PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjęcia bez lampy SP 560UZ



wnyku
8.03.09, 18:29
Cześć!
Chciałem się zapytać czy da rade zrobić zdjęcie w pomieszczeniu przy świetle np. pokój , wesele , hala. Osobą które są w ruchu bez lampy? Byłem ostatnio na lodowisku wydawało się dość jasno i próbowałem robić zdjęcia bez lampy wychodziły rozmazane nie ostre z lampa wychodziły ale tylko jak byłem blisko tego co robiłem mu zdjęcie.

Mam problem z tym aparatem mam go z pół roku i często zdjęcia są do usunięcia wiem wszyscy mi napiszą ze jak nie umie to po co kupowałem taki aparat ale myślałem lepszy sprzęt to będą lepsze zdjęcia :( (Bardzo lubie fotografie i czesto prubuje zrobić fajne zdjęcia) (mam zamiar robienia zdjec po ślubach i weselach) ostatnio miałem chwile w posiadaniu jakiś tam niższy model niż olimpus SP 560 UZ i zdjecia wychodziły elegancko. aha bym zapomniał zdjecia nie wykonuje na trybie AUTO staram się ustawić aparat jak najlepiej. albo jeszcze jak ustawi się aparat na światło żarówi i zrobi się z lampą błyskową to zdjecie jest niebieskie ?
dzieki za wszystko Tobiasz

Daniello
8.03.09, 18:31
Poczytaj o ekspozycji(czas otwarcia migawki i przysłona). Wujek gugiel pomoże.

wnyku
8.03.09, 18:36
Właśnie nie mogę pokapować co i jak z otwarciem migawki i przysłoną już nie jeden poradnik przestudiowałem i nic czasem już nie wytrzymuje i najchętniej to jeb....oł bym tym aparatem ale wiem ze wina stoi po mojej stronie
a jak to jetst z lustrzankami czy zdjecia robi się "łatwiej" ?:|