PDA

Zobacz pełną wersję : Foto ainy



aina
9.03.09, 23:28
Witajcie, jestem tu nowa i chciałabym podzielić się moimi amatorskimi zdjęciami. Proszę o konstruktywną ocenę.

Dodam jeszcze, że zdjęcia celowo nie zostały obrobione w żadnym programie, w celu sprawdzenia możliwości obiektywu i ustawień aparatu (E-500 + kit 14-45mm)

helmuth
9.03.09, 23:36
1 niezła. Chyba lepiej, ze względu na mgłę, byłoby B&W. Strasznie razi to białe (puste) okno!

e-510
9.03.09, 23:39
Witaj aina.

Zdjęcia na pewno warte są komentarza,widac na nich,że trochę dobrych książek poczytałaś.;)

Wpadnę tu jutro,trochę na dłużej,jeśli pozwolisz :) bo teraz muszę już iśc spac. :)
Widzę jednak,że kolega helmuth wybiera się do Ciebie,to coś więcej na pewno powie.Między nami,powiem,że dobrych rad udziela.

O,już jest.:)

aina
12.03.09, 18:42
Dziękuje za Wasze opinie, przy odrobinie czasu postaram sie wstawić witraż i pobawić się kolorystyką.
Niestety, nie przeczytałam jeszcze żadnej biblii o fotografii, jestem samoukiem, ale jeżeli znacie coś godnego polecenia to piszcie, chetnie poczytam :grin:

Poszperałam trochę i znalazłam coś takiego, co Wy na to?

Dodam tylko, że dwa ostatnie zdjęcia były robione Olkiem C360Z

Zapraszam do komentowania

e-510
12.03.09, 18:51
Chociaż na koty mam uczulenie,Twoje kociaki wyszły tu bardzo sympatycznie,szczególnie ta rodzinka. Kocia. :)

RadioErewan
12.03.09, 18:51
Czarny rycerz nadchodzi!

Pozdrawiam

Smerf Maruda
12.03.09, 18:52
To ja, czarny rycerz.

Aina, czy mogę zmienić tytuł wątku na "Foto ainy"? Byłbym wdzięczny, poprawisz mi nastrój.

aina
12.03.09, 18:55
Nie ma problemu, możesz zmienić tytuł (wybacz czarny rycerzu jeszcze nie umiem cytować :))

Smerf Maruda
12.03.09, 18:56
Dziękuję.

Lepiej mi, idę do domu.

aina
12.03.09, 19:01
Chociaż na koty mam uczulenie,Twoje kociaki wyszły tu bardzo sympatycznie,szczególnie ta rodzinka. Kocia. :)


...ale szybko się uczę :grin::grin:

niestety też mam na koty uczulenie, ale nie takie te diabełki straszne, tylko ciężko je ujarzmić

helenae
12.03.09, 22:47
Najbardziej podobają mi się zdjęcia z kotkami w roli głównej :)

magnum
12.03.09, 22:59
Witaj. Piąteczka fajniutka ;-)

taztaz
12.03.09, 23:18
Kotek na 6 mocno przerażony ogromem otaczającego świata. :)

marecki
13.03.09, 00:09
Widać że masz całkiem całkiem oko do ciekawych ujęć. Wrzucaj następne bo zapowiada się nieźle :)

K_Puchatek
13.03.09, 00:50
Kotki całkiem fajne, jedyna uwaga - fotkę nr 5 widziałbym tak:

http://img4.imageshack.us/img4/8961/83001631.jpg

Wyprostowane i trochę przycięte (jeżeli Masz coś przeciwko ingerencji w zdjęcia to usunę)...
Pozdrawiam

sickside
13.03.09, 02:12
To ja będę szczery, z tymi kotkami to tragedia, reszta to mniejsza tragedia.
Ale ja się nie znam i nigdy nie znałem.

aina
13.03.09, 09:32
Widać że masz całkiem całkiem oko do ciekawych ujęć. Wrzucaj następne bo zapowiada się nieźle :)

Cieszę się bardzo, powybierałam same kąski i okazuje, że wysoko postawiłam sobie poprzeczkę:wink:.
Będę wstawiać, tylko muszę poszukać ciekawostek:grin:
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________

Kotki całkiem fajne, jedyna uwaga - fotkę nr 5 widziałbym tak:

http://img4.imageshack.us/img4/8961/83001631.jpg

Wyprostowane i trochę przycięte (jeżeli Masz coś przeciwko ingerencji w zdjęcia to usunę)...
Pozdrawiam

dzięki za uwagi, nie mam nic przeciwko ingerencjom - jestem tu po to żeby się uczyć. Sama zastanawiałam się czy wyprostować, ale stwierdziłam, że zostawię oryginalnie zakrzywiony teren (no ale nikt oprócz mnie nie wie, że tam jest górka)
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________

To ja będę szczery, z tymi kotkami to tragedia, reszta to mniejsza tragedia.
Ale ja się nie znam i nigdy nie znałem.


Dzięki za szczerość, każda opinia się liczy :)

helmuth
13.03.09, 09:53
To ja będę szczery, z tymi kotkami to tragedia, reszta to mniejsza tragedia.Możesz napisać, że Ci się nie podoba i nie musisz już nic uzasadniać. Będzie to Twoja subiektywna ocena. Jeśli już używasz sformułowania "tragedia", warto by uzasadnić co jest nie tak. Można pomyśleć, że żdjęcie jest do niczego a to MZ nieprawda. Według mnie, jest różnica pomiędzy złym zdjęciem a zdjęciem, które Ci się nie podoba.

salvadhor
13.03.09, 11:45
Miło te sierściuchy wyszły. Na ostatnim kadrze koty z pierwszego i drugiego planu wyglądają jak sklonowane w fotoszopie :)

Ciepła, kojąca kolorystka, ładna trawka, ładne kotki, o i kwiatuszki. Sielanka.

dreptak
13.03.09, 11:58
Kotki jak to kotki zawsze są sympatyczne i już. J
Zdjęcie nr 5 otwieram i kotków nie widzę tylko duży biały klomb na górze po lewej. Dopiero po chwili są kotki ale ten klomb przeszkadza mi w ich oglądaniu. Pierwszy kotek za blisko – za bardzo dominuje nad pozostałymi.

Zdjęcie 6 może gdyby kotek trochę na lewo i lekko do góry ?

aina
14.03.09, 00:06
1 niezła. Chyba lepiej, ze względu na mgłę, byłoby B&W. Strasznie razi to białe (puste) okno!

Poprawione

Sama nie wiem czy jest lepiej brakuje mi tej ciepłej barwy cegieł

co Wy na to?





5. świetnie wykadrował K_Puchatek, a 6. wkrótcę przerobię

helmuth
14.03.09, 00:31
Widziałbym więcej kontrastu, np tak:

aina
14.03.09, 00:40
rzeczywiście jest lepiej, jeszcze nie mam wprawy :???:

szara
14.03.09, 14:06
witam kolezanke
widze za Nas BAB coraz wiecej - czyzby olympus dzialal na kobiety ze wybieraja tak czesto ta marke (widze ze to Twoj conajmniej drugi Olek)
napisze tylko w temacie ksiazek
goraco polecam "ksiazke o fotografowaniu" A.Mroczek - malo moze o stronie czysto technicznej ale super sie ja czyta
poza tym "ekspozycja bez tajemnic" i "czas naswietlania bez tajemnic" z nich najwiecej wyciagam od strony technicznej
no i .......... fora internetowe i opinie o zdjeciach innych fotografujacych
to dla mnie najwieksze zrodlo informacji ;)
pozdrawiam
szara

aina
14.03.09, 16:00
witam kolezanke
widze za Nas BAB coraz wiecej - czyzby olympus dzialal na kobiety ze wybieraja tak czesto ta marke (widze ze to Twoj conajmniej drugi Olek)
napisze tylko w temacie ksiazek
goraco polecam "ksiazke o fotografowaniu" A.Mroczek - malo moze o stronie czysto technicznej ale super sie ja czyta
poza tym "ekspozycja bez tajemnic" i "czas naswietlania bez tajemnic" z nich najwiecej wyciagam od strony technicznej
no i .......... fora internetowe i opinie o zdjeciach innych fotografujacych
to dla mnie najwieksze zrodlo informacji ;)
pozdrawiam
szara

cześć szara:)
dziękuję za spis lektur, chętnie przeczytam.
trzeba się dokształcić żeby nie strzelać fotek bez namysłu. chciałabym jeszcze zainwestować w dobry obiektyw. temu co mam mogę zarzucić jedynie, że jest troszke za ciemny, szczególnie w pomieszczeniach....ale jeżeli nie ma się co się lubi, to się lubi co się ma :grin:

sf996
14.03.09, 19:18
Witaj
Poprawiona jedynka dla mnie bardzo fajna ,podoba mi się skadrowanie:)

aina
15.03.09, 20:15
Kotki jak to kotki zawsze są sympatyczne i już. J
Zdjęcie nr 5 otwieram i kotków nie widzę tylko duży biały klomb na górze po lewej. Dopiero po chwili są kotki ale ten klomb przeszkadza mi w ich oglądaniu. Pierwszy kotek za blisko – za bardzo dominuje nad pozostałymi.

Zdjęcie 6 może gdyby kotek trochę na lewo i lekko do góry ?


Proszę bardzo :)

aina
15.03.09, 22:35
nowa porcja wrażeń ;)
staram się przekonać do B&W, innych zdjęcia odkoloryzowane ogromnie mi się podobają, ale jak w swoich usuwam kolor to mam wrażenie, że im czegoś brakuje. zresztą oceńcie sami ...

K_Puchatek
15.03.09, 22:41
...staram się przekonać do B&W, innych zdjęcia odkoloryzowane ogromnie mi się podobają, ale jak w swoich usuwam kolor to mam wrażenie, że im czegoś brakuje. zresztą oceńcie sami ...

Niestety dobra konwersja do B&W to trudna sztuka (sam nie do końca to potrafię), to co wychodzi pod jednym przyciskiem w programie graficznym to szarość a nie B&W... trzeba się pobawić kontrastem, nasyceniem, ostrością...
Może ktoś bardziej obeznany przybliży temat...
Pozdrawiam

aina
15.03.09, 22:43
Niestety dobra konwersja do B&W to trudna sztuka (sam nie do końca to potrafię), to co wychodzi pod jednym przyciskiem w programie graficznym to szarość a nie B&W... trzeba się pobawić kontrastem, nasyceniem, ostrością...
Może ktoś bardziej obeznany przybliży temat...
Pozdrawiam


7 i 8 to suma tych wszystkich zabiegów, ale nie do końca mnie one satysfakcjonują :(

helmuth
16.03.09, 17:45
staram się przekonać do B&W... Spójrz najpierw na oryginał i zadaj sobie pytanie: czy bez koloru, zdjęcie straci czy zyska? Dopiero jak sobie odpowiesz, decyduj. Nie będę Ci dawał rad na temat konwersji bo sam nie jestem w tym mocny ;). Tu mam wątpliwości, czy B&W jest lepszy niż kolor.

e-510
16.03.09, 19:14
nowa porcja wrażeń ;)
staram się przekonać do B&W, innych zdjęcia odkoloryzowane ogromnie mi się podobają, ale jak w swoich usuwam kolor to mam wrażenie, że im czegoś brakuje. zresztą oceńcie sami ...

Tutaj BW jest nie potrzebne,dużo by o tym pisac,kiedy stosowac taką technikę a kiedy nie,to jest subiektywna decyzja,która powinna jednak miec uzasadnienie.

aina
18.03.09, 20:19
Dziękuję z rady :grin:
Muszę się jeszcze dużo nauczyć. Całe szczęście, że nie są te zdjęcia aż tak bardzo negatywnie odbierane. Poniżej oryginały:

helmuth
18.03.09, 22:31
Myślę, że bez koloru, te zdjęcia bardzo dużo tracą.

e-510
18.03.09, 22:50
Myślę, że bez koloru, te zdjęcia bardzo dużo tracą.

Zgadzam się z kolegą,BW trzeba po prostu wiedziec,gdzie,kiedy i do czego zastosowac.To samo z kolorem.Czasem się mylimy.;)

witia
18.03.09, 22:55
Kociaki - jak zwykle wychodzą świetnie.
Ostatnie też bardzo dobre - w kolorze jednak lepiej.
Powodzenia.
Pozdrówka.

Shadok
18.03.09, 23:14
Na 8a kamień budowli złapał trochę fioletów? Czy mi się wydaje? Na 7a ma piękną, naturalną barwę.

aina
19.03.09, 09:46
Dzięki za opinie starych i nowych użytkowników zaglądających na mój wątek. Wasza sugestie bardzo mi pomagają. Nie pozostaje mi nic jak tylko pstrykać i nie kombinować z BW :lol::lol:

Shadok te kamienie oryginalnie mają barwę biało-szarą wypaloną przez słońce. 7a celowo ociepliłam i rzeczywiście lepiej to wygląda, 8a jest bardziej zbliżone do oryginalnego koloru.

Wrzucę niedługo coś nowego
Pozdrawiam :)

aina
19.03.09, 22:16
Wiem, wiem trochę ryzykuję - zdjęcie pod słońce, troszkę przepalone... ale nie mogłam się oprzeć barwom liści.
A może nie jest tak źle ?

e-510
19.03.09, 22:26
Wiem, wiem trochę ryzykuję - zdjęcie pod słońce, troszkę przepalone... ale nie mogłam się oprzeć barwom liści.
A może nie jest tak źle ?


Tak,barwy liści są piękne.Chyba jednak słonko było za wysoko aby uzyskac naprawdę piękny efekt.

Zdjęcia w lesie są przepiękne,zwłaszcza te zrobione pod niskie światło ale to nie jest łatwa sztuka.Najbezpieczniej jest wchodzic do lasu z aparatem wtedy,kiedy na dworze jest pogoda,którą zwykło określac się - brzydka.Masz wtedy bardzo miękkie światło i równomierny kontrast.

Wiejo
19.03.09, 22:31
Pomysł miałaś dobry bo to niezwykle urocze zjawisko ale czy jest to co odczułaś na zdjęciu? Cały urok tej gry świateł sie zagubił, z liści i drzew zrobiła sie nic nie wnosząca mozaika a do tego bardzo mocne światło daje w kadrze niemal wypalone obszary. Następnym razem postaraj się wybrac dwa trzy liscie o różnych barwach znajdujace się blisko siebie odpowiednio zakomponuj je w kadrze a efekt bedzie o niebo lepszy. To tylko jeden z sposobów których jest sporo i od Ciebie zależy po który sięgniesz.

kasprzyk
20.03.09, 23:30
Witaj

Bardzo ładnie opisał to Wiejo, ja to bardziej prosto podsumuję - za duży bałagan w kadrze.
Fotka z kociakami bardzo sympatyczna, przedostatnia seria lepsza w kolorze.
Pozdrawiam

aina
25.04.09, 19:59
Witajcie po przerwie :) Troszeczkę przez ten czas pstrykałam, ale bardzo krytycznie oceniam swoje prace, więc nie chciałam wrzucać byle czego. W każdym bądź razie dodaję coś z ostatniego spaceru.
Jeszcze raz wielkie dzięki za ocenę i rady :)

Wiejo
25.04.09, 20:50
Na 10 widać przyjemną kompozycje kadru z ładną kolorystyką. Wybrałaś ciekawy i charakterystyczny element. Zdjęcie nie oszałamia ale jest przyjemne w odbiorze i skupia odbiorcę otworem w pniu. Na 11 pomimo ciekawej perespektywy z której zrobiłaś zdjęcie zrobił się chaos. Pień dość gwałtownie się kończy w połowie kadru a nad nim nic nie wnoszący gąszcz gałęzi. Trzeba też przyznać, że niebo nie poszło w przepał i jest przyjemnie niebieskie. Myślę, że intencją Twoją było pokazanie jak z takiego spróchniałego pnia odrastają gałęzie. To już jest pewną ciekawostką. Jak możesz podejdź do tematu raz jeszcze i sfotografuj cały pień wraz z koroną gałęzi które z niego wyrastają i porównaj efekt. Nie zniechęcaj się bo zaczynasz wyłapywać motywy godne sfocenia a to już jest postęp.

aina
25.04.09, 20:59
Na 10 widać przyjemną kompozycje kadru z ładną kolorystyką. Wybrałaś ciekawy i charakterystyczny element. Zdjęcie nie oszałamia ale jest przyjemne w odbiorze i skupia odbiorcę otworem w pniu. Na 11 pomimo ciekawej perespektywy z której zrobiłaś zdjęcie zrobił się chaos. Pień dość gwałtownie się kończy w połowie kadru a nad nim nic nie wnoszący gąszcz gałęzi. Trzeba też przyznać, że niebo nie poszło w przepał i jest przyjemnie niebieskie. Myślę, że intencją Twoją było pokazanie jak z takiego spróchniałego pnia odrastają gałęzie. To już jest pewną ciekawostką. Jak możesz podejdź do tematu raz jeszcze i sfotografuj cały pień wraz z koroną gałęzi które z niego wyrastają i porównaj efekt. Nie zniechęcaj się bo zaczynasz wyłapywać motywy godne sfocenia a to już jest postęp.

Dziękuję Wiejo, podbudowałeś mnie troszkę. U mnie to tak jest, że w każdym zdjęciu dopatruję się czegoś, niby fajne ale nie do końca. Zauważam fajne rzeczy do fotografowania ale nie umiem ich umieścić w kadrze... no ale każdy kiedyś zaczynał :)

Ramzes_II
25.04.09, 22:15
W sumie Wiejo juz wszystko napisał.
Pierwsze zdjęcie jest fajne - przez nawet chwilkę myslałem ze to nie otwór w drzewie ale liść :)
drugie strasznie chaotyczne. Nie bardzo wiadomo o co chodzi na tym zdjęciu. Kawałek pnia, jakies gałęzie... bałagan. Nie potrawie zinterpretować tej fotki właściwie.

kasprzyk
25.04.09, 22:21
Nie ma to jak posiłkować się Wiejo ;), zgadzam się z nim.
pzdr

robert1088
25.04.09, 23:20
Witam też jestem typowym początkującym W jednym z postów pytałaś się o literaturę Za SZARą mogę polecić książki - autor BRYAN PETERSON -Ekspozycja bez tajemnic -Czas naświetlania bez tajemnic oraz Kreatywna fotografia bez tajemnic Autor dość przystępnym językiem wyjaśnia jak wykonać poprawnie tech zdjęcia Pozdrawiam

Morlok
25.04.09, 23:39
Ja jeszcze bym dorzucił książki Michaela Freemana wydane przez Ntional Geographic.
To napradę dobre pozycje, zdecydownie na plus w stosunku wielu innych.
Ja ostatnio czytam jego księżkę "Kolor". Graco polecam. Dużo można sie dowiedzieć.
Pozdrawiam i miłej lektury. :)

aina
12.05.09, 00:03
Dzięki za wejścia i wpisy. Za wskazaną literaturą na pewno się rozejżę - thx

Wreszcie miałam czas żeby podejść do tego pnia raz jeszcze, przepały zmniejszyłam jak umiałam. Uwierzcie - były większe :) A że obrabiam na laptopie efekt który zamierzyłam może mijać się z rzeczywistością :wink:

oceniajcie :)

aina
12.05.09, 00:13
A jeżeli miałby ktoś ochotę zerknąć tutaj (http://picasaweb.google.pl/ania.l.pawlak/PolskiDakkar2009Mielno?feat=directlink) to zapraszam. Z czasem coś wybiorę i wstawię tu pod ocenę :)

taztaz
12.05.09, 00:23
A to niespodzianka miałem być na tej imprezie ale pojechał kolega z gazety :)
tu dostępne inne fotki z tej imprezy
http://www.moto-park.koszalin.superhost.pl/index.php?option=com_ponygallery&Itemid=126&func=viewcategory&catid=32
Pozdrawiam.

aina
12.05.09, 00:34
A to niespodzianka miałem być na tej imprezie ale pojechał kolega z gazety :)
tu dostępne inne fotki z tej imprezy
http://www.moto-park.koszalin.superhost.pl/index.php?option=com_ponygallery&Itemid=126&func=viewcategory&catid=32
Pozdrawiam.


Dzięki za link :)
W 100% polecam te Zawody, można zyskać parę fajnych ujęć. Za rok mam nadzieję, że też się pojawię z lepszym sprzętem.

taztaz
12.05.09, 01:06
Fotki będzie lepiej wrzucić na forum.
Jest tam parę strzałów przy których się zatrzymałem.
Szkoda w paru ostrości.

aina
14.05.09, 21:58
Taztaz nawet nie wiesz jak mi szkoda tych nieostrych fotek :(
... no ale wrzućmy coś pod nóż :D

taztaz
15.05.09, 00:09
Aina chyba każdy wie co to znaczy, boli ale mobilizuje do poprawiania swoich umiejętności .
Mi tam się obie podobają na 13 widać ze nie jedzie 5na godzinę.
A ślad to nie codzienny widok. bo za jazdę motorem po plaży często dostaje się mandat :)

Agulka
15.05.09, 00:11
Motorek fajny, dynamiczna fotka, dobry kadr - podoba się :)

aina
16.05.09, 19:56
Podpowiedzcie mi jak powinnam kadrować i jakie mieć ustawienia takich zdjęć, żeby nie patrzyło się jak na zwykłą jazdę na motocyklu, tylko żeby było widać dynamikę? Czy lepiej zamrażać całość czy tylko zawodnika, a tło rozmyte?

salvadhor
16.05.09, 22:24
Jeżeli chcesz uzyskać dynamikę, to tylko panning - śledzenie obiektywem zawodnika i przy dłuższych czasach tło (bo ja wiem, 1/40 - 1/80) się ładnie rozmyje. Kwestia wprawy i treningu, to nie jest takie proste. W galerii znajdziesz trochę zdjęć z rajdów samochodowych wykonanych taką techniką. Wtedy czuć prędkość, ruch, itp.

Bez tego, wyjdzie ci motocrossowiec wiszący w powietrzu, albo stojący na poboczu :)

taztaz
17.05.09, 00:01
Technika panning wymaga sporo pracy ale daje efekty zdumiewające. jak już się opanuję to można dołączyć inne techniki .
15 fajny moment ale obróbka nie do końca niebo wchodzi w fiolety.

aina
17.05.09, 01:23
Bez wątpienia panning daje efekt dynamiki - na takich zdjęciach właśnie mi zależy.
Starałam się zgodnie z zasadami taj techniki strzelać na tych zawodach a efekt wyszedł ... jak widać. Jak wydłużałam czas ekspozycji to zdjęcia robiły się prześwietlone, a z moim kitem w pełne słońce niewiele wyczaruję :(

A propos panningu moje kolejne próby :|

Wiem, że kompozycja na 18 jest nie ciekawa (mogliby jechać w przeciwne strony), ale chodzi o sam panning. Ekspozycja jest dłuższa dzięki warunkom pogodowym - pochmurne popołudnie
Czy jestem już na właściwej drodze?

aina
17.05.09, 01:32
A co do kolorów to tamtą serię zdjęć obrabiałam na laptopie (zresztą jak wszystkie) w dzień (resztę podrasowana była przy sztucznym świetle) i zapomniałam zadać pytanie odnośnie obróbki moich zdjęć. Czy aby nie mają za dużego kontrastu, bo jak oglądam je potem na PC to wydają mi się "przekontrastowane". Jak tego uniknąć?

aina
28.05.09, 19:04
troszkę czekałam, a tu "ni widu, ni słychu"
interesują mnie Wasze wypowiedzi na temat mojego pseudo panningu :D .... więc podbijam wątek

Morlok
28.05.09, 19:27
Druga mi sie podoba, tyko szkoda, ze motocyklista taki ciemny, szary, bez kontrastu. I wywaliłbym tego słupa.
Pozdr.

helmuth
28.05.09, 21:02
Mnie podoba się kadr pierwszy (17). Panoramowanie MZ b. dobre, tylko trochę przepalone.

rocco
29.05.09, 04:00
Mnie też pierwszy pasuje. Fajne, dynamiczne, nieźle panoramowane...
Drugie niedoświetlone :roll:

aina
29.05.09, 08:21
Dzięki za wpisy :)

Jeszcze wrócę do crossowych zdjęć, a tymczasem coś z innej beczki.

aina
29.05.09, 08:25
a tak a propos - czy jakiekolwiek moje zdjęcie nadaje się do galerii OC :?:

kYs
29.05.09, 10:57
śliczny zachód, przy dzisiejszej ulewnej pogodzie bardzo miło mi się zrobiło jak spojrzałem na te cieplutkie barwy :)

aina
29.05.09, 22:14
śliczny zachód, przy dzisiejszej ulewnej pogodzie bardzo miło mi się zrobiło jak spojrzałem na te cieplutkie barwy :)


w takim razie - jeszcze jeden cieplutki zachód :D

helmuth
29.05.09, 22:21
Ten (20) mi się bardziej podoba :D

Mirek54
29.05.09, 22:26
a tak a propos - czy jakiekolwiek moje zdjęcie nadaje się do galerii OC :?:

Po fotkach w galerii,jak widac,to kazde sie nadaje.
Moze wstaw jakies bez tego miedzynarodowego napisu,bo bede myslec zes ze swiatowej galerii:grin:,a punkty u nas tylko do pieciu,tak,ze moze skali braknie:grin:.
Fajne masz te fotki.

aina
29.05.09, 22:41
Po fotkach w galerii,jak widac,to kazde sie nadaje.
Moze wstaw jakies bez tego miedzynarodowego napisu,bo bede myslec zes ze swiatowej galerii:grin:,a punkty u nas tylko do pieciu,tak,ze moze skali braknie:grin:.
Fajne masz te fotki.


Ach... żeby zrobić choć jedno zdjęcie światowej sławy...

A tak zupełnie serio, to chciałam rozjaśnić dół, a że to miejsce idealne na podpis, a czasy globalnej wioski - to tak wyszło :lol:

kasprzyk
29.05.09, 22:51
1-szy zachodzik fajniutki, drugi "inny", ważne, że pomysły są ;)
pzzdr

rocco
30.05.09, 08:54
Ach... żeby zrobić choć jedno zdjęcie światowej sławy...

A tak zupełnie serio, to chciałam rozjaśnić dół, a że to miejsce idealne na podpis, a czasy globalnej wioski - to tak wyszło :lol:
I tak wstawiłaś ten podpis w takim miejscu, że tak bardzo nie przeszkadza.
Niedawno widziałem pośrodku kadru i w dodatku zakręcony ;)
Co do języka to tradycyjnie jestem za polskim, w końcu my nie gęsi.
Co do galerii to nie pytaj tylko wstawiaj według uznania. Tam się zweryfikują ;)
Mnie się podobają.

aina
30.05.09, 16:42
galeria utworzona, na razie 1 zdjęcie - bez podpisu :mrgreen:

ZAPRASZAM

Piotr Grześ
30.05.09, 17:04
Zachody bardzo zacne. W galerii wolałbym pierwszy, ale ogólnie Twoje próby idą w dobrym kierunku.

kYs
31.05.09, 11:37
w takim razie - jeszcze jeden cieplutki zachód :D
bardzo ciekawy pomysł z tą 20 :) dzięki za kolejną wakacyjną fotkę, już się nie mogę doczekać urlopu :D

aina
1.06.09, 22:17
Cieszę się, że odwiedzacie mój wątek i podobają sie Wam moje zdjęcia. Wstawiam je tu po ostrej selekcji, ale i tak zawsze mam obawy :mrgreen:.
Kotki już były i rzadziej na forum pojawiają się pieski, więc tym razem mój pupil :grin:

kYs
1.06.09, 23:03
MSZ patyk powinien być w całości co poszerzyłoby kadr i zobrazowało całą sytuację ;)

aina
1.06.09, 23:26
MSZ patyk powinien być w całości co poszerzyłoby kadr i zobrazowało całą sytuację ;)

...jest coś w tym co napisałeś... niestety nie objęłam całego patyka bo był za długi (ok 1m), a bestia nie jest wdzięcznym modelem - za bardzo ruchliwy. Przy odrobinie jego dobrej woli może uda mi się jeszcze coś ciekawego ustrzelić.