PDA

Zobacz pełną wersję : Krakow: gdzie na zdjecia?



Pazurek
3.09.04, 10:40
Witam,

Mam moze taka troche nietypowa prosbe, ale zbliza sie weekend, bede mial troche czasu i chetnie wybralbym sie gdzies w plener porobic jakies zdjecia. 8) Niestety najczesciej bywa tak, ze nim sie znajdzie odpowiednie miejsce, robi sie juz pozno, ciemno i trzeba powoli myslec o powrocie...

Dlatego chce zapytac, gdzie szukac ciekawych miejsc w okolicach Krakowa? Interesuje mnie raczej fotografia przyrodnicza, jakies makra owadow, moze jakies krajobrazy, itp?

marecki
3.09.04, 12:51
Polecam wycieczke na kopiec Piłsudskiego i potem szlakiem do klasztoru Kamedułów przez zoo. Fajny plenerek.

Pazurek
3.09.04, 12:59
Hmm.. no tydzien temu zrobilem akurat trase z kopca Kosciuszki w kierunku kopca Pilsudzkiego. Faktycznie przyjemnie, tylko troche za duzo ludzi jak na spokojne cykanie...

marecki
3.09.04, 13:23
To jak masz troszkę czasu to musisz podjechać w dolinki podkrakowskie. Kilka fajnych grot i jaskiń wartych do fotografowania.

vodnik
3.09.04, 14:22
Jak Makro i owady to Ogrod botaniczny

Draxan
3.09.04, 14:43
wlasnie bylem w ogrodzie botaniczym nic tam nie ma :(

ale Tyniec czy Ojcow :D moze by cos bylo



Pozdrawiam

Pazurek
3.09.04, 16:29
No w Tyncu swego czasu spotkalem bardzo chetne do pozowania wazki. Szkoda ze jeszcze wtedy nie mialem olympusa...

http://www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=353597

gregcio
4.09.04, 00:22
a ja polecam Krzemionki! bardzo przyjemnie sie tam robi zdjecia "przyrodnicze" nikt ci nie bedzie przeszkadzal, na inne fotki tez dobre miejsce, bo jak dobrze ustawisz kadr to tlo bedzie naprawde dobre...

Polecic moge jeszcze skalki, ale tam duzo rzeczy jest wydeptanych wiec trudno o ciekawe okazy, ale jak sie poszuka to mozna znalezc cos ciekawego. Tla tez niczego sobie, oczywiscie jak ustawisz je bez blokow :-D

pzdr

gregcio