PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd e-300 :(



Emes
24.04.09, 09:27
Witam, od kilku dni mój e-300 pokazuje taki oto błąd:

D:
1702
3B13

robi się to jak naciskam przycisk migawki do połowy... Robiłem już wszystko - wymieniałem baterię, kartę, obiektyw i firmware... Wiem , że był temat z 3B13 ale z tymi cyferkami wcześniej nie znalazłem... Dodam , że aparat jest dłuuugo po gwarancji i nie qwiem czy w ogóle to się opłaca naprawiać... Ew. ktoś z Krakowa wie gdzie jest u Nas dobry serwis?

Bardzo będę wdzięczny za jakiekolwiek info...

pozdrawiam

Michał

Karol
24.04.09, 09:45
ktoś z Krakowa wie gdzie jest u Nas dobry serwis?

Witaj na Forum!
Współczuję...
Ceniony serwis w Krakowie prowadzi Pan Kadeja, ul. Czapskich, ale nie mam pojęcia czy zabiera się on za elektronikę Olków, namiary i tel z łatwością wygooglasz...
Serwis Olka ma zryczałtowane koszty napraw więc pewnie nie będzie się to opłacać ale ja bym jeszcze zadzwonił do ich doradcy technicznego (nr na stronie serwisu), może coś wymyślą po kodzie błędu...

Emes
24.04.09, 09:49
Dzięki wielkie :) zaraz udam się na Czapskich 1. Dodam jeszcze , że ten olek przeszedł już wiele - mrozy w tatrach po -20, śniegi, 2 ostre wyjazdy w ukraińskie gorgany a poddał się 1 wyjazdowi w skały... Był w aucie, w plecaku a droga była dość wyboista więc może dlatego... Nie wiem, ale jeszcze kilka wyjść zostało.

jeszcze raz dzięki :)