PDA

Zobacz pełną wersję : Próby z HDR



ptr8
9.03.09, 00:09
Proszę o konstruktywną krytykę :) co zmienić by być lepszym

RadioErewan
9.03.09, 00:16
Nic, bardzo dobre zdjęcia.

Pozdrawiam

B2irdy
9.03.09, 00:17
Drugie bardzo udane moim zdaniem, mi się podoba, pierwsze jakby coś z kolorami nie tak było.

RadioErewan
9.03.09, 00:17
Miałem marudzić na brudny obiektyw, ale zakładam, że ten syf na obiektywie jest specjalnie (?).

Pozdrawiam

zeman2
9.03.09, 00:23
patrzyłem i zastanawiałem się nad celowością zastosowania hdr'u w pierwszej fotce - nie bardzo rozumiem, więc wyjaśnij proszę ;

co chciałes pokazać? moja pierwsza myśl, "majster bieda" ( ten z piosenki), ale ta sławojka burzy koncept, więc co ?

Jesli zdecydowałes się na ciasny kadr to może troche mniej dołu, wyciąć wygódkę i... to ogrodzenie na końcu - byłby fajny temat, człowiek ze swym wiernym towarzyszem.

Natomiast druga fotka do mnie nie trafia całkowicie, może koledzy bardziej obeznani cosik wtrącą

pozdrawiam

J.Graph
9.03.09, 02:26
Natomiast druga fotka do mnie nie trafia całkowicie, może koledzy bardziej obeznani cosik wtrącą

pozdrawiam

Obeznany to ja nie jestem ...
Ale ta fotka nie podoba mi sie ponieważ ....... niebo jest zielone ... i jakiś zafarb zielony pojawił sie w LD ... dół zdjęcia jak najbardziej na TAK ... chociaż coś jest nie tak z ostrością ...

RadioErewan
9.03.09, 02:33
Obie fotki fajne, w obu nie wiem po co HDR, ale w pierwszej może była potrzeba pokazania i śniegu i cienia?
Janko Muzykant, który u nas bywał robi takie foty, aczkolwiek on jest świadomy swoich działań i ma gdzieś krytykę.

Pozdrawiam

S4INT
9.03.09, 10:20
Po pierwszym zdjęciu wnioskuję, że nie wiesz do czego służy technika HDR i jak ją wykorzystać.
Zdjęcia swoją drogą b. słabe.

dreptak
9.03.09, 15:19
pierwsze: płot niepotrzebny moim zdaniem.
drugie: myśle i nie mogę wymyślić po co te zielone chmury. Psują cały widoczek i tylko pozornie są atrakcyjne.

ptr8
9.03.09, 23:00
Dzięki za cenne opinie, każda coś wnosi do mojego dalszego kierowania się zarówno w wykonywaniu fotek jak i obróbce, pochwalę się jak uda mi się cyknąć coś wartego Waszej uwagi, pozdrawiam !

K_Puchatek
9.03.09, 23:12
Obydwie fotki podobają mi się jako kadry, natomiast obróbka zdecydowanie mi nie "leży"... No ale to tylko moje zdanie...
Pozdrawiam