PDA

Zobacz pełną wersję : zabawy Traxa ze światłem



trax
3.09.04, 23:06
Witam
Może zaproponuję coś innego. Od pewnego czasu chodzą mi po głowie zabawy ze światłem. Nadchodzi jesień i zima więc ciemności będzie do woli. Narzędzia mogą być prymitywne ot latarki, kawałki kolorowych folii a efekty mogą być zaskakujące. Może ktoś jeszcze się tym zainteresuje?
Na początek "Napoleon w ciemności"
http://nexiarm.fm.interia.pl/napoleon.jpg
pozdrawiam

vodnik
3.09.04, 23:38
No powiem tak - moze nie krytycznie, ale tak:

Swietny pomysl i wykonanie. Podobne zabawy kiedys wyprawialem z kieliszkiem w moim topicu prezentacji.

Czy jakas obrobka w PS ?

trax
4.09.04, 00:15
Dzięki za pozytywne przyjęcie. Fotka jest tylko zmniejszona w rozmiarze i wielkości pliku czyli jest "surowa". Zacząłem już trochę śmielej kombinować ze światłem i niebawem dam następnego linka.
Aha coś z nowości zamieściłem w galerii na stronie głównej ale jeszcze do końca nie wiem czy o to mi chodziło ;)
pozdrawiam

Draxan
4.09.04, 09:53
ciekawe, w sumie b.dobre by bylo jak by sie dalo jakos doswietlic etykiete napoleona,


Pozdrawiam

No-shadow Kick
4.09.04, 10:13
No to ciekawie się zapowiada temat 8)
Już kiedyś vodnik się bawił w takie coś i wychodziło mu znakomicie.

Pozdrawiam

trax
4.09.04, 11:12
Cieszę się że ktoś jednak się tym zainteresował. Będę próbował dalej. Muszę tylko zdobyć dwie latarki dające punktowe i równomierne światło. W sumie wydatek nie jest wielki a zabawy dużo.
pozdrawiam

Arram
4.09.04, 18:42
@trax:
Temat zapowiada się nieźle, minusem tego zdjęcia jest jak wspomniał wcześniej DraXan niedoświetlenie etykiety. Mam pytanie ile źródeł światła miałeś jedno czy dwa?

trax
4.09.04, 19:35
1 latarka przylepiona (uszczelniona) centralnie w dno butelki. Fakt brakuje na etykietę ale w tej chwili nie posiadam latarki o odpowiednim strumieniu światła.