PDA

Zobacz pełną wersję : pierwszy plenerek OLKA E-520



ukiluki
30.03.09, 13:41
Witam

Od zawsze lubiłem robić fotki , przez okres studiów używałem practiki LT-3 potem ,,głupiego jasia " cyfrowego kodaka ...
Zawsze oblizywałem się na lustrzankę cyfrową ,ale niestety koszty parę lat temu to był szok...
I w końcu jest po długim gdybaniu zakupiłem olka E-520 z dwoma kitowymi obiektywami...Zdjęcia zamieszczone pochodzą z plenerku z moją największą miłością ( to ta w różowej kurteczce :grin:)

marecki
30.03.09, 13:45
Gratki z zakupu nowego i fajnego sprzętu. Fotki... cóż, takie przypadkowe i chaotyczne. Druga ważna sprawa to, że pliki są za duże. Bardzo długo się ładują. Zmniejszaj foty przed wstawieniem.

voovoo2
30.03.09, 14:07
Sympatyczne portreciki :-)

ukiluki
30.03.09, 14:17
Dzięki ...
sorki następnym razem się zmniejszy

K_Puchatek
30.03.09, 16:24
No to po kolei:
1. Przeszkadza przypadkowa postać w tle, poza tym MSZ tył auta to nie najlepsze tło...
2. Brakuje ostrości i bardzo krzywo...
3. MSZ najlepsza fotka z zestawu, może tylko trochę bym przyciął (w załączniku jak ja bym to widział - jeżeli Masz coś przeciwko ingerencji w fotki to usunę)
4. Krzywa wieża i bałagan
5. Drugie w kolejności - dobre - szkoda tylko obciętych stóp.
Pozdrawiam

Korba
30.03.09, 23:51
A co to jest (na focie nr 3- i na tej przekadrowanej przez Puchatka) jakaś taka spadająca kulka lekko z prawej kilkanaście cm nad głową dziecka? Jakiś orzech spadający z drzewa? Chyba nie ta pora roku.
A córcia sympatyczna :)

a_wykrota
31.03.09, 00:39
Kolego z Ostrowca witaj na forum:)
Popracuj nad kadrem.

NightCrawler
31.03.09, 07:21
Popieram w 100% K_Puchatka.
Ta kulka nad głową wygląda na orzech, który dziewczynka zapewne rzuciła.

dreptak
31.03.09, 09:55
K_ Puchatek napisał już wszystko co najwazniejsze.

Życzę wielu super fajnych zdjęć i no i witaj na forum :)

ukiluki
31.03.09, 12:25
specjalnie rzuciła :-P
Dzięki za ciepłe przyjęcie pozdro wszystkim