PDA

Zobacz pełną wersję : E-3 problem z ekranikiem LCD



kazil
2.03.09, 11:18
Witam wszystkich i proszę o pomoc .
W moim E-3 zauważyłem coś dziwnego , a dokładnie problem z Ekranikem LCD .
Samoistnie przyciemnia się i rozjaśnia !
Po zrobieniu zdjęcia fotka ukazuje się na ekraniku i po sekundzie przygasa ( nie znika tak jak to jest w standardzie po 5sek , ale lekko obraz LCD się ściemnia )
To samo zauważyłem podczas przeglądania fotek , ekranik zachowuje się tak samo . Odkryłem również , że wpływ ma na to również położenie ekranika ... ściemnia się i rozjaśnia !
Ktoś miał taki problem ?
HELP !

irek50
2.03.09, 11:21
kazil: Masz w menu włączoną opcję Auto przy wyświetlaczu --Przestaw na off i będzie normalnie --pozdrawiam
ps: Mnie też to przestraszyło po zakupie, ale znalazłem szybko rozwiązanie w menu
---------------------------
Właściwie to nie jest pozycja off tylko pozycja, w której regulujesz jasność LCD ręcznie.

Karol
2.03.09, 11:25
Podobnie zachowują się info wyświetlane w wizjerze - świecą jaśniej bądź ciemniej - zależnie od ilości światła, które wpada do aparatu. To jest nawet fajne...

zalewiak
2.03.09, 11:28
przy okazji,mam pytanie odnośnie kolorów na wyświetlaczu u mnie jest wszystko z taką poświatą jasno fioletową więc biel nie jest biała.

irek50
2.03.09, 11:30
zalewiak: ... bo wyświetlacz jest w E-3 do d... -- nie ma się czym przejmować w końcu :)

zalewiak
2.03.09, 11:38
też mam takie wrażenie...tylko myślałem że z moim coś nie tak
były ochy na ten temat i w porównaniu z e-1(którego bardzo lubię) nie ma rewelacji
mówię o wyświetlaczu,w e-3 brakuje mi obsługi z e-1...niestety

diabolique
2.03.09, 11:42
Przecież o przygasaniu jest napisane w instrukcji... :roll:

kazil
2.03.09, 11:43
kazil: Masz w menu włączoną opcję Auto przy wyświetlaczu --Przestaw na off i będzie normalnie --pozdrawiam
ps: Mnie też to przestraszyło po zakupie, ale znalazłem szybko rozwiązanie w menu
---------------------------
Właściwie to nie jest pozycja off tylko pozycja, w której regulujesz jasność LCD ręcznie.

Nie wiem czy taki tępy jestem , ale w MAnu LCD jest faktycznie AUTO którego nie idzie przestawić na OFF . Po niżej jest korekcja jasności ekraniku ( +1 , -1 )
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________

kazil: Masz w menu włączoną opcję Auto przy wyświetlaczu --Przestaw na off i będzie normalnie --pozdrawiam
ps: Mnie też to przestraszyło po zakupie, ale znalazłem szybko rozwiązanie w menu
---------------------------
Właściwie to nie jest pozycja off tylko pozycja, w której regulujesz jasność LCD ręcznie.

ok wszystko już bryka ! dzięki za pomoc !!!!