PDA

Zobacz pełną wersję : REPORTAŻ: Elektrownia Bełchatów



(A)rturo
31.08.04, 23:30
http://www.arturo.serv01.net/zdjecia/elektrownia/

KIlka migawek z najwiekszej ELektorwni w Europie na paliwo konwencjonalne - wegiel :)

MichelCat
31.08.04, 23:54
jesteśmy najbardziej zacofanym od tym względem krajem w europie, bo nie mamy nawet jednej elektrowni jądrowej... ale zdjęcia zajebiście ciekawe :D

marcju
1.09.04, 00:44
Zdjęcia bardzo fajne, tylko uwazaj, żeby Cię za terrorystę nie wzięli bo to się ostatnio zdarza osobom fotografującym "obiekty strategiczne" :D

Wiedźma
1.09.04, 13:09
Uooo, niezłe. Właśnei sobie oglądam :))
Ale rzeczywiście - robienie takich zdjęć jest niebezpieczne bardzo ostatnimi czasy ;))

Kregon
1.09.04, 16:06
Fotki bardzo fajne. Szczegolnie 3, 11, 13(!). W tym 13 swietna perspektywa. Szkoda tylko, ze widac te pierwsza poprzeczna line na podlodze - psuje lad, harmonie i uporzadkowanie tej foty.
A 2 rzadzi :lol:

Muzzy
2.09.04, 12:12
Jak Ci sie udalo zalatwic zgode na fotografowanie?? No i chyba oni nie wiedza ze te zdjecia opublikowales w internecie... ;)

No-shadow Kick
2.09.04, 21:09
Ciekawe. Szkoda że jak byłem w elektrowni w Żarnowcu nie miałem jeszcze cyfrówki, bo tam też możnaby było zrobić ciekawe zdjęcia, szczególnie tych potężnych rurociągów jeśli ktoś wie o co chodzi :)
Jedyna zastrzeżenie jakie mam to zonk na zdjęciu nr 10. Jakieś kawałki wycieczkowiczów się pojawiły w rogu :wink:

Pozdrawiam

(A)rturo
2.09.04, 22:17
byly dni otwarte elektrowni ale zakaz fotografowania i dlatego takie a nie inne zdjecia. BYlo trzeba robic po kryjomu :)