści o spacerze, lub do OR w temacie "Dzień po.."

Nie wszystko na raz, Luk, segreguj i wybieraj fotki, nie zawsze muszą być 3 w jednym poście, może być więcej, jeśli opowiadają to samo, albo mniej, jeśli same gadają.

pozdrawiam,

aga_piet
29.07.10, 11:38
A do mnie obie "trójki" gadają. Fajnie tematycznie dobrane, w miarę jednolicie obrobione. Nie mam uwag zakładając, że prawdziwy artysta TAK chciał to pokazać :)

kowalikster
29.07.10, 11:40
Oczywiście, że chciał tak.
Tak miało być, tak chciałem i inne wymówki...

Jak tak przychodzicie, oglądacie i komentujecie to broda rośnie, że aż strach.
Rano się goliłem a teraz będą u klienta w delegacji (mam przerwę śniadaniową, żeby nie było) zarost mam jak na moje warunki tygodniowy (u normalnego artysty to taka półdniowa długość).

kowalikster
30.07.10, 00:03
No to może jednak tak do końca to tak miało nie być więc dwie inne wersje:

Dawid
30.07.10, 01:24
Msz Bw świetnie pasuje do tego kadru ;)

helmuth
30.07.10, 08:23
W/g mnie też, chociaż może troszkę bardziej BW? :roll:

kowalikster
30.07.10, 08:25
Dużo kombinowałm z BW i ta moja wersja najbardziej mi podeszła.
Choć Twoja też jest ciekawa. Ciężko mi określić, która lepsza.

Saboor
30.07.10, 11:55
Czy to znów jakieś powiązane zdjęcia (woda)?
Mnie się podoba ostatnie :)
PS
No może lekko krzywe (PG) i niekoniecznie ten zafarb ale poza tym OK :grin:
e tam krzywe, szyny mu się wygły

Igorra
30.07.10, 12:12
No no ostatnie kolor i BW podobają mi się :) nawet bardzo :grin:

masakrer
3.08.10, 00:37
Ja z ostatnich dwoch wersji zdecydowanie wole kolor.
Lubie kontrasty. :)

Subtelly
3.08.10, 14:55
To BW świetne, szczególnie mi się podoba po obróbce helmutha : ) Fajny kadr wyszukany! : )
Pozdrawiam : )